Wymiany kosmetyków między...nami

ruda93

Hej dziewczyny! Wiem, że swego czasu rozmawiałyśmy już o portalach, gdzie można sprzedać/wymienić swoje ubrania i kosmetyki, ale wpadłam ostatnio na trochę inny pomysł. Wiem, że mieszkamy wszystkie daleko od siebie (edit: ale serio? Bo ja nawet nie wiem skąd Wy w większości jesteście!) i raczej spotkanie "Esentistek" nie jest możliwe, ale co Wy na to, żebyśmy uruchomiły EPWK - Esentiową Pocztową Wymianę Kosmetyków. Chyba wszystkie mamy takie kosmetyki, których nie używamy wcale - nieudane zakupy, nieudane prezenty. Po co to wyrzucać? Przecież możemy się tym wszystkim powymieniać :) Jedyne za co byśmy wówczas płaciły, to przesyłka, a wydaje mi się, że nie kosztowałoby nas to majątku. Trochę się już znamy, ufamy sobie już na tyle, żeby nie bać się, że się nawzajem "powystawiamy". Co Wy na to? :))

juuuhu

Moim zdaniem pomysł niezły :)

niebieska

Ruda świetny pomysł. Po cichu liczyłam, że więcej dziewczyn zaloguje się na vinted i tam sobie zrobimy taki elitarny klubik wymian, bo z Wami bym się nie bała wymieniać, a tam różnie może być :)

grincz01

Też jestem za :-) winted coś mi wariuje na tablecie:-\

ruda93

Okej, to poczekajmy jeszcze na inne dziewczyny i ogarnijmy się jakoś kobity! :)) W ogóle myślałam też, żeby uruchomić jakieś forum poza Esentią - miałybyśmy rozmowy poukładane działami i tematami i - co chyba najlepsze - mogłybyśmy sobie wysyłać PW!

niebieska

Oj tak, strasznie mi brakuje tutaj PW, czasem chciałabym o coś zapytać, a publicznie nie wypada. Już kilka razy miałam tutaj taką myśl :)

Klio69

Z przyjemnością skorzystałabym z formy PW, gdyż dość często mi tego brakuje. Choć z drugiej strony mam nadzieję, że moderatorki po wakacjach ruszą z głową pełną pomysłów odnośnie jakiejś nowej odsłony "Esentii" :)

ruda93

http://esentia.fora.pl/ Powstało! :) Zapraszam do rejestracji. Nie znam się totalnie na szablonach etc., jeżeli jakaś dziewczyna ma wiedzę na ten temat - zapraszam, chętnie zrobię administratorem :D

grincz01

Mam pytanie co do rejestracji na tym forum.Jest ona całkowicie bezpłatna?

ruda93

Tak, jak najbardziej :)

luna1

ja już sobie założyłam profil, cieszę się że będziemy sobie mogły swobodnie porozmawiać na dowolne tematy nie tylko urodowe:)

ruda93

http://www.esentia.fora.pl/oferty,34/ruda-sprzedaje,6.html#6 Dodałam kosmetyki, którymi chętnie się wymienię :) Któraś z Was jest zainteresowana? :) Mam nadzieję, że zdjęcia dobrze działają :D

luna1

zdjęcia działają wszystko jest w porządku szkoda tylko że jesteśmy tylko my zarejestrowane

juuuhu

Ja również się zarejestrowałam :) w najbliższym czasie przepatrzę kosmetyczkę i powystawiam swoje "smaczki" Ekhm...ciekawe czy teraz administratorki Esentii zaczną się zastanawiać nad kontaktem z nami, bo nowe forum wygląda bardzo obiecująco.

grincz01

Też się zarejestrowałam :-)

ruda93

Zapraszam wszystkie dziewczyny :) Za darmo, przyjemnie, dużo kategorii, a każda tylko czeka, aż zaczniemy zakładać tematy i rozmawiać :)