Outlet kosmetyczny i inne okazje :)

juuuhu

Kochane Esentianki, wiadomość dla fanek marki AA cosmetics :D znalazłam dziś outlet kosmetyczny marki, ceny na prawdę okazyjne, a do każdego zamówienia błyszczyk gratis :) Może którąś z Was to zainteresuje :) Link: https://sklep.kosmetykiaa.pl/search.htm?c=sale Trafiając na takie okazje grzechem i samolubstwem z mojej strony by było,gdybym Wam jej nie przekazała ;) Jeśli macie ochotę, mogę Wam tu wrzucać informacje na temat promocji, okazji, zniżek, darmowych paczek... jakoś mam na nie szczęście ;) buziaki :*

juuuhu

Zapomniałam dodać, że do każdego zamówienia dodają błyszczyk gratis ;)

luna1

bardzo przydatna informacja i chętnie tam zajrzę:) warto by było dzielić się takimi okazjami bo dla nas maniaczek kosmetyków każda taka okazja cenowa jest bezcenna

weronkaa84

Faktycznie, przeceny są rewelacyjne:) szkoda tylko, że już część produktów jest niedostępnych, ale co się dziwić po takich obniżkach ;) Dzięki za informację :) I popieram Lunę1, warto dzielić się takimi informacjami :)

luna1

i ja znalazłam outlet kosmetyczny więc od razu się dzielę tą informacją http://www.snella.pl/outlet-kosmetyczny,162.html

Klio69

Ja to w ogólnie nie byłam świadoma tego, że takie outlety kosmetyczne istnieją.

juuuhu

@klio69 - ja również. Trafiłam na niego przypadkiem i od razu Wam o tym "uprzejmie doniosłam" ;)

juuuhu

Luna1 - dzięki za info :) znalazłam tam nawet kosmetyki marki BngoSpa, o którą dziś pytałam - i faktycznie ceny są niższe niż na stronie producenta :)

juuuhu

Dziewczyny, chciałaby któraś z Was skorzystać z oferty zakupu w internetowym sklepie Yves Rocher? Dostałam kod rabatowy 100 zł, przy zakupie za 199 zł + darmowa dostawa. Kod jest ważny do niedzieli do 10.00, a ja z pewnością z niego nie skorzystam.

niebieska

Super. Takie info zawsze mile widziane :)

juuuhu

Dziewczyny, jeśli macie ochotę na stronie www.yodeyma.com możecie zamówić bezpłatną próbkę perfum 15 ml. Nie płacicie ani za próbkę, ani za wysyłkę. Dostępne są zarówno zapachy damskie jak i męskie. oferta ważna do wyczerpania zapasów. Ja swoje już dostałam - jestem bardzo zadowolona! :) U mnie na blogu możecie zobaczyć jak to wygląda: http://test-it.blog.pl/2014/09/02/garsc-prezentow-na-dobry-poczatek-tygodnia-4/

weronkaa84

Ja już jakiś czas temu zamówiłam tam próbkę perfum. Przyszła po około jakiś dwóch tygodniach,. Niestety zapach, jaki zamówiłam, okazał się kompletnie nie w moim guście(szkoda, bo nuty zapachowe "wyglądały" ciekawie).

GatoNegro22

Dziękuję za linka. Zamówiłam właśnie i jak otrzymam to się pochwalę :)

martus2833

U mnie niestety link nie działa, spróbuję jeszcze raz później. Dzięki za info :)

bella121

perfumy yodeyma wyglądają naprawdę kusząco - formularz wysłany! :)

niebieska

Też wysłałam. Zobaczymy czy coś przyjdzie :) A propos firma Marion umożliwia zapisanie się do klubu testerek: http://marionkosmetyki.pl/klub-testerek-marion.html Można sobie wybrać czy chcecie testować kosmetyki do włosów czy do ciała. Na FB jest konkurs Palmolive, choć podejrzewam, że tam mnóstwo osób bierze udział :) https://www.facebook.com/PalmolivePL/app_686084711447086 Ostatnio brałam udział w kilku konkursach, ciekawe czy coś się uda wygrać :) Oczywiście nie biorę udziału we wszystkich, tylko w takich, w których nagroda naprawdę mnie interesuje. No i ignoruję konkursy na popularność - lajki czy podobne. To ściema, już kiedyś o tym dyskutowałyśmy na forum. A Wy bierzecie udział w jakichś konkursach lub podobnych?

