Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2015-03-26 20:25

Dziewczyny, mam prośbę do Was. Teściowa wymyśliła sobie, że chce krem do rąk, który przede wszystkim dawałby błyskawiczne wygładzenie skóry, dobrze nawilżał i najlepiej, żeby skóra rąk wyglądała po nim młodziej :) Ja nie mam pojęcia, jaki krem może mieć takie właśnie działanie, bo odmładzających póki co nie używam :) Wiadomo, że producenci na opakowaniach dużo obiecują, a często mija się to z rzeczywistością.

Mogłybyście polecić jakiś dobry krem?Zależy mi, aby był sprawdzony, może być droższy, i najlepiej, aby był łatwo dostępny stacjonarnie, np. w Rossmannie. Będę z góry wdzięczna :)

safarii
Safarii 187 9 45 2017-03-07 14:25

Najlepsze sa kremy z wysokim stezeniem moczniku, np isana czy bielenda.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2017-02-11 20:07

Dobre są kremy z Bielendy z serii Comfort, szczególnie krem opatrunek dla mocno zniszczonych dłoni z 10% udziałem gliceryny. Krem zawiera także d-panthenol i alantoinę, bardzo szybko regeneruje skórę dłoni i wygładza ją właściwie już od pierwszego zastosowania. Nie lepi się i nie jest tłusty.

Hestia
Hestia 40 0 4 2017-02-03 14:35

Spróbuj kremów z la roche - http://www.laroche-posay.pl/produkty/potrzeby/Nawil%C5%BCenie-od%C5%BCywienie-sk%C3%B3ry-cia%C5%82a-cnd1122.aspx?searchMode=need&NeedId=1122 teściowa powinna byc zadowolona ;) Moja używa i nie narzeka więc muszą być dobre :D

piottruusss
Piottruusss 45 0 5 2016-11-05 21:45

No wiadomo, teściowej to może wszystko nie odpowiadać, więc wiecie..

selina
Selina 10 0 4 2016-10-20 15:08

Nie wiem, który krem do rąk jest najlepszy, natomiast wiem, jakie kremy dobrze działają na moją skórę. Najczęściej stosuję kremy do rąk Farmony http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-do-rak-pl/ a szczególnie krem do rąk i paznokci z siemieniem lnianym z serii Herbal Care, który nie tylko ładnie nawilża skórę, ale także ją wygładza. Krem świetnie się wchłania i nie jest też drogi.

Katarzyna11
Katarzyna11 15 13 22 2016-03-10 01:30

Ja jestem bardzo zadowolona z kremu do rąk Neutrogeny, on dobrze nawilża i wygładza skórę. Jeżeli chodzi o kremy to jeszcze fajny jest krem Eveline argan & vanilla, on ma super zapach, a do tego w składzie olejek arganowy który wpływa właśnie na odmłodzenie rąk :)

Walentina
Walentina 0 0 1 2016-02-05 20:50

A ja po Regenerum właśnie dostałam takiego uczulenia, że myślałam że obetnę sobie ręce. Na szczęście zeszło zaraz po przestaniu korzystania z tego kremu. Najlepiej mi służy Nivea i już nigdy nie będę nic próbować.

Irmina
Irmina 0 0 1 2016-02-04 15:28

Ja z rękami mam najgorszy problem zimą. w lato jeszcze jakoś dało się przeżyć. Ale zimą tak strasznie pękają i pieką, że wytrzymać się nie da. Ukojenie przyniosło mi Regenerum do rąk. Chociaż i ten do paznokci też mi służy.

ludwika
Ludwika 0 0 7 2015-12-26 17:56

Ja uzywam kremu z Mixa. Od niedawna przerzuciłam się na tą markę i jestem mega zadowolona. Oprócz tego jesli chce miec uczucie mocnego nawilżenia to kup jej jakiś olejek np arganowy. Sprawdza sie zarowno do skóry jak i do wlosow :)

kulka
Kulka 0 0 6 2015-11-04 15:37

Ja kupuję z Mixa, są teraz promocje w rosku, więc ok 15 zł można kupić tubkę http://www.mixa.pl/produkty/cialo/25-lipidowy-krem-do-rak, całkiem dobrze nawilża, ja przeważnie kremuję się na noc, bo w dzień nie chcę zostawiać śladów :)

paulinka89
Paulinka89 0 0 25 2015-11-01 09:17

floslek ma bardzo dobre kremy do pielęgnacji skóry rąk i paznokci, zwłaszcza jesienią się sprawdza

feromona
Feromona 10 0 4 2015-10-17 21:11

ja lubię kremy do rąk Kamil rumiankowy, ładnie pachnie i dobrze nawilża

morsik12
Morsik12 22 53 242 2015-03-29 16:03

Na pewno coś razem fajnego wybierzecie :)

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2015-03-29 11:25

No teściowa to wiem, że 90 zł nie wydałaby na krem do rąk:) A i do większej galerii handlowej, to mamy 70 km :) Dzięki za wszelkie rady, przekażę sugestie teściowej :)

morsik12
Morsik12 22 53 242 2015-03-28 19:42

Irmina...faktycznie cenowo nie jest zachętą do kupna ten krem ;) Ja tak szczerze powiedziawszy nie wydałabym tyle pieniążków na krem do rąk .Chociaż wierzę,że może być dobry.

