Używałam i polecam!

Ela86

Wprawdzie już od dawna wystarczy mi dobry dezodorant antyperspiracyjny, ale swego czasu używałam etiaxilu i muszę powiedzieć, że okazał się bardzo skuteczny. Każdy, komu lato kojarzy się z mokrymi plamami pod pachami powinien koniecznie wypróbować ten produkt. A jakie są Wasze opinie?

ruda93

Ja póki co używam dwa razy w tygodniu blokera z Ziaji i codzinnie Lady Speed Stick Gel. Ale nie powiem, szukam zamiennika dla Ziaji. Okropnie mi on podrażnia skórę, strasznie mnie potem wszystko swędzi. Fakt faktem, że jest jednak jakby nie patrzeć o około 50 złotych tańszy od Etiaxila :P

Ela86

etiaxil też będzie podrażniał, jeśli ktoś go zastosuje na skórę od razu po goleniu (jeden raz tak zrobiłam i już na zawsze zapamiętałam, że to był błąd:)) W sumie etiaxil jest dla osób, które naprawdę mają problem, bo on wręcz "wypala" skórę pod pachami i znajdujące się tam gruczoły potowe. teraz używam dezodorant rexony. Kupiłam w biedronce;) Strasznie duszący, ale naprawdę dobry.

cialkozieleni

ja tak jak Ruda mam i używam lady speed sticka w żelu i kremie na zmianę, a jak chcę coś jaśminowego, to mam jeszcze ,,fafkulca" :) dzięki aloesowi nic nie podrażnia, a z Fa jest też delikatny nawet bardziej niż z nivea

Paulina80090

Ja używam od dawna antyperspirantu z Ziaji Sensitiv w kulce i jestem zadowolona.

koziczka

Ja tak jak Ruda używam Lady Speed Stick, ale w sztyfcie (żel też jest dobry, ale irytowała mnie ta lepka konsystencja) i uważam, że jest jednym z lepszych dezodorantów. Uwielbiam też blokera z Ziaji, jednak używam go właściwie tylko przez lato- jego skuteczność jest rewelacyjna!

anka8661

A ja jeszcze nie znalazłam swojego ideału i chętnie spróbuję ten polecany przez autorkę tematu.

ilonaK

Moimi faworytami w antyperspirantach są kulki Dove . Mimo ,że ciągle próbuje czegoś innego to nic im nie dorówna. Są mega skuteczne , a przy tym bardzo delikatne dla skóry . Nie pozostawiają śladów na ubraniach i maskują pot . Nakładam je nawet zaraz po goleniu .

Kolorowa

Zauważyłam, że sporo osób narzeka na drażniące działanie Etiaxilu, ale myślę, że to wynika z nakładania na mokrą lub wilgotną skórę. Sama jako bloker stosuję Ziaję, a na co dzień dezodorant Dove, Nivea lub Ziaja sensitive:)

PalkaZapalka

Sporo kobietek wspomniało o blokerze Ziaja. Zaintrygował mnie ten produkt, ale opinie, które znalazłam o nim w necie są skrajne. Od bardzo pochlebnych po zupełnie negatywne. Wiele osób skarżyło się na swędzenie, pieczenie, krostki (!). Też używałam etiaxilu (do wrażliwej skóry) i powiem szczerze, że swędziało mnie raz czy dwa razy, gdy nałożyłam kosmetyk na skórę ogoloną około godziny wcześniej. Może wszystko (jak zazwyczaj:)) zależy od osoby?

koziczka

Z blokerami trzeba uważać. Na pewno dużo zależy od tego, czy czasem nie jesteśmy uczulone, czy nasza skóra pod pachą nie jest wrażliwa? Nie wolno też przesadzać z jego aplikacją a na pewno nie stosować tak, jak dezodorant. Jeżeli dostosujemy się do zaleceń producenta i używamy tylko co jakiś czas- to jest to super kosmetyk dający paszkom zabezpieczenie przed "wpadkami".

ZdzisiaJ

Dokładnie. Bez względu na firmę bloker nie jest antyperspirantem i nie można go stosować tak jak używalibyśmy zwykłego dezodorantu. W przeciwnym razie zamiast ochrony przed potem będziemy musieli łagodzić podrażnienia, swędzenie i pieczenie skóry pod pachami.

niebieska

Używam blokera Ziaji od dobrych kilku miesięcy. Na początku popełniłam zasadniczy błąd (aplikacja na ogolone pachy), ale jak już się nauczyłam go stosować to nic nie swędzi, nie piecze. Ważne aby nie używać na ogolone pachy, dać mu porządnie wyschnąć i nie nakładać go dużo na pachy. Naprawdę jedno/dwa "maźnięcia" wystarczą. Polecam, u mnie się sprawdza rewelacyjnie. Do tego można go wszędzie kupić i kosztuje grosze.

Ela86

Wątek akurat na dziś;) W moim mieście jest około 20 stopni:D Gorąco i pięknie. Aż żal siedzieć w domu.

niebieska

U mnie na termometrze 26,1 :) Dobrze, że wczoraj użyłam Ziajki ;P

evelyn1203

Ja również używałam blokera z Ziaji i jestem zadowolona, troszkę mi przeszkadza jego zapach, ale nie jest aż tak źle

cialkozieleni

oby wytrzymały to nasze gruczoły potowe- życzyć im trzeba wytrwałości:D ale czego się nie robi ku naszej szczęśliwości?

Martyna94

Ja szczerze poleca Lady Speed Stick, Clinical Protection, pH Active - niestety ostatnimi czasy coś ze mną nie tak i nic nie działa. Kupiłam ten antyperspirant na przecenie w Rossmannie za 10 zł (nie wiem dlaczego, chyba ostatnia sztuka została). Aplikuje go na noc i na dzień, zapach z początku ładny ale po jakimś czasie drażni. W każdym bądź razie - super skuteczny. Polecam szczerze wszystkim, dla których Ziaja to za mało.

koziczka

Martyna94- to prawda, też go miałam. Jest rewelacyjny, tylko ta cena.. jak się nie mylę to 20 zł kosztuje:( Miałaś szczęście z tą promocją.