Ulubione błyszczyki do ust :-)

Irmina79738

Błyszczyk do ust zawsze mam w swojej torebce, uważam że nie ma lepszego produktu który tak szybko potrafi poprawić ogólny look :-) Ja uwielbiam błyszczyk Artdeco i Sysley,a Wy?

grincz01

Błyszczyk Miss sporty:-)

Paulina80090

Mój ulubiony to Addict Ultra Gloss Ch.Diora.Dostałam go w prezencie od siostry i kocham go.Gdyby był tutaj to napisałabym jego recenzję.Drugim moim ulubionym błyszczykiem jest Eveline Colour Celebrity Lipgloss.

Justyna35356

A ja nienawidzę błyszczyków. Nie lubię mieć nic klejącego na ustach. Brr

anka8661

Błyszczyków czasem używam, ale nie na codzień. Jakoś wolę pomadki. Najbardziej lubię te z firmy Eveline.

Kolorowa

Ja dostałam fajny błyszczyk z Oriflame i bardzo mi odpowiada choć trochę się kleji, z Eveline też jest przyzwoity, ale ma brokatowe drobinki, które mi osobiście nie odpwoadają... tak więc ciągle szukam swojego ideału. Czy jest jakiś sposób, żeby przedłużyć trwałość błyszczyka? Bo na moich ustach trzyma się górę pół godziny...

Julitta

ja nienawidzę błyszczyków

marjories

Wolę pomadki, ale jest kilka błyszczyków z których jestem lub byłam zadowolona, jak matowe z Manhattanu, matowe z Inglota, niektóre z Rimmela i tubki Lancome (te zaskoczyły mnie niesamowitą trwałością - błyszczyk przykleja się mocno do ust i trzyma ładnych parę godzin).

grincz01

Co do pomadek,to posiadam jedną Od Rimmela- super stay 14 hours i niezbyt jestem z niej zadowolona, ponieważ podkreśla skórki:-\

anka8661

Ostanimo wygrałam błyszczyk Pat&Rus pomarańczowy i jest genialny. Jedyny minus to opakowanie, jednak lepiej używa mi się błyszczyki z pędzelkiem niż takie w słoiczku.

Kolorowa

Teraz przypomniałam sobie o błyszczykach Ziaji... kiedyś miałam pomarańczowy. Też był fajny, ale malo trwały... teoretycznie miał nawilżać.. praktycznie tylko ładnie pachniał. Smakował paskudnie. Ale zaliczam do raczej udanych... w końcu błyszczyka się nie je:P

marjories

Jeśli chodzi o Ziaję, to miałam kiedyś oliwkową pomadkę pielęgnacyjną w tubce, która dawała bardzo ładny błysk, jak błyszczyk.

ilonaK

Błyszczyki używałam w liceum ,teraz zdecydowanie wolę pomadki .

grincz01

Ja z ziaji miałam w tubce kiedyś kokosową pomadkę pielegnacyjną. Fajnie nawilżała usta i ten zapach :-) .

morsik12

Ja ostatnimi czasy bardziej przekonałam się jednak do pomadek ,błyszczyki stosuję teraz często właśnie na wierzch na pomadkę -delikatną warstwę ,fajnie działa w takie chłodne dni ,usta nie są spierzchnięte.Nie mam ostatnio ulubionych...wszystkie lubię ,od tańszych po droższe :)

urszulan7

Mi błyszczyki strasznie wysuszają usta , wolę pomadki ochronne i nawilżające

kulka

JA też mam zawsze błyszczyk do ust w torebce, tak samo, jak tusz :) dla mnie dobre są w sztyfcie, łatwiej mi się aplikują, z tradycyjnych to mam http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/usta/lip-gloss/color-sensational-lip-gloss.aspx, w miarę się utrzymuje i mieni się :) Niektóre mają zapach gumy balonowej :D