Poszukiwany olejek do masażu

Klio69

Drogie forumowiczki, czy jesteście w stanie mi polecić jakiś dobry olejek do masażu, który relaksuje i odpręża. Przy tym nie jest zbyt klejący i uciążliwy w użyciu. Ostatnimi czasy narzekam na ból pleców i odcinka lędźwiowego i chciałabym zatrudnić mojego mężczyznę do masażu. Tak, aby się nie zniechęcił zbyt szybko :)

martus2833

Ja bardzo luię olejki Alterra. Mój ulubiony to migdały i papaja, ale są też inne nie tak słodkie. Lubię ten olejek za skład, cenę i fajny aplikator. Nie jest tak tłusty jak oliwka. Ma też przyzwoitą cenę :)

koziczka

Polecam olejek w żelu rozgrzewający Ziaja. Otrzymałam go w prezencie od Esentii, napisałam pod nim recenzję. Ja nie czułam wprawdzie uczucia rozgrzewającego, jednak są osoby, które właśnie to ciepłe uczucie wychwalają.. Fakt faktem, że bardzo dobrze się rozprowadza, jest idealny do masażu!

Klio69

Dzięki dziewczyny za podpowiedz :) co do jakości produktów Ziaji podchodzę trochę sceptycznie, choć poczytam i zapoznam się z Twoją opinią Koziczka. Martus2833 migdały i papaja, brzmi przepysznie, a ja jestem zwolenniczką takich rarytasów...także ta Alterra przemawia za tym by ją zakupić :)

koziczka

Ja też nie jestem zwolenniczką Ziaji, generalnie ich nie lubię, dużo produktów tej marki mnie rozczarowało. Jednak, muszę przyznać, ten olejek w żelu jest niezły:) Może są lepsze oliwki od tego, ale ten warto przetestować, a i cena nie wielka.

martus2833

A ja uwielbiam Ziaję. Co chwilę odkrywam świetny kosmetyk za niewiarygodnie niską cenę. Alterra tez jest fajna, ma naprwdę naturalny skład. W promocji kosztuje grosze. Miłego weekendu dziewczyny :)

cialkozieleni

polecam olejek rozgrzewający z Himalaya ma w składzie na pewno imbir i jakieś jeszcze wyciągi, których już nie pamiętam, lubię takie naturalne kosmetyki i ich brązowe pasty do zębów też:D

ilonaK

Z tych naturalnych to również dobry jest olejek do masażu Ava , ja miałam grejpfrutowy . Tak szczerze to u mnie ma wiele zastosowań nie tylko do masażu.

Klio69

Himalaya brzmi dość obiecująco, ze względu na moc jak i ekstrakt składników, które w sobie posiada :)

Klio69

Martus2833 z tą Ziają jest tak, że oczywiście jest w stanie zaskoczyć szeroką gamą jak i różnorodnością kosmetyków, gdzie można znaleźć niekiedy perełki. Lecz..czasem jest tak, jeśli coś Cię zawiedzie, to Twoje oczekiwania względem tej marki znacznie spadają..

cialkozieleni

Kosmetyki z tej serii są hypoalergiczne i nie testowane na zwierzętach, a wyciągi z ziół pochodzących właśnie z tych najczystszych terenów Himalajów są bazą naturalnych preparatów pielęgnacyjnych serii HIMALAYA HERBALS.

luna1

w sklepie internetowym Helfy kupiłam olejek do masażu lawendowo-sandałowy - relaksujący, doskonale wpływa na nasze ciało, rozluźnia mięśnie a ponadto relaksuje, ma naprawdę śliczny zapach

PalkaZapalka

Klio, nie do końca się z Tobą zgodzę. Uważam, że Zjaja to bardzo dobra marka. I jeśli wśród prawdziwych perełek zdarzą się kosmetyki, które nie przypasują naszej skórze, to się zdarza.

Klio69

PalkaZapalka wydaje mi się, że każda marka ma do zaoferowania coś co Nas zaskoczy jak i coś co Nas zawiedzie.

Kolorowa

Mnie odpowiada olejek z Ziaji, taki duży w butli z pompką. Niestety każdy olejek się lepi, więc ten także. Może olejek arganowy będzie lepszy?

Klio69

W zasadzie to nie przeszkadza mi konsystencja, czy będzie się lepić czy nie..bo w sumie to nie ja będę masować :) Ale cenna uwaga, pomyślę o tym arganowym :)

koziczka

Tym razem otrzymałam od "esentii" olejek w żelu relaksujący Ziaja. Napisałam recenzję, która już się ukazała. Jest naprawdę fajny! Nie dość, że daje dłoniom super poślizg, co ułatwia masowanie, to jeszcze przyjemnie pachnie lawendowo:) Mega relaks i odprężenie:)

evelyn1203

Bardzo lubię Ziaję, więc z chęcią wypróbuję olejek tej firmy.

morsik12

Słyszałam własnie,że Ziaja ma fajne te olejki do masażu, lecz sama nie poznałam jeszcze tego działania .

Klio69

Koziczka brzmi naprawdę zachęcająca. Już sobie wyobrażam wieczorowy masaż, dzięki nucie lawendy pozwoli mi zapaść zapewne w błogi sen :)

Klaudia75483

Uważajcie na oliwki do masażu z Ziaji bo uczulają dużo osób i po masażu może pojawić się wysypka. JUż gdzieś pisałam, że używam do masażu oleju lnianego z rozdrobnionym żywokostem - dwie rzeczy do kupienia w sklepie zielarskim. Z produktów kosmetycznych dostępnych na rynku polecam Wam z Bielendy z serii kosmetyków profesjonalnych kremy do masażu - na poczatku jest krem, a pod wpływem temperatury otrzymujemy odpowiedni poślizg.

Celestiia

Ja bardzo lubię relaksujący olejek pomarańczowy od Avy. Spisuje się bardzo dobrze :) Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, ma także bardzo ładny zapach, dzięki czemu jest niezastąpiony w aromaterapii

bella121

Pat&Rub niemal z każdej kolekcji, wart swojej ceny :)

Wiktoria2S

Wypróbuj olejek do ciała w kremie od Bielendy, ma konsystencję lekkiego balsamu, ma relaksujący zapach, ale bardzo dobrze się wchłania, chociaż przy" zatrudnieniu" własnego mężczyzny do masażu może to być akurat wadą :))))