Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
Lineya
Lineya 20 197 395 2014-06-10 16:54

Nie wiem czy taki wątek już był, ale chętnie wypróbowałabym coś nowego. Ostatnio cały czas używam Clump defy Max Factora i Maybelline colosal z dużą szczoteczką i trochę mi się już znudziły. Co polecacie? Wydłużającego i pogrubiającego i aby się nie kruszyło. Myślałam o Max Factor 2000 calorie, któraś używała?

safarii
Safarii 112 8 33 2017-03-30 11:37

Mi sie wydaje ze mam jakies oslabione rzeski, bo strasznie mi sie wykrusza tusz, z ktorym wczesniej nie mialam problemow.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 287 4 59 2016-08-27 11:47

Jakoś nie lubię tak uwielbianego Maxa Factora, miałam parę razy tusz z tej firmy, ale za każdym razem bardzo szybko się kruszył z rzęs i psuł cały efekt makijażu. Używam różnych tuszy: Wibo, l'oreala, Bourjois, rzadko Rimmel, ale nie mam jakiegoś ulubionego.

rudadagusia
Rudadagusia 130 0 17 2016-05-31 11:23

Ja przyznam szczerze, że najbardziej lubię tusze czarne, z silikonową szczoteczką (dobrze "rozczesuje" rzęsy, dzięki czemu nie sklejają się) :):) Do moich ulubionych marek należy MaxFactor (ostatnio MAX FACTOR False Lash Effect Fusion zamówiłam z https://www.perfumeria.pl/ i jestem bardzo zadowolona - polecam). NIezłe są też z Rimmela i Astora, choć tu wiele zależy od szczoteczki :):)

Gpska
Gpska 40 0 4 2016-05-19 21:47

Jeśli chodzi o tusz do rzęs to ja uwielbiam tusz z maybelline colosal volume express. Jak dla mnie jest on niemal idealny. Świetnie pogrubia rzęsy. Ja pod tusz dodatkowo stosuję specjalną bazę, która ładnie wydłuża rzęsy i w połączeniu z tym tuszem daje naprawdę niesamowity efekt.

Katarzyna11
Katarzyna11 25 13 22 2016-05-01 02:32

Ja uwielbiam tusz do rzęs Max factor 2000 calories, fajnie pogrubia i nie skleja rzęs jak niektóre tusze :)

agrafka9
Agrafka9 5 0 5 2016-04-21 14:01

kupuję to co akurat jest w promocji :)

feromona
Feromona 10 0 4 2016-04-17 22:00

Ja używałam do niedawna właśnie M.F 2000 ale obecnie przerzuciłam się na L'Oreal Paris, Brow Artist Shaper do dostania np. na http://www.rossmann.pl/produkty/loreal-paris,335 Bardzo fajnie się u mnie sprawdza, jestem na razie jemu wierna, ale jak pokazuje doświadczenie - często zmieniam tusze, nie przywiązuję się do danej rzeczy i chętnie próbuje czegoś nowego. Co do Brow Artist Shaper to podoba mi się nie tylko jego szczoteczka, ale też trwałość. W ogóle chciałabym jeszcze kupić sobie jakiś fajny (trwały) eliner, najlepiej w żelu bądź pisaku, na razie nie jestem zdecydowana jednak na 100% - może mi coś polecicie? Pędzelkiem niestety nie umiem namalować równej kreski. :-(

ludwika
Ludwika 0 0 7 2015-12-26 17:53

A nie wolałabyś udać się do kosmetyczki na henne rzęs? Ja pocztkowo też nie byłam zwolenniczką tego typu zabiegu ale po czasie zdałam sobie sprawę jakie to jest wygodne i praktyczne gdy przez miesiąc nie trzeba malować oczu ani co za tym idzie męczyć się z demakijazem :)

Kamisia
Kamisia 0 0 4 2015-12-17 13:29

Ja używam na zmianę Rimmela Wow i Mybellina żółtego colossal smokey eyes. Oba bardzo lubię.

