Wkładki laktacyjne

Klio69

Dziewczyny czy jesteście w stanie polecić mi dobre wkładki laktacyjne?

OktawiaB

ja słyszałam dobre opinię o tych z Nuk :)

koziczka

Ja używałam właśnie tych z Penaten. Nie kupowałam, otrzymałam w prezencie od siostry z Niemiec.Były dobre. Niestety, nie miałam potrzeby ich długo używać..:(

morsik12

Ja używałam z różnych firm i w sumie ze wszystkich byłam zadowolona .Chociaż niektóre zostawiały takie "kłaczki, jak wata..." , nie pamiętam dokładnie które to były.

Klio69

A czy Penaten ma jakieś dodatkowe właściwości względem pielęgnacji piersi?

juuuhu

Moja bratowa niedawno urodzila i juz kilkukrotnie mialam ją o to zapytać, poniewaz wiem, ze jest zadowolona,z tych,ktoee ma obecnue, a ma dosc sporo pokarmu. Niestety caly czas zapominam ;-) postaram się mieć ten temat na uwadze, ale nie gwarantuje, poniewaz mam permanentną skleroze...... ;P

martus2833

W szpitalu dostałam kilka próbek Lansinoh i wkładki bardzo mi się spodobały. Są cienkie i dobrze wyprofilowane, dobrze chłonne. Już po kilku dniach od porodu laktacja u mnie unormowała się i pomimo że miałam bardzo dużo pokarmu nie musiałam używać wkładek. Moja położna poleciła mi używanie wkładek wielorazowych, pomagają skórze oddychać i są podobno zdrowsze.

luna1

ja stosowałam wkładki Canpol EasyStart, są bardzo chłonne, dobrze wyprofilowane, oddychające, pakowane każda osobno i cenowo też mi odpowiadały bo szły jak woda

Klio69

Wkładki oddychające, nawet nie przypuszczałam, że takie są.

luna1

pisząc "oddychające" miałam na myśli przepuszczające powietrze, ot taki skrót myślowy

juuuhu

No i znowu napomniałam..... skleroza! :(