Prezenty pod choinkę .

ilonaK

Jesteśmy w okresie przedświątecznym i czas już myśleć o prezentach . Czy Wy kupujecie gotowe zestawy kosmetyków pod choinkę ? Jest ich teraz masa i chyba każda z firm ma coś takiego w swojej ofercie .

urszulan7

Zależy dla kogo , jeden zestaw dla nastolatki mojej chrześniaczki juz kupiłam , kupię też chyba jakiś zestawdla mamy

grincz01

To zależy czy dany zestaw kosmetyków ładnie pachnie. Ja przed kupieniem prezentu zawsze sprawdzam jak np.woda kolońska z zestawu który chcę kupić pachnie. Wolę iść i poszukać jej na półce wśród kosmetyków żeby nie było niespodzianki spowodowanej zbyt intensywnym zapachem.

anka8661

Kupuję zestawy ale pod warunkiem, że znam kosmetyki które zestaw zawiera. W zeszłym roku kupiłam z c-trus (nie jestem pewna czy tak się piszę, za błąd przepraszam :-) ) i bardzo byłam zadowolona, osoba obdarowana również.

Irmina79738

W mojej drogerii w której pracuję :-) jest już masa gotowych zestawów kosmetyków, w przystępnych cenach, często zestaw kosztuje tyle co jeden produkt i ma się dodatkowo kilka produktów gratis :-)

Gosia92

Robię dokładnie tak jak Grincz01 :)

grincz01

Ja tam z resztą praktycznie wszystkie kosmetyki wącham. Wyjątkami są chyba kremy,tusze,cienie ich nie wącham ;-)

marjories

Kupuję, jeśli akurat z tej firmy i konkretnej serii, z której i tak chciałam kupić. Nie kupuję już zestawów tylko dlatego, że to zestaw (już, bo kiedyś tak robiłam, jakby nie patrzec, gdy się kompletnie nie ma pomysłu, to zestaw jest całkiem bezpiecznym prezentem)

luna1

wiele znanych marek oferuje teraz dość ciekawe zestawy kosmetyczne i na pewno skorzystam z ich oferty, poza tym Empik wprowadził ciekawą propozycję, kupujesz dwa kosmetyki trzeci gratis

Justyna35356

Nie tylko wygoda decyduje przede wszystkim o wyborze zestawu, ale myślę że jest bardziej przystępny. Podoba mi się że jest wszystko w jednym.

Kolorowa

Tak, zgadzam się z Wami. Zestawy są bardzo fajnym prezentem. Dość, że wychodzą taniej, niż kupienie wszystkiego osobno, to jeszcze są fajnie zapakowane, więc nadają się na prezent bardzo dobrze. Ja przynajmniej jestem zadowolona, kiedy dostanę taki zestaw.

evelyn1203

zestawy są ciekawym pomysłem na prezent, trzeba jednak uważać, żeby nie przepłacić, czasem wychodzi taniej kupić wszytsko osobno, albo pomieszać kosmetyki różnych firm i stworzyć samemu indywidualny zestaw.

missska777

Ja zazwyczaj pod choinkę kupuję kosmetyki, których kobiety z mojej rodziny po prostu same by sobie nie kupiły, ale wolę samodzielnie komponować zestawy. Mam wtedy wrażenie, że są lepiej dobrane, tak według mnie :) W tym roku każdej "pani" kupiłam zestaw dermika gold 24k - krem do twarzy, krem pod oczy i serum z kwasu hialuronowego. Oczywiście Dermika też ma w swojej ofercie (znalazłam w internecie) mnóstwo fajnie dobranych zestawów kosmetykowych. Jestem bardzo zadowolona, bo już zakupy świąteczne mam prawie z głowy :)

luna1

byłam dzisiaj na małych zakupach, i stwierdziłam że można dostać zawrotu głowy od tych kosmetyków. Ale zadowolona jestem z jednego , kupiłam znajomej Basi zestaw C-THRU BLACK BEAUTY , to jeden z ciekawszych zapachów tej serii

feromona

Ja staram się kupować różne kosmetyki, zestawy rzadziej, ale czasami gdy dowiadujemy się o nieoczekiwanym gościu to ciężko jest mu coś konkretnego wybrac, wówczas posiłkuje się zestawem. Często, zwłaszcza bliskim osobom (mama, siostra) kupuję tez rzeczy w stylu tego [url]www.magmac.pl/31-skarpetki-damskie-zakolanowki-i-kolanowki[/url] Co do dalszej rodziny lub osób o których naprawdę mało wiem ("rodzina rodziny") to często kupujemy jakieś drobiazgi. Zawsze jesto to ciążka sprawa do ogarniecia, bo ile osób, tyle opinii co kupić.

eni88

ja od jakiegoś czasu kupowałam zestawy kosmetyczne pod choinke, ale patrząc wstecz z doświadczenia już wiem, że mało kto jest zadowolony z takiego prezentu i często, gęsto stoi to gdzies zakurzone w łazience...