koziczka
Koziczka 220 314 971 2015-11-22 11:27

Ja nie uważam, aby z tytułu długich i ładnych rzęs od razu stwierdzać fakt, że można używać najtańsze tusze! Fakt, drogie=nie wszystko złoto, co się świeci, zaś w tych tańszych można znaleźć "perełkę". Trzeba wypróbować, na swojej "skórze" przetestować. Dość tanie tusze z Bell- są super (nie mam tu zastrzeżeń, jednak też nie wszystkie); z Eveline- szybko się wysuszają, miesiąc czasu i..do kosza (więc warto?), Lovelly, MissSporty- jak się szybko nie kruszą, to po godzinie są "oczy pandy". Oczywiście, jest to moje zdanie, po moich doświadczeniach. Jednak właśnie tutaj dochodzę do wniosku, że stwierdzenie, że ma się ładne rzęsy (ja też na swoje nie narzekam) to można używać byle jakich, byle tańszych tuszy;)

inka23
Inka23 0 0 9 2015-10-14 14:26

Ja mam długie więc mogę najtańszy użyć.

Julia
Julia 0 0 16 2015-09-24 14:58

Szczerze mówiąc to nie mam jeszcze i chyba mieć nie będę ulubionego tuszu do rzęs, a wszystko dlatego, że po prostu nie lubię mieć ulubieńców. Lubię próbować za to coś nowego, bo tak na prawdę każdy tusz do rzęs jest inny i każdy będzie wyglądał inaczej, gdy się nim pomalujemy. Obecnie mam taki żółty z rimmela i jest świetny, ale nie ulubiony ;)

paulinka89
Paulinka89 0 0 25 2015-07-15 18:28

a używałyście revive lashes ? podobno rewelacyjnie zagęszcza rzęsy

Terenka
Terenka 0 0 5 2015-07-13 11:43

Równiez polecam tusz z olejkiem arganowym Rimmell'a. Jest super!

koziczka
Koziczka 220 314 971 2015-04-27 10:37

Osobiście mogę polecić tusz z olejkiem arganowym Rimmell'a. Szczoteczka jest silikonowa, ładnie rozczesuje rzęsy, zaś tusz nie maże się, ani nie kruszy. Cena zaś przystępna;)

lilijka20
Lilijka20 0 0 2 2015-04-22 13:02

Ja ostatnio używałam Max Factor taki żółty... niestety kiepski;(

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-08-07 16:19

Ja używam Eveline Volumix Fiberlast i jestem bardzo zadowlona. Rzęsy pogrubione, wydłuzone i do tego wyglądaja naturalnie :) Minusem dla niektórych może być silikonowa szczoteczka :)

juuuhu
Juuuhu 42 60 250 2014-07-20 23:25

@Koziczka o matko! Ale jak? Przecież to nic nie uwydatni. Raczej... sie wbije.... ojj.

koziczka
Koziczka 220 314 971 2014-07-20 12:51

Nie mam tutaj na myśli "tortur" pozytywnych (depilacja, regulacja brwi itp) ale wspomniane za małe buty, ściskające gorsety, czy stringi o rozmiar mniejsze, aby lepiej eksponowały pupę (cóż, taką historię też słyszałam;))

koziczka
Koziczka 220 314 971 2014-07-20 12:10

Najlepsze (najgorsze?) jest to, że męska płeć nigdy nie wymaga od pięknej płci, aby się "urodowo torturowały". To kobiety same sobie robią tortury, szkodzą swej urodzie, czy nawet zdrowiu

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-07-18 18:11

to chyba byłyby doznania z pogranicza mdłości i ...koniec miłości ;)

Klio69
Klio69 40 252 511 2014-07-16 08:17

Może Polki chciały w tym wypadku zaciągnąć coś z kultury japońskiej..:) i myślały o jakimś krępowaniu stóp dla dostarczania lepszych doznań płci brzydkiej.

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-07-15 23:30

może mogą sie robić halluksy i może nawet ostroga? Jak deformacja ,to idzie po całości...

juuuhu
Juuuhu 42 60 250 2014-07-15 00:12

Noszenie zbyt małych butów w najlepszym wypadku spowoduje wrastające się paznokcie, co i tak nie jest przyjemną sprawą :(