Wizyta u wizażystki

Kolorowa

Kochane, czy zdecydowałybyście się na wizytę u profesjonalnej wizażystki, która porwała by Was na jeden dzień i pokazała jak się ubierać, malować, czesać?? Marze szczerze o takiej poradzie, które kolory pasują do mojego typu urody itp. Takie porady są jednak niesamowicie drogie, a efekt trudny do przewidzenia.

koziczka

Och, jak bym miała możliwość to TAK! Ciekawi mnie, co by powiedziała wizażystka o moim typie urody i jakie kosmetyki by dobrała? Tylko, jak z wszystkim, trzeba mieć umiar i patrzeć z "przymróżeniem oka". Moja psiapsiółka była kiedyś zaproszona na pokaz wizażystki, która umalowała ją "na co dzień" - i to było ok. Gdy zrobiła makijaż "wyjściowy" dobierając wyraziste i intensywne kolory, to..no było nie ciekawie. Koleżanka od samego początku mówiła, że to nie dla niej, ale kobitka się uparła. Widziałam tylko zdjęcia, ale musiałam przyjaciółce przyznać rację, bo ten makijaż w ogóle jej nie pasował, wręcz postarzał i był trochę kiczowaty:(

anka8661

Z chęcią bym na taką poradę się udała, niestety ta przyjemność nie na moją kieszeń jest.

urszulan7

pewnie że tak ,chętnie posłuchałabym profesjonalnej porady odnośnie stroju i makijażu

evelyn1203

Ja również skorzstałabym z takiej porady. Wydaje mi się, że warto raz zaszaleć(wiem, że to kosztuje niemało) i skorzystać z takiej fachowej porady

Irmina79738

W Drogerii Hebe można skorzystać z darmowych porad odnośnie makijażu, jest też usługa doboru kosmetyków tak na próbę można zobaczyć czy w danym odcieniu podkładu jest nam dobrze, czy też odcień różu będzie odpowiedni, makijażystka nakłada dany produkt na naszą twarz i doradza, jest to całkowicie bezpłatna usługa, nie jesteśmy też zobowiązani do zakupu czegokolwiek.

cialkozieleni

skorzystałam i dowiedziałam się, że np. mam zanieczyszczoną twarz, pory zapchane o czym nie wiedziałam, potem dziewczyna zrobiła mi wieczorowy makijaż -obciach na cały Auchan/, ale przynajmniej wypróbowałam zestaw cieni i nawet mi spasował; myślę, że chyba nie bardzo chciało się tej wizażystce robić mi ten makijaż:(

cialkozieleni

Innym razem postanowiłam powiększyć grono konsultantek Oriflame i nawet skusiłam się na kursik wizażu ,za który oczywiście zapłaciłam znowu nie tak mało w stosunku do tego, co faktycznie wizażystka pokazała. Nie dość, że się spóźniła 40 minut, to właściwie 4 godziny minęły nie wiadomo na czym, pomalowałam koleżankę byle jak , bo sama nie umiałam, mnie nikt nie malował, bo nie było komu, za te kilkadziesiąt złotych mogłyśmy się pobawić kosmetykami, które pani wizażystka przywiozła ze sobą i to właściwie wszystko. Jedyna rzecz, jaką zapamiętałam to to, że dobrze mi w fiolecie. Na koniec pani przeczytała o typach urody /na pewno wiecie, rozumiecie/ i pokazała zestaw kolorowych chust/ jak któraś chce, niech sobie do lustra poprzymierza/. Dyplomy wypisała i zapakowała kuferek i /chyba wiecie już wszystko, nie?/

Paulina80090

Ja nie zdecydowałabym się na stylistkę,nie widzę takiej potrzeby.

bella121

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie byłam u makijażystki... ;/

martus2833

Ja również nie skorzystałabym z porad wizażystki. Mam kilka swoich kompleksów, które ukrywam za pomocą ubrań.

koziczka

Martus2833, oglądasz na TVN Style Soblewską? Jeszcze bardziej wolę oglądać francuski program (teraz nie pamiętam tytułu, ale na tym samym programie TV) w niedziele o godz. 09:30. Nie wiem, czy makijażystka by mi była potrzebna, ale wizażystka? Czemu nie? Każda kobietka ma swoje mankamenty, które chce ukryć, ale sztuka polega na tym, aby je dobrze/odpowiednio zatuszować. Często wydaje nam się, że ubieramy się świetnie, ale w oczach innych niejednokrotnie to inaczej wygląda. Ten francuski program właśnie o tym mówi, dzięki niemu zaczęłam robić remanenty w szafie;)

martus2833

Oglądam i lubię obydwa programy. Efekty metamorfozy zapierają dech w piesi. Ja jednak nie znisłabym krytyki moich ubrań, mam swój styl i zawsze kupuję takie, w których czuję się dobrze. Niekoniecznie są to modne rzeczy.