weronkaa84

Niebieska, dzięki ślicznie za link:) Uwielbiam tego typu akcje testowania, jeśli dany kosmetyk mnie interesuje, to oczywiście się zapisuję, choć ogólnie to marny skutek i odpadam w eliminacjach ;) :D Ale zapisać się zawsze warto a nuż szczęście dopisze:) W konkursach też startuję ,ale nie mam do nich szczęścia. Chyba ze dwa razy tylko udało mi się wygrać w konkursach organizowanych na fb :)

weronkaa84

Tylko nie zamawiajcie zapachu Aqua :)Ja go zamówiłam i jest okropny- mdły, bardziej mi podchodzi pod orientalne nuty i kojarzy mi się z zapachem dla dojrzałych pań :)

martus2833

Ja testowałam kosmetyki Marion w pierwszej edycji testowania - w kwietniu. Do niedawna brałam udział w wielu konkursach, kiedyś obliczyłam, że w ciągu 3 miesięcy wygrałam ponad 150 kosmetyków. Nie ma nic przyjemniejszego niż kurier z nowym zestawem nagród. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu to warto spróbować swoich sił; czasem wystarczy fajne zdjęcie, czasem śmieszne hasło. Gdyby kogoś to interesowało podaję link do strony, gdzie codziennie dodawane są informacje na temat nowych konkursów: http://www.e-konkursy.info/konkursy/ Powodzenia!

juuuhu

Moja bratowa zamówiła zapach AROMA - pachnie całkiem podobnie do CK Eupohoria. Bardzo ładny :) @niebieska , bardzo dziękuję na informację o Marionie ;) Osobiście wychodzę z założenia, że żeby wygrać, trzeba grać. Jak tylko coś mi wpadnie w ręce, próbuję szczęścia - oczywiście, jeżeli konkurs mnie interesuje. I dość mi to idzie :) Wczoraj np. dostałam mega pakę od Lipton Ice tea, ponieważ wybrali mnie na ambasadorkę smakui lata, a dwa dni temu wygrałam nawigację samochodową z konkursu warki :)

niebieska

Proszę bardzo :) Tak myślałam, że link się przyda. Zapisałam się na testy kosmetyków do włosów, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Weronka dzięki za info, bo już miałam dla mamy w ciemno zamówić Aqua - i pewnie by się jej nie spodobały, bo nie lubi "ciężkich" zapachów, tak samo jak i ja zresztą - na szczęście strona się zacięła i nie poszło zgłoszenie :) Za jakiś czas spróbuję zamówić jakieś inne. Martuś napiszesz nam coś więcej o testowaniu dla Marion? Jak to wygląda w praktyce? I oczywiście dzięki za linka :) Ostatnio mam aż za dużo czasu, bo szukam sensownej pracy i w międzyczasie biorę udział w różnych konkursach, nawet bloga założyłam hehe póki co z jednym postem :)

luna1

ja jakoś nie mam szczęścia do wygranych w konkursach internetowych ale gratuluję serdecznie Juuuhu:) takie wygrane to nie lada gratka

koziczka

Juuuhu, no gratuluję! Ja jakoś nie mam szczęścia :( Chociaż... przynajmniej tutaj coś mi się udaje otrzymać w nagrodę;)

niebieska

Byłam na stronie podanej przez Martuś, weszłam na forum i się przeraziłam :) Widać, że jest cała ogromna społeczność, która bierze udział w każdym możliwym konkursie, aby tylko wygrać... cokolwiek.... Potem próbują to sprzedawać masowo lub wymieniać :) To już chyba zakrawa na jakieś... uzależnienie?! Od niedawna też biorę udział w konkursach (kilku i wybieram najciekawsze dla mnie), ale nie masowo i nie byle jak. Na pewno nie wzięłabym udziału w konkursie typu: wymyśl nam hasło reklamowe za zestaw kosmetyków, bo to jest dla mnie przesada i nagroda zupełnie nieadekwatna do wysiłku. Zresztą był tu już przykład Ciałkazieleni, która wymyśliła świetne i chwytliwe hasło reklamowe... Gratuluję wygranych :) Mi się wczoraj udało wygrać coś od Bandi i jestem z tego powodu happy, bo od dawna się czaję na ich kosmetyki. W końcu będę mogła sama ocenić produkt tej firmy :)

