Pomadka do ust

juuuhu

Chciałabym zacząć przygodę z malowaniem ust. Niestety wiem, że intensywne barwy (takie najbardziej lubię) wymagają śnieżnobiałych zębów. Jaki kolor pomadki doradzicie, aby usta wyglądały seksownie, a zęby estetycznie?

sokzkaralucha

A to nie jest tak, że intensywna, zimna czerwień wybiela zęby?

juuuhu

Sokzkaralucha - przyznam, że zimnego odcienia nie miałam. Jedynie krwisty czerwony i malinowy

Klio69

Ja uwielbiam markę bourojois pod względem intensywności kolorów, barw oraz trwałości. Seria limitowana gdzie można znaleźć nieziemski róż..jest idealnym kosmetykiem na lato, jak i do pierwszych eksperymentów, tak było przynajmniej w moim przypadku.

juuuhu

O tak, piekne są. Mam od nich jedną pomadke. Kolorem podchodzi pod fuksje :)

cialkozieleni

brązy i pomarańcze na pewno odpadają, ja w katalogach widzę najczęściej nie malinę, a czerwień, a ta kontrastuje idealnie ze śnieżnobiałymi zębami; stawiałabym nawet na burgund:)

weronkaa84

Z chęcią wypróbowałambym ten koralowy odcień :)

marjories

Też mam pomadkę z Bourjois w kolorze delikatnego, jasnego różu. W ogóle opakowanie też jest różowe i całkiem sprytnie zaprojektowane, gdyż dobrze zabezpiecza pomadkę przed otwarciem np. w torebce. Sama pomadka jest matowa, ale bardzo kremowa, więc nie wysusza ust, a nawet mam wrażenie, że ma jakieś właściwości pielęgnacyjne. Niestety z trwałością jest już gorzej. W przypadku tej marki warto polować na promocje.

koziczka

Zgadzam się z Ciałkozieleni. Najlepiej unikaj brązów i beżów w brązowej tonacji, pomarańcz, brzoskwinia i róże łamane pomarańczowym odcieniem, typowy złoty kolor. Trudno mi powiedzieć, która szminka będzie Ci pasowała, bo to Ty musisz się w niej dobrze czuć. Do mojego typu urody(według wszelkich danych i schematów:)) pasują ciemne czerwienie, czy burgundy, ale ja okropnie się w nich czuję!

juuuhu

Ja akurat dość dobrrze się czuję w takich tonach, jednak mam wrażenie, że moje zęby nie wyglądają w nich dobrze

Klio69

Marjories z kolei ja jestem bardzo zadowolona z pomadek Bourjois, na tyle, że nie jestem w stanie dostrzec ich nietrwałości :)

cialkozieleni

Koziczka i to właśnie jest też po części mój dylemat; mam burgundowy błyszczyk i pomadkę, ale czerwieni nie używam, choć podobno do mnie pasuje, na zdjęciu wychodzi ok /zrobionym typowo, żeby sprawdzić efekt/, ale jakoś podświadomie czułabym się ,,hej ,no patrzcie na mnie wszyscy!"

koziczka

No właśnie, o to mi chodzi:) Nie mam nic przeciwko tym kolorom, ale stosowne są raczej na wyjścia ( a też nie zawsze). Wyglądam w tych kolorach trochę jak wamp, a taka nie jestem. Te kolory kłócą się z moim "JA".

cialkozieleni

czy mężczyźni w końcu wolą nas naturalne czy wampowate? tak się zastanawiam zanim zrobię wieczorowy look i użyję zdecydowanych kolorów... ktoś coś wie o tym?

juuuhu

Cialkozieleni wydaje mi się, że go zależy od od sytuacji i od charakteru mężczyzny. Moj ostatnio wprost mi powiedział, ze uwielbia, gdy się "zrobię" , ale gdy gdzieś wychodzimy, nie na codzień. I ze lubi,gdy inni faceci na mnie patrzą , co nie ukrywam,trochę mnie zdziwiło. ...

martus2833

Mój mężczyzna zawsze twierdzi, że woli mnie bez makijażu i w ogóle niepotrzebnie się maluję. Ale zawsze, kiedy przed wielkim wyjściem zrobię mocniejszy niż zazwyczaj makijaż, słyszę bardzo miłe komplementy od niego.

cialkozieleni

widzę, że czują się super ,,samcami" przy pięknej kobiecie, chyba wzrasta ich samoocena- to jednak się sprawdza, że kobieta najbardziej dowartościowuje mężczyznę, choć myślą wszyscy, że właśnie jest odwrotnie ;)

OktawiaB

A mój chłopak woli mnie bez makijażu :D to ja nie wiem hehe :*

koziczka

Nawet dyskretny makijaż poprawia urodę, a właściwie jest mało zauważalny i niedostrzegalny przez facetów.

niebieska

Dokładnie - jeśli makijaż jest delikatny i naturalny przeciętny facet nawet go nie zauważy, a my mamy... komfort :) Faceci nie zauważają szczegółów jak my. Wszystko jest kwestią ilości :)

evelyn1203

Ja mam takiego znajomego, który zauważykażdy szczegół, każdą zmiane w wyglądzie (kolor lakieru do paznokci, buty, wzór na koszulce, każdego pryszcza) W pewnym sensie mnie takie coś denerwuje. Całe szczęście to jest wyjątek wśród męskiego rodu:)

niebieska

To faktycznie wyjątek :)

koziczka

Może to Pan Metroseksualny? Oni się na tym znają:)