Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
Forum / Hyde Park / Porady / Prezent dla Mamy
Julitta
Julitta 40 138 260 2013-09-30 17:31

Dziewczyny! Szukam dla mamy prezentu na urodziny, wiem, że chciała dostać krem do rąk oraz krem do stóp.

Czy macie, znacie jakiś który mogłybyście polecić?

Chciałam zauważyć, że mama zmaga się z problemem suchych dłoni oraz twardych popękanych pięt. Ma również atopowe zapalenie skóry, jednak na razie ustąpiło gdyż ograniczyła styczności z detergentami. :)

fiona45
Fiona45 126 0 20 2017-05-02 14:57

Może kup jej pasek damski. U mnie mojej mamie zawsze jest żal na wydanie pieniędzy na takie dodatki galanteryjne.

Denka
Denka 60 0 46 2017-04-24 07:18

Kochane ja również mam problem .Mianowicie zbliżają się urodziny mojej mamy i chciałabym jej coś konkretnego sprezentować :)

Zastanawiałam siię nad biżuterią ale teraz tak sobie myślę, żeby dać jej zegarek Mam mianowicie na oku taki zegarek od firmy Adriatica

Co o nim sądzicie?

elabarbara
Elabarbara 25 0 1 2017-03-18 11:30

Hejka ja co roku kupowałam mamie albo jakieś kosmetyki perfumy ale w tym roku mam zamiar kupić jej coś innego :) Pomyślałam o pięknym wazonie lub obraz do salonu chce by miała pamiątkę :) właśnie przeglądam wazony w sklepie, widziałam czarne i te najbardziej mi sie podobają. Chcę podarować coś co będzie miała na lata a kosmetyki doszłam do wniosku że i tak na co dzień sobie sama kupuje.

Rudzielec
Rudzielec 267 7 34 2017-03-15 15:31

Ja mojej mamie kupuje kremy przeciwzmarszczkowe i jest zadowolona, bo mowi ze ona sie nie zna na skladach itd, nie wie co pomaga a co jest zwykla sciema. Teraz kupilam jej neuro hialuron, ktory widocznie wygladza zmarszczki, swietnie liftinguje i napina skore.

Mattik
Mattik 25 0 1 2016-11-03 10:29

Ja w tym roku postawiłam na dość porządny prezent. Co roku na Święta kupowałam mamie jakieś kosmetyki. Ale w tym roku postanowiłam kupić coś bardziej ekskluzywnego i kupiłam już to urządzenie z Philipsa co prawda drogie ale cały rok na nie oszczędzałam więc na Święta prezent będzie idealny.

Aninia
Aninia 30 0 2 2016-10-24 09:59

Moim zdaniem problem ze stopami to nie tylko kosmetyki. To też brak witamin i złe buty. Zoabcz soebie buty baldowski http://www.ceneo.pl/Buty_damskie/p:Baldowski.htm są zrobione z naturalnych materiałów, dzieki czemu stopy moga oddychac.

madlena
Madlena 92 0 14 2016-10-06 13:05

Ja w tym roku złożyłam się z siostrą na taka torebkę: http://polandi.eu/VERA-TOREBKA-SKORZANA-BEZOWA-p21867 Mama od dawna chciała jakąś w jasnym kolorze, a model ze skóry chociaż wytrzyma kilka lat użytkowania.

szalonailona
Szalonailona 99 0 15 2016-09-30 12:50

A ja bardzo polubiłam kosmetyki z Bielendy- moze twoja mama szuka serum do ciala? Bo ja mam ich kremowe serum o zapachu koziego mleka- ekstra sprawa. Porzadnie nawilza i bosko pachnie :)

kotkot
Kotkot 0 0 2 2016-05-06 10:03

Może krem przeciwzmaszczkowy...hmmm....chociaż może nie. Może lepiej ...hmm...maska do rąk! Polecam z visplatis http://www.visplantis.pl/produkty/helix-vital-care/ albo coś z oferty SVR, to taka mało zanana marka apteczna http://www.e-zikoapteka.pl/svr.html

meryylou
Meryylou 0 0 17 2016-05-04 15:56

Ja bym jej dała ręcznie robioną biżuterię - ciekawy prezent i z twoim pełnym angażem :) Jak się do tego zabrać, skąd wziąć materiały to możesz poczytać na http://kupujemybizuterie.pl/zrob-wlasnorecznie-swoja-wymarzona-bizuterie-gdzie-warto-kupowac-polfabrykaty/

Lowita
Lowita 0 0 6 2015-11-12 14:56

Moja mama też zawsze odpowiednio wcześniej daje znać co by chciała, czasem wprost, czasem sugeruje tylko. Kosmetyki, książka, ubranie, zawszze przynajmniej potem jest zadowolona.