martus2833

Testowanie z firmą Marion jest bardzo przyjemne, dość długo czekałam na kuriera, który dostarczył mi mój zestaw kosmetyków; potem miałam około dwa tygodnie żeby mailowo przesłać swoją opinię na ich temat. Poproszono mnie, żebym napisała jak podoba mi się m.in. zapach i konsystencja a także jak oceniam działanie. Zgadza się, że społeczność konkursowiczów jest spora. Niektóre osoby biorą udział w różnego rodzaju grach od lat; wiedzą co podoba się danej agencji albo redakcji. Na forum często spotykam ogłoszenia, w których można odkupić wygrane zmywarki, telefony albo inne dość wartościowe rzeczy.

weronkaa84

Martuś, to nieźle, gratuluję:) Ja nie ma takiego szczęścia :) Jak jest konkurs w którym, trzeba udzielić jakieś fajnej odpowiedzi, to ja zawsze się na tym wykładam, bo nigdy nie wiem, co napisać :D Wczoraj za to wygrałam w konkursie fotograficznym na Instagramie- zestaw 5 kosmetyków od Green Pharamcy :) Martuś ja też mam pytanko odnośnie testowania z Marion. Pisałaś, że brałaś udział w pierwszej edycji testów. Czy na ich stronie można gdzieś znaleźć informacje odnośnie tego, kiedy będą kolejne edycje testowania? Bo ja się nie mogę tam dopatrzeć :)

martus2833

Na profilu FB Marion pojawiła się informacja na temat możliwości testowania ich kosmetyków. Każdego miesiąca wybierali 10 dziewczyn. Na podany adres mailowy trzeba było wysłać odpowiedź na 2 pytania dotyczące firmy a także napisać coś o domowych metodach pielęgnacji urody. Ja zmontowałam krótki filmik, w którym zamieściłam swoje zdjęcie w jakiejś zielonej maseczce :) Teraz zasady zmieniły się; wystarczy zapisać się do klubu testerek.

luna1

tylko pogratulować dziewczyny :) ja podobnie jak Niebieska, jakoś nie bardzo mam siły przebicia żeby walczyć jak lwica o kosmetyk dla samej zasady że coś wygrałam, lubię gdy moja ewentualna nagroda jest za jakąś konkretną pracę którą włożyłam by ją zdobyć

weronkaa84

Martuś dzięki :) Teraz właśnie doczytałam na ich fanpage, jak to dokładnie się odbywa :) I z tego co zrozumiałam, to tam chyba co miesiąc są akcje testowania :)

juuuhu

Kochane! Szykuje się kolejna bomba dla wielbicielek kosmetyków BingoSpa Do zdobycia jeden z dwóch bonów na kosmetyki. Wystarczy do niedzieli zarejestrować się w sklepie internetowym. Więcej : http://test-it.blog.pl/2014/09/19/prezent-od-sample-city-oraz-boom-od-bingospa/

niebieska

Widzę, że forum na jakiś zastój heh nic się nie dzieje. Ostatnio kupiłam w Naturze kilka produktów Green Pharmacy i Ziaja Manuka - były w bardzo atrakcyjnych cenach. Użyłam póki co pasty Ziaji - genialna i płynu micelarnego GP z owsem - najlepszy produkt jaki miałam! A myślałam, że Weronka przesadza :)

weronkaa84

Hehe, widzisz, a jednak nie przesadziłam :) Recenzje staram się zawsze pisać w taki sposób, aby jak najbardziej odzwierciedlały moje odczucia do danego produktu :) Micel jest fantastyczny, zresztą, jak i większość produktów z tej firmy, dlatego tak bardzo je lubię :) No i jeszcze ceny mają super :)

koziczka

Jeżeli mowa o zakupach, to powiem Wam, że w Rossmannie są dość duże promocje dotyczące kremów L'Oreal. Ceny od 20-parę do 30 kilku złotych. Naprawdę okazja. Tym bardziej byłam zaskoczona, gdyż nigdzie nie widziałam reklam i informacji na ten temat.

