Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
Klio69
Klio69 40 252 511 2014-05-03 09:25

Moje drogie, czy używacie perfumowanych balsamów? Które mają na celu podtrzymanie zapachu perfum. Czy może uważacie, że taka forma nie podtrzymuje zapachu?

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 79 2017-06-24 08:27

Używam balsamów/maseł do ciała w zależności od kondycji i potrzeb skóry. Perfumowane balsamy wg mnie tylko pachną, może troszeczkę nawilżają, ale cudów nie robią, są tylko eleganckim gadżetem uzupełniającym daną linię zapachową.

safarii
Safarii 187 9 45 2017-06-14 09:46

Jeszcze to produkuja? Mialam kiedys z Avonu i chyba 2 razy uzylam i mamie oddalam, nie podpasowalo mi wcale...

luna1
Luna1 44 60 545 2014-05-05 16:18

Martus rozumiem Twoje uprzedzenia, ja taki zestaw dostałam, był w różowym kolorze i przyznam ze zapach mi się podobał, nie mam jakiś specjalnych uprzedzeń jeśli chodzi o reklamę tego produktu, uważam ją za idiotyczną co nie znaczy że sam kosmetyk ma na tym cierpieć

martus2833
Martus2833 62 293 588 2014-05-05 12:33

Kilka moich znajomych załapało się na kampanię Playboy w Streetcom, dlatego miałam okazję używać ten balsam. Generalnie jednak nie polecam go. Sama na pewno nie kupię ani balsamu ani wody toaletowej. Mój mąż miał kiedyś żel pod prysznic tej marki. Pamiętam, że był bardzo wodnisty. Ale jestem chyba uprzedzona to tej firmy, zraziły mnie reklamy. Nie trafiają w mój gust, źle się kojarzą.

niebieska
Niebieska 40 148 658 2014-05-05 12:21

Mam jeden zestaw tego typu z Avon: woda perfumowana, balsam do ciała i dezodorant. Ogólnie jeśli chodzi o zapach to użycie balsamu i perfum o tej samej nucie zapachowej potęguje zapach, wydłuża jego trwałość itp. Natomiast sam balsam jest raczej marnej jakości: nie nawilża, nie odżywia, jedynie pachnie. Producent zdecydowanie postawił w tym zestawie tylko i wyłącznie na zapach... Z tego powodu raczej rzadko go używam, zalega więc na półce i tyle...

Klio69
Klio69 40 252 511 2014-05-05 11:25

Odkąd pamiętam sceptycznie podchodziłam do marki Playboy o tego co ma do zaoferowania pod względem kosmetyków..aczkolwiek w tym wątku ta nazwa przewija się dość często. Może warto zaryzykować i wypróbować :)

urszulan7
Urszulan7 22 89 561 2014-05-05 11:12

balsamy Payboy'a są dość fajne i ładnie pachną innych godnych polecenia nie znam

anka8661
Anka8661 40 215 636 2014-05-03 21:26

Lubię czasem, szczególnie przed wyjściem takiego balsamu użyć. Jednak w celach zapachowych, bo pielęgnacyjnie one mało działają.

martus2833
Martus2833 62 293 588 2014-05-03 20:14

Ja dostałam niedawno kilka próbek z Payboy'a. Przyznaję, że balsam rzeczywiście intensywnie pachnie ale dla mnie zbyt słabo nawilża.

luna1
Luna1 44 60 545 2014-05-03 15:54

uważam że takie zestawy bardzo się sprawdzają szczególnie latem, ja miałam wodę Playboy i mleczko do ciała o tym samym zapachu, ciało było świetnie nawilżone, poza tym zapachy się "nie mieszały" to doskonały sposób na jednorodny piękny zapach całego ciała

Klio69
Klio69 40 252 511 2014-05-03 12:42

Bardzo ciekawy patent z tym naturalnym balsamem i kilkoma kroplami perfum, musze koniecznie wypróbować :)

koziczka
Koziczka 74 314 971 2014-05-03 12:25

Uważam, że taki balsam podtrzymuje zapach perfum! Generalnie tylko raz miałam komplet kosmetyków z Hugo Boss "NUIT": żel pod prysznic, balsam no i perfum. Coś rewelacyjnego! Wszystko w 1 nucie zapachowej sprawia, że całe ciało ładnie pachnie i nie ma tu mieszanki zapachów różnorodnych. Kosmetyki były w wersji mini, więc oszczędnie używałam tylko na "wielkie wyjście". Obecnie (już to gdzieś pisałam) zawsze kupuję 1 balsam bezzapachowy (albo o bardzo delikatnie kremowej nucie) i na wyciśnięty na dłoń balsam daję kilka kropli/ psiknięć perfum i tym się kremuję. Ciało delikatnie pachnie, zaś dodatkowo naniesiony na strategiczne miejsca zapach perfum to potęguje i długo się utrzymuje. Oczywiście, że nie stosuję tego triku na co dzień, ale gdy mam ku temu powody;)

Oktawia
Oktawia 42 31 132 2014-05-03 11:18

ja jakoś nie mam przekonania do takich balsamów, używam balsamów, które zapewniają pielęgnację skóry suchej, nie patrzę czy są perfumowane :)