kulka
Kulka 0 0 6 2015-11-04 15:44

Też mam zawsze problem z prezentem dla mamy, bo jest trochę wymagająca, a nie lubi zbędnych ozdób, wazoników, figurek :) słodyczy też nie, kupuję jej praktyczne. Wcześniej kupiłam kk białe perfumy, była zadowolona, też ma niedługo urodziny i może postawię na krem, tylko nie przeciwzmarszczkowy :) tylko nawilżający, mógłby być taki w zestawach http://www.vichy.pl/produkty-nawilzajace/konsystencja-bogata-aqualia-thermal/p12314.aspx

muda22
Muda22 10 0 9 2015-10-26 16:58

Ja swojej tez bym kupiła jakies fajne ubranie.

inka23
Inka23 0 0 9 2015-10-14 14:24

Jeśli chodzi o moja mamę to raczej nie próbuję jej kupic czegoś bez jej wiedzy. Zawsze ustalamy to razem i owszem często są to kosmetyki ale te już sprawdzone przez nią-ona nie lubi eksperymentować. Ale ostatnio kupiłam jej szal na jesień: http://pakuten.pl/16-galanteria bardzo jej sie podobał więc może pójdż w tą stronę-każda kobieta lubi szale:)

Julia
Julia 0 0 16 2015-09-25 15:41

Hm jeżeli miałabym kupować mamie preznet to w pierwszej kolejnośći byłby to storczyk, a to dlatego, że mam już od dawna o nim marzy i nie może nigdy sobie kupić. Ponadto dobrym pomysłem jest jakaś biżuteria, lub ciuch, bo mamy często nie mają gustu. Zastanowiłabym się jeszcze nad jakąś wycieczką do spa, bo założe się, że każdej mamie przydałby się dzień dla siebie i dzień relaksu.

paulinka89
Paulinka89 0 0 25 2015-08-31 23:54

ja kupiłam mamie krem anti aging floslek, jest bardzo zadowolona i wygląda świetnie

Midaki
Midaki 0 0 8 2015-08-28 17:09

Może jakiś masaż

inka23
Inka23 0 0 9 2015-08-18 13:17

Ja dla mamy zawsze kupuję kosmetyki, bez względu na to jaka jest okazja:) Ostatnio kupowałm: http://www.redcoon.pl/c25020000-Produkty-do-piel%C4%99gnacji bo już mi się nie chce chodzić po sklepach a tak jest szybciej. A powiedzmy sobie szczerze, że kosemtyki lubi każda kobieta więc zawsze się coś przyda:)

safarii
Safarii 187 9 45 2015-07-29 19:21

a może jakiś cały zestaw kosmetyków? do stóp patrz krem z mocznikiem, mocznik musi byc na pierwszym miejscu- idealnie pomaga na spękane pięty, ja bym kupiła mamie jeszcze kilka maseczek do wyboru, ostatni widziałam od bielendychyba seria skin cleanic professional ale nie jestem pewna. takie jakby jednorazowe opakowania tam możesz sobie wybrać np. maseczka nawilżająca, odmładzająca, rózne do wyboru, do tego może jeszcze jakiś balsam do ciała i mama będzie cała "zrobiona" ;) moja mama uwielbia kosmetyki do pielęgnacji- chyba nawet bardziej, niż do makijażu :)

klaudia43
Klaudia43 0 2 3 2015-07-29 10:36

w tym roku dla mamy postanowiłam zakupić jakiś krem z racji tego, że wiąc narzekała na swoja cere i złe kremy które kupowała. Po konsultacji z pania z drogerii zdecydowałam sie na krem od bielendy serie FORTE NANO CELL XTREME. Na produktach tej firmy sie nie zawiodłam wczesniej więć myslalam ze to dobre rozwiązanie i się nie zawiodłam mama zadowolona, mówiła ze ponownie zakupi ten krem :)

bella121
Bella121 40 18 183 2014-04-26 12:09

a może masło do ciała? też sprawdza się dla suchej skóry;)

Hekate
Hekate 64 216 349 2014-04-25 13:52

Jestem za tym co napisała Kolorowa.Jeśli tak jak napisałaś Twoja mama cierpi na atopowe zapalenie skóry to wybierz coś z dermokosmetyków.Polecam Ci Pharmaceris serię A i E.A jest przeznaczona dla skóry wrażliwej więc też ok a E to emolienty. Napewno znajdziesz coś odpowiedniego.

ola56
Ola56 0 0 34 2014-04-25 10:48

A może kup mamie bilet do kina np albo teatru albo na jakąś kolację pójdź??Coś czego sama nie kupi bo zawsze szkoda, jakiś zabieg?

koziczka
Koziczka 74 314 971 2014-04-24 23:28

Może niech mama sama sobie kupi kosmetyk, jaki jej odpowiada? W drogeriach można kupić bony upominkowe. Ja zawsze pytam mamę, co by chciała i dobrze robię, bo myślę np. o torebce a mama mi mówi, że szminka się kończy..