juuuhu

Widzę, że ten wątek był strzałem w dziesiątkę - bardzo mnie to cieszy :D

niebieska

Juuuhu jasne, że strzał w 10tkę :) Weronka jestem wspaniale zaskoczona tym płynem micelarnym - miałam ich naprawdę, naprawdę dużo, ale to pierwszy płyn, którym wystarczy przetrzeć dwa razy oko, aby się pozbyć makijażu :) Zero podrażnień, a do tego za dużą butlę zapłaciłam 7 zł :D Czego tu chcieć więcej?? Natomiast peelingi mi nie odpowiadają, za dużo parafiny jak na mój gust. Mam jeszcze krem do rąk z różą - fajny i krem do stóp, ale jeszcze go nie otworzyłam :)

niebieska

Dawno nie byłam w Ross, ponad 1,5 m-ca, więc w ogóle nie wiem co się tam dzieje :)

weronkaa84

Ja chyba wczoraj widziałam w telewizji reklamę obniżki, chyba właśnie na krem L`oreal.

koziczka

Ja widziałam dopiero dzisiaj. Reklamują jeden krem, ale większość jest w promocji. Osobiście kupiłam krem pod oczy:)

juuuhu

Dziewczynki, nie odbierajcie to jako spam. Informacja o zbliżających się kampaniach: możecie otrzymać paczkę past bled-a-med dla siebie i przyjaciół oraz herbaty. :) Info tutaj: http://test-it.blog.pl/2014/09/24/zblizajace-sie-kampanie-wasza-szansa-na-wygrana/

niebieska

Nie odebrałam tego jako SPAM. Mi się nie przyda, ale może ktoś skorzysta.

niebieska

Jeśli macie ochotę wypróbować kosmetyki Dermedic to doz.pl ma teraz baaardzo atrakcyjne ceny! Polecam zwłaszcza nawilżający płyn micelarny za.... 6zł. Zamawia się przez internet do wybranej apteki, a potem można odebrac osobiście, więc odchodzi koszt przesyłki. link http://www.doz.pl/apteka/k405-Dermedic Moja recenzja płynu micelarnego: http://esentia.pl/r/dermedic-plyn-micelarny-h2o-57966-nawilzacz-37443/

weronkaa84

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana boxami w niskiej cenie, to podaję link http://www.faceandlook.pl/boxy Polecam, ostatnio sama się tam zaopatrzyłam w dwa. Mają duży wybór pudełek :)Wysyłka jest gratis.

juuuhu

Wow! Świetne oferty :) Szkoda, że box z Tołpy jest już wyprzedany :(

niebieska

Niezłe. Mnie też zainteresował box, który został wyprzedany. Ale będę obserwować, może pojawi się coś ciekawego :)

weronkaa84

Box z Tołpy rozszedł się w kilka godzin, mi nie udało się na niego załapać :) Warto obserwować ich stronę na fb bo tam właśnie informują o nowych boxach. Mi one się bardzo podobają, w niskiej cenie można kupić sporo kosmetyków. I przyjemniej wiadomo, jakie kosmetyki są w danym pudelku, nie to, co w Shiny Box :)

OktawiaB

Hejka kobietki! Stosowałyście kiedyś kosmetyki od Love me green? Ja stosowałam i chętnie zapraszam Was do skorzystania z okazji : Produkt tygodnia - Love Me Green Naturalny Olejek Relaksujący Do Masażu http://love-me-green.pl/organiczny-relaksujacy-olejek-do-masazu-olejek-arganowy.html Właściwości: Aby zaspokoić wszelkie potrzeby skóry powstał organiczny olejek naturalny do masażu wzbogacony w olejek arganowy. Stosowanie tego produktu daje uczucie komfortu i odprężenia. Skóra jest głęboko odżywiona, a świeży i subtelny zapach odpręża ciało i zmysły. Ekstrakt z kwiatów plumerii łagodzi stres poprzez swoje działