Wasze opinie o Oriflame

Kosmetyczka

Czy znacie kosmetyki marki Oriflame? Jakie są przez Was lubiane, a których nigdy więcej nie kupicie?

Katarzyna79464

Uwielbiam tusz do rzęs wonder lash, ma fajną szczoteczkę, która cudownei wydłuża moje rzęsy.

Julitta

Ja używam Mgiełkę do ciała z lawendą. Bardzo ją lubię, jest moim niezbędnikiem :)

Kolorowa

Znam Oriflame, ponieważ mam w rodzinie konsultantkę zajmującą się rozpowszechnianiem ich. Miałam szampon z odżywką z pszenicą w składzie. Bardzo dobry kosmetyk dla suchych włosów. Miałam też serum do twarzy do cery tłustej zmniejszający widoczność porów. To serum fajnie się rozprowadzało na twarzy, przyjemnie pachniało i nawilżało, ale nie zmniejszyło widoczności porów niestety. Ogólnie jestem jednak zadowolona. Ceny są przystępne, jeżeli są w promocji.

Irmina79738

Firma posiada bardzo dobre produkty do pielęgnacji twarzy :-)

Kosmetyczka

To prawda, że w ofercie promocyjnej można kupić bardzo dobre kosmetyki w naprawdę przystępnej cenie. Co do Wonder Lash, daje on niesamowity efekt, ale niestety szybko wysycha.

Paulina80090

Uwielbiam pomadkę Beauty Power Shine.Pachnie fantastycznie aż przyjemnie się ją używa,bardzo dobrze nawilża usta i nie zjada się szybko.Moja ulubiona z tej firmy.

Madness

Znam, znam :) siostra jest konsultantką także ^^ ulubione produkty: z serii milk&honey maska i odżywka do włosów - włosy są miękkie, fajne w dotyku, lepiej się układają, pokreślone są fale; balsam do ust lipSPA therapy - usta nawilżone i delikatnie podkreślone, taki minus, że zawsze ją gubię ;d chociaż ostatnio, którą kupiłam póki co mam ^^; krem do rąk malina i mięta, podkład giordani. I perfumy ulubione: mirage (zielona), getaway, love potion. Jedyne co mi się nie spodobało to lakier pękający, który bardzo szybko wysechł, nawet połowy nie zużyłam a ładne efekty dawał ;c I są inne rzeczy, które używam/miałam i nie narzekam :) Szkoda, że fajne rzeczy nie są już sprzedawane (ostatni raz w katalogu i o-.-) a miałam taką ulubioną serię do kąpieli kawową a już jej nie ma. Zawsze kupowałam peeling i żel.

duszyczka25

Znam a nawet coraz częściej zamawiam..perfumy,podkłady,pudry,tusze,błyszczyki ,kremy do rąk,żele,torebka nawet się zdarzyło..powiem szczerze że mają świetne kosmetyki jakościowo;)

Kolorowa

A jest gdzieś miejsce z tymi kosmetykami? Bo Avon posiada takie kąciki, gdzie można zakupić w zasadzie wszystkie kosmetyki, a jak jest z Oriflame? I czy tam też obowiązują promocje?

Madness

Nie wiem jak z tym miejscem. Czasem na mieście widziałam takie małe wystawki - bardziej w celach promocyjnych i czasem u mnie w świetlicy są spotkania z babkami z oriflame i też coś tam kupić można a tak to chyba tylko katalogowo. w sumie to może siostry zapytam, może będzie coś wiedziała

Miria

Powiem wam, że zapomniałam o istnieniu Oriflame. :) Nikt z moich znajomych nie zajmuje się dilerką i jakoś tak nie miałam okazji ostatnio nawet do katalogu zajrzeć. Ale pamiętam, że bardzo lubiłam kolorówkę z Ori. Dawne to czasy (gdzieś tak początki studiów), ale wspomnienie zostało całkiem przyjemne.

morsik12

Ja kompletnie nie znam tych kosmetyków....

anka8661

Jeśli chodzi o kosmetyki Oriflame to moim zdaniem ich cena nie jest adekwatna do jakości. Kiedyś miałam kilka kosmetyków tej firmy, ale nie byłam z nich zadowolona i obecnie nie kupuję.

prawdziwa

Powiem szczerze,że prawie zapomniałam o tej marce,ale kiedyś używałam tych kosmetyków i byłam średnio zadowolona,więc przerzuciłam się na produkty z Avonu.Powiem szczerze,że trochę brakuje mi tej marki w Esentii i myślę,że warto byłoby pomyśleć nad jej wprowadzeniem.Kosmetyki Avon są dość mocno rozpowszechnione i wiele osób po nie sięga.Niektóre z nich są oczywiście nietrafionymi produktami,ale bywają i takie,które zasługują na uwagę,bo dobrze się sprawdzają w pielęgnacji,czy też w makijażu.Myślę,że wiele osób chciałoby się podzielić opinią na ich temat,a i pewnie tych,którzy chcieliby się czegoś dowiedzieć też by nie zabrakło. PS. Mam nadzieje,że nie "zepsułam" wątku swoimi przemyśleniami :)

Irmina79738

Ja uwielbiam puder w perełkach tej firmy :-) Przeglądając fora dyskusyjne, komentarze na różnych blogach można wyczytać na temat tego produktu: wspaniały, niezastąpiony, bardzo dobry, idealny, szał pał, świetny produkt. Oraz wiele innych ciekawych określeń, które podnoszą wartość kosmetyku jakim jest puder w kulkach z Oriflame. Efekty jakie daje to, że świetnie wygląda na twarzy, idealnie pokrywa skórę, która wygląda świeżo i jest bardzo ładnie zabrązowiona i delikatnie błyszczy. Puder kolorystycznie pasuje nawet dla osób z jasną i bardzo jasną karnacją ponieważ ilość można dozować.Nie pozostawia plam, idealnie się cieniuje na twarzy,idealnie podkreślają zarys twarzy skórze, dają aksamitny wygląd :-)

Justyna35356

Niektóre produkty są nawet fajne, trzeba tylko dobrze trafić. Zapachy raczej średnie. Ale za to żele pod prysznic niczego sobie.

enkaaa

Jeśli chodzi o Oriflame to ja ubóstwiam ich kosmetyki do pielęgnacji dłoni :)

Hania315

ja uwielbiam z Oriflame serię Spa -peeling, krem do rąk i olejek do ciała oraz tusz Master Curl .reszta teżjest spoko, nie kupuję tylko Very Me - bo jakoś do mnie to nie przemawia :)

evelyn1203

Nie przepadam za kosmetykami tej firmy, to samo tyczy się firmy Avon i wszelkich reklamowanych typu L'oreal. Przy tych firmach dużą rolę odgrywają reklamy, wielkie obietnice, a efekty są przeciętne.

gosia01

Z kosmetyków firmy Oriflame na pewno mogę polecić puder brązujący w kulkach - bardzo ładnie prezentuje się na twarzy. Dosyć często można go kupić w promocyjnej cenie.

ilonaK

Niektóre kosmetyki są godne uwagi ,ale według mnie ceny są znacznie zawyżone ,ora z ta forma sprzedaży też pozostawia wiele do życzenia ,bo nie każdy ma dostęp do konsultantek.

koziczka

Ogólnie mówiąc, to lubię kosmetyki tej firmy. Porównując do Avon, to stanowczo mają lepsze (ładniej pachnące) perfumy, czy wody toaletowe. Nie mogę jedynie używać tuszy do rzęs i eylinerów, bo oczy momentalnie robią mi się czerwone. Nie wiem dlaczego? "Przetestowałam" wiele takich kosmetyków, z firm tańszych i z droższych, nigdy takiego odczynu nie miałam. No i zgadzam się z poprzedniczką, kosmetyki mają troszkę wygórowane ceny.

grincz01

I te wyretuszowane czasem aż do bólu kobiety w reklamach...

anka8661

Również nie przepadam za tą firmą. Niby nic do kosmetyków Oriflame nie mam ale nie zachwycają mnie.

cialkozieleni

Sparkle in Paris jest to wspaniały zapach zarówno w kulce jak i balsam nie wspomnę już o wodzie , bo strasznie przypadła mi do gustu, nie do końca odpowiadają mi cienie...

cialkozieleni

a pamiętacie kultową serię Giordani? do dziś mam białe Giordani -perfumowaną wodę, ,,kuleczki", pędzel i pomadkę jagodową:))

grincz01

Ja kiedyś słyszałam, że perfumy Oriflame dość szybko wietrzeją ze skóry. To prawda?

anka8661

Grincz według mnie tak

koziczka

Miałam perfumy z Oriflame i uważam, że są dość trwałe. Uwielbiam Volare Magnolia:) Męskie zapach też są dobre.

urszulan7

markę Oriflame owszem znam , ale nie jestem fanką ich kosmetyków i raczej ich nie kupuję

MintElegance

nie lubię kosmetyków oriflame, nigdy nie spotkałam nic wartego uwagi, wszystko co miałam okazywało się troszkę droższym przeciętniakiem

niebieska

Raczej nie znam kosmetyków Oriflame. Może kiedyś nabędę, póki co nie czuję takiej potrzeby. Nie znam też żadnej konsultantki.

ALA987

Ja znam bo stosowałam i jestem naprawdę zadowlona. Do tej pory coś sobie czasami kupuję. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy dołączyć do tej firmy jako konsultantka. trochę poczytałam o niej, np. tu: http://opinieomlm.pl/firma-mlm/oriflame/ Chyba spróbuję.

Milorzab

Avon jest popularniejszy, lepiej się zareklamowali, to i ludzie do niego lgną, o jakiś Oriflame owszem słyszeli, ale nikt nie wie, co to jest, a szkoda. Ich kosmetyki ładnie pachną i są dobre pod tym względem, ze spełniają swoją funkcję. ;P

marlena8

Jak dla mnie nie maja w sobie nic szczególnego :)

Wiktoria2S

Trochę produktów z Oriflame miałam i najbardziej zadowolona byłam z kremów do twarzy, fajne były też żele pod prysznic. Za najsłabsze uważam balsamy i pasty do zębów, chociaż nie wiem czy Oriflame nadal ma je w swojej ofercie.