Irmina79738
Irmina79738 42 443 725 2015-03-28 16:42

Ja polecam z czystym sumieniem krem do rąk z masłem shea marki L`occitane, salony L`occitane są w każdym większym centrum handlowym :-). Ten krem to hit tej markijest sprzedawany co 5 minut na całym świecie :-) Wspaniale odżywia,nawilża i chroni skórę rąk przed szkodliwym działaniem środowiska. Jest doskonałym rozwiązaniem dla problematycznej skóry rąk, nie jest tani 150 ml kosztuje ok 90 zł ale jest mega wydajny,a jego stosowanie przyniesie zamierzony efekt :-). Są też inne warianty zapachowe gdyby ten klasyczny zapach komuś nie odpowiadał,ale jeszcze się z tym nie spotkałam :-).

morsik12
Morsik12 22 53 242 2015-03-28 16:25

Miała jakiś czas temu z Garniera ten w czerwonym opakowaniu i nawet fajnie działał i ładnie pachniał :)

evelyn1203
Evelyn1203 24 254 666 2015-03-28 11:02

Ja na chwilę obecną używam czterech kremów do rąk i wszytskie są naprawdę bardzo fajne i mogę je polecić z czystym sumieniem.

1. Jednym z nich jest: http://esentia.pl/p/kamill-krem-do-rak-i-paznokci-classic/- bardzo dobry i gęsty kremik. Świetnie nawilża i bardzo dobrze się wchłania. ma zbitą konststencję, ale nie pozostawia grubego filtra na dłoniach.

2. Następnym, którego mam w torebce jest krem do rąk firmy Eveline z olejkiem arganowym " SOS odmładzajacy krem- maska do rąk i paznokci"- równiez bardzo fajny kremik. Ma bardzo przyjemny słodki ciasteczkowy zapach i bardzo fajnie nawilża.

3. Trzecim jest krem firmy Cztery Pory Roku http://esentia.pl/p/cztery-pory-roku-krem-do-rak-i-paznokci-glicerynowy-z-ekstraktem-z-kwiatow-wisni-japonskiej/- krem ten ma już lzejszą formułę, nie nawilża tak bardzo jak dwa wcześniej wymienione, ale jest również bardzo fajny i ma śliczny intensywny kwiatowy zapach.

4. Ostatnim jest bardzo lekki, ale przepięknie i luksusowo pachnący krem firmy Ziaja: http://esentia.pl/p/ziaja-krem-do-rak-z-proteinami-kaszmiru-i-maslem-shea/- Jest to chyba mój numer jeden wśrod zapachów kremu do rąk.

Gosia92
Gosia92 20 15 68 2015-03-28 10:07

Ja polecam ten kremik http://esentia.pl/p/isana-krem-do-rak-intensywna-pielegnacja-5-urea/ . Niedrogi, a bardzo dobry. Fajnie nawilża, wygładza i pielęgnuje skórę dłoni. Myślę, że warto go wypróbować. Ja już miałam kilka opakowań i nadal chętnie do niego wracam. :)

koziczka
Koziczka 74 314 971 2015-03-27 20:37

Oj, jest tyle kremów do rąk, aż trudno powiedzieć, który lepszy:) Ja często kupuję kremy, często zmieniam (bo promocja tego, bo tamtego jeszcze nie miałam..;) ). Gdybym miała doradzić, to kremy Eveline są dobre a nie drogie. Chociaż, powiem szczerze, że bardzo często wracam do Kamill, ale do tego w pojemniczku. Dziła błyskawicznie, nawilża, wygładza, pozostawia cieniutką warstwę, która chroni a przy tym przyjemnie pachnie ziółkami :)

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2015-03-26 21:24

Jeśli chodzi o zapach, to ona raczej wybredna nie jest i właściwe każdy toleruje, no chyba, że krem pachniałby kilkudniowymi skarpetkami, to może by marudziła :D

No jak ona coś wymyśli, to naprawdę... i jeszcze masz jej taki znaleźć i kupić :D

Ciekawe, czy Garnier miałby coś o podobnym działaniu .

morsik12
Morsik12 22 53 242 2015-03-26 20:58

W sumie to ciężko doradzić, gdyż teściowej może np. zapach nie odpowiadać...albo coś innego jeszcze.Ale tak na poważnie to ostatnio używam kilku kremików do rąk...i takie średnie są, chociaż nawilżają fajnie, z drugiej strony długo się wchłania, np. krem z Eveline taki w zielonym opakowaniu Extra soft SOS.

Z iwostinu miałam fajny i z Oriflame ostatnio też ciekawy oraz z Yves Rocher / brązowe opakowanie/.

Według mnie kremy do rąk podobnie działają, tzn poprawiają stan skóry rąk, lecz na chwilę raczej.Dobre i to :)