Wiktoria2S

To prawda, mało kto jest zadowolony z tzw. gotowych zestawów prezentowych, bo mimo pięknego opakowania zawsze znajdzie się w zestawie jakiś produkt, który nam po prostu nie pasuje... W tym roku planuję zrobić mamie i siostrze kosmetyczne prezenty, ale sama skomponuję "zestawy". Mama dostanie chyba krem do twarzy i produkty do demakijażu, a siostra jako, że jest "praktykującą" weganką kosmetyki z wegańskiej serii Bielendy Vegan Friendly.

klakla

jak myślicie wypada mi kupić teściowej np taki parasol marki Wittchen? http://allani.pl/wyszukaj/wittchen/parasole

rudadagusia

Mi się zdarza kupować gotowe zestawy, bo to się po prostu zawsze bardziej opłaca - wychodzi taniej. Do tego od razu są bardzo ładnie zapakowane, więc nie ma problemu później z dodatkowym szukaniem opakowań, ozdobnych torebek, itd. Może nie wszystkim kupuję taki zestaw, ale część z rodzinki na pewno od 24 grudnia będzie w posiadaniu jednego z nich :D Np. w tym roku planuje mojej starszej siostrze zamówić z [url]https://www.perfumeria.pl/Ona/Paznokcie[/url] zestaw komplet do robienia manicure hybrydowego, bo mają go w całkiem przystępnej cenie:D No a nad resztą intensywnie myślę:D

SashaKowal

A co powiecie na kolagen naturalny od Colway jako prezent pod choinkę? Na [u]https://kolagenspa.pl/[/u] widziałam ostatnio promocje na różne kosmetyki z nim.

Aniula899

Fajnym pomysłem na świąteczny prezent może być np. zestaw hybrydowy dla przyszłej 'domowej' stylistki paznokci. Obecnie ceny zestawów są w tak przyzwoitych cenach, że warto zaopatrzeć się w taki komplet i samemu bawić się w manicure. Swój zestaw mam z EM Nail, kupiony za niecałe 180 zł. :)

Wiktoria2S

Zestawy prezentowe to bardzo fajne rozwiązanie pod choinkę, trzeba tylko w miarę dobrze znać osobę, którą się obdarowuje. No i nie kupować banalnych zestawów typu żel pod prysznic dezodorant, bo ten kto je otrzyma może się poczuć jakby niedostatecznie dbał o higienę:((. Ja w tym roku mamie i siostrze chciałabym dać w prezencie pod choinkę jakieś zestawy do makijażu, ale raczej którejś z polskich firm. Np. podkład, utrwalacz, brązująca baza pod makijaż z Bielendy. Albo zestaw krem i serum do twarzy z tej firmy.

martynalo

zawsze mozna samemu sobie ulozyć zestaw i łądnie zapakować, ja np siostrze kupiłam serie dr medica bo narzeka na swoja naczynkową cere, dla ojca kupiłam już gotowy zestaw przed i po goleniu tylko dla mamy jeszcze nic nie wybrałam

Merika

To trochę takie pójście na łatwiznę. U nas w domu stwierdziliśmy, że jak mamy sobie tego typu prezenty robić, to nie ma to sensu i prezenty dajemy jedynie najmłodszym. Swoją drogą, w tym roku będą dla nich królować gry edukacyjne. Tak czy siak, niezbyt idzie im ograniczyć siedzenie przed monitorem komputera, to warto zadbać o to, by przed nim dzieciaki robiły coś, co przyniesie im coś pozytywnego. Tego typu gry [url]http://www.akademia-umyslu.pl/[/url], to zabawa i nauka jednocześnie. Przy okazji wykonując ćwiczenia w grze ćwiczą pamięć, koncentrację, więc podsuwając im tego typu programy, możemy być spokojni o rozwój ich inteligencji.

tartaletka

W Naturze mają teraz zestawy prezentowe nawet o 60% taniej, ja coś na pewno kupię. Dzisiaj wzięłam dwa zestawy z KOBO dla sióstr, ale jutro wrócę po coś jeszcze dla mamy i teściowej. A jak nic dla nich nie wybiorę to pewnie wezmę karty podarunkowe i same sobie wybiorą, na co je przeznaczą :)

mazura

zdarza mi się kupować gotowe zestawy kosmetyków :) chociaż w tym roku kupiłam mojej mamie i siostrze po takim bonie do salonu urody Coco Time we Wrocławiu. Chodzą tam regularnie (zresztą ja też) więc będzie to praktyczny prezent i mam pewność że się spodoba ;)

Rudzielec

Ja kupuje ale tylko mojemu facetowi, siostrze, mamie,tesciowej wyszukuje raczej co innego :)