Wasz ulubiony kosmetyk Ziaji

ati57

Mój od kilku lat to krem nagietkowy, uzależniłam się od jego zapachu.

Julitta

Krem z koziego mleczka i płyn do higieny intymnej

ilonaK

Trudny wybór , ale mydła pod prysznic jak dla mnie ;)

Justyna35356

Płyny do higieny intymnej są świetne. Dodatkowo maseczka z szarej glinki i oliwki do masażu.

Kolorowa

Ziaja ma prawie wszystko dobre... ale najbardziej lubię serię ogórkową. Oprócz dobrego działania zachwyca mnie przepiękny świeży zapach ogórka. Polecam!

Irmina79738

Nie wiem czy Wiecie ale np firma Ziaja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Japończyków i Chińczyków :-) twierdzą że jest to firma bardzo dobra a u nich kosmetyki naszej firmy kosztują bardzo dużo,cenią je za skład,praktycznie zero chemii,za zapach :-) Ja bardzo lubię płyn micelarny oliwkowy :-)

evelyn1203

Ciężko wybrac jakis konkretny, bo miałam ich chyba już całą przyczepę :) Najbardziej zapadły mi w pamięci masełka i mleczka do ciała. Ogólnie uwielbiam całą serię kakaową :)

leibstandarte

Wg mnie to trudniej wybrać kosmetyk Ziai, którego nie lubię. Właściwie prawie wszystkie się sprawdzają, a wielkich zawodów brak. Ale jakbym miała wybierać, to skłaniałabym się do uniwersalnych, tanich jak barszcz kremików, np tego oliwkowego, który początkowo odstraszał tłustością, ale później dał się poznać bliżej i mnie zachwycił. Nagietkowy też jest bardzo fajny.

anka8661

Ziaja jest świetną firmą. Uwielbiam jej kosmetyki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jakbym chciała napisać które lubię, ostatnio kakaowe masło do ciało mnie zachwyciło.

car00lina

Lubię krem Bio nawilżający do cery mieszanej i tłustej :)

grincz01

Tonik ogórkowy :-)

urszulan7

Kremy z serii kozie mleko , uwielbiam je .

Paulina80090

Mydło w płynie sopot spa kocham je i kupuję regularnie gdy mi się kończy,krem nawilżająco-matujący 25+ i wazelina.Ostatnio pokochałam również krem z Ziaja Med ten z witaminą C na noc,właśnie napisałam wczoraj jego recenzję i jest świetny!

Wafelek

Zdecydowanie cała seria z masłem kakaowym ;)

urszulan7

Zgadzam sie z Wafelek, seria masło kakaowe też jest bardzo fajna

anka8661

Do masełka dokupiłam sobie żel pod prysznic czekoladowy. Zestaw sprawia, że mam przyjemny wieczór przy zapachu ulubionej czekolady.:-D to są moje dwa numery jeden z ziaji, przynajmniej na razie.

marjories

Miło wspominam całą serię nagietkową (szczególnie krem i tonik), krem oliwkowy, tonik aloesowy, krem do rąk z kozim mlekiem. Sprawdziły się również kosmetyki do opalania. Obecnie jestem bardzo zadowolona z serii bio olejki, m.in. z masła do ciała z olejem arganowym, kremu do rąk i mleczka do ciała z olejem z awokado, kremu do twarzy z olejem z pestek winogron. Natomiast słabo wypadły mydła w płynie, bardzo wysuszyły mi skórę - po kąpieli bez balsamu ani rusz (większość ostatecznie zużyłam do mycia rąk).

luna1

Przyznam że z ufnością podochodzę do kosmetyków firmy Ziaja, stosuję tak płyny do higieny intymnej, jak też kremy. Uważam że seria masełek do ciała z Olejkiem arganowym i Olejkiem z pestek winogron to strzał w dziesiątkę. Natomiast teraz mam krem tonujący do twarzy, jest o lekkiej konsystencji, wyrównuje koloryt twarzy, może być stosowany pod makijaż.

Gosia92

Mój ulubiony produkt firmy Ziaja to zdecydowanie bloker. Uwielbiam go za jego działanie. Nie sądziłam, że taki taniutki produkt może poradzić sobie z nadmierną potliwością... :)

Justyna35356

Gosia92 Uważaj na blokera, ja też początkowo się nim zachwalałam a po jakimś czasie zaczął strasznie przesuszać skórę pod pachami co skutkowało ciągłymi podrażnieniami i zaczerwieniami skóry.

Gosia92

Justyna używam go już od kilku dobrych lat i żadnych nieprzyjemnych skutków nie odczułam :)

marjories

Potwierdzam, bloker może bardzo podrażnić. Na pewno nie nadaje się do wrażliwej skóry. U mnie podrażnienie i swędzenie pojawiło się, gdy przesadziłam z częstością używania.

Gosia92

Ja używam go teraz 1 , góra 2 razy w tyg. Wiadomo, że jak się przesadzi z częstotliwością to i podrażnienie może wystąpić. Na opakowaniu zresztą producent napisał w jaki sposób go używać, więc myślę, że jak ktoś się do tego stosuje, to żadne skutki ubocznie nie powinny wystąpić :)

marjories

W takim razie doprecyzuję swoją wypowiedź... pisząc o częstotliwości miałam na myśli używanie przez dłuższy czas tylko blokera. Zazwyczaj robię przerwy i wtedy używam zwykłego antyperspirantu. U mnie nawet stosowany zgodnie z zaleceniami, po zbyt długim czasie stosowania zaczął podrażniać skórę (nawet jeśli to było 1-2 razy w tygodniu). Jest to jednak dość mocny produkt. Na czas jesienno-zimowy w ogóle go odstawiłam, ale tak jak pisałam w swojej recenzji, ja nie mam problemów z nadmierną potliwością, używam blokera trochę z lenistwa:)

Gosia92

Chyba, że tak :) Nie do końca zrozumiałam wcześniejszą Twoją wypowiedź. :) Każdy ma inną skórę, więc też od tego zależy to czy kogoś coś podrażni czy też nie. Ja tak jak mowiłam, używam go od dobrych kilku lat i nie narzekam- żadnych nieprzyjemnych skutków nie miała, ale ja używam wyłącznie blokera, bez żadnych dodatkowych antyperspirantów w ciągu dnia ;)

Irmina79738

Pierwszym produktem firmy Ziaja był naturalny krem oliwkowy, jest sprzedawany z powodzeniem do dziś :-) I to właśnie jest mój ulubiony kosmetyk tej firmy. Z serii oliwkowej lubię praktycznie każdy produkt płyn micelarny, mleczko do demakijażu, krem oliwkowy o lekkiej formule i tej bogatszej, oliwkowe mydło pod prysznic itd. Wszystkie te produkty są silnie regenerujące skórę, intensywnie ją nawilżają, wpływają kojąco na podrażniony naskórek, wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, wyraźnie zmiękczają i odżywiają skórę. Naprawdę bardzo polecam tą serię Ziaja :-)

luna1

Bardzo polecam krem tonujący firmy Ziaja, przeważnie używam go zamiast kremu pod pod podkład tak robię zimą, bardzo dobrze wyrównuje koloryt skóry, jest w dwóch tonacjach

evelyn1203

Ja jestem wielka fanką kosmetyków firmy Ziaja, mam ich chyba kilkanaście, przede wszystkim basamy, masła, wazelina, żele, mydła do kąpieli i inne ich specyfiki. Ciężko wskazać mi faworyta, bo wiele kosmetyków tej firmy się u mnie sprawdziło. Bardzo lubię cała serię kakaową, przede wszystkim mydło pod prysznic i masło kakowe, z ich wazeliną też sie nie rozstaję. Ziaja ma też świetne mleczka do ciała, np z kozim mlekiem i olejem z pestek winogron, maseczki z glinką są też godne polecenia. Właściwie mogłabym wymieniać i wymieniać. Ziaja wypuściła na rynek tak dużą gamę kosmetyków, że nie wiem czy zdążę je wszystkie wypróbować. Ostatnio zauroczyły mnie ich nowe kremowe mydła pod prysznic z kaszmirem, jedwabiem i arganowe oraz kremy do rąk z kaszmirem, proteinami jedwabiu, ceramidami i koncentratem lipidowym. Ich kosmetyki mają piekne zapachy, dobre działanie, są ogólnodostępne i bardzo tanie. Czego chcieć więcej:)

niebieska

Uwielbiam kosmetyki Ziaji. Po pierwsze polska firma. Po drugie dostępne są prawie wszędzie. Po trzecie śmieszna cena za taką jakość. Moim ulubieńcem jest genialny płyn do higieny intymnej z pompką z kwasem mlekowym lub askorbinowym. Lubię też szampon z serii Med miętowy, żel do mycia twarzy (drogeryjny i z serii Med), żele pod prysznic (chyba oni nazywają je mydłami), odżywki do włosów (zwłaszcza z ceramidami w zakręcanym opakowaniu), kremy do rąk, balsamy do ciała z pompką (kakao i z olejkiem arganowym), płyn micelarny, jaśmin w kremie i wiele, wiele innych, które akurat wyleciały mi z głowy.

ruda93

Ho ho, jak można pytać matkę o jej ulubione dziecko :PP Jednego kosmetyku konkretnego nie mam, ale bardzo cenię sobie wszystkie kremy do twarzy. Żaden z nich nigdy mnie nie uczulił, nie podrażnił mi cery, zawsze widziałam tylko zadowalające efekty. Ostatnio doceniłam też kremy do rąk tej firmy - szybkość ich wchłaniania i efekt, jaki zostawiają, jest naprawdę godzien podziwu. Poza tym lubię maseczki. Są tanie, jest ich duży wybór i - podobnie jak kremy - również nigdy żadnej krzywdy mi nie wyrządziły.

koziczka

Miałam kosmetyki z Ziaji, które były nawet ok, były takie, które źle wspominam. Nie wracam już do tej firmy, bo są o wiele lepsze (moim zdaniem opartym na moich doświadczeniach ;)) z innych, też naszych i też niedrogich firm kosmetycznych. Po za tym opakowania bez jakiegokolwiek uroku nawet łazienki nie rozweselają.

cialkozieleni

lubię bardzo różany krem przeciwzmarszczokowy na noc 30 + to taka bardziej emulsja nawilżająca o bogatej konsystencji do codziennej pielęgnacji skóry po 30 roku życia. Idealna dla skóry dojrzałej, z tendencją do utraty jędrności i elastyczności. działa przeciwstarzeniowo, bo wygładza zmarszczki oraz redukuje szorstkość, a zresztą różane kosmetyki tak pięknie pachną, że grzechem byłoby takiego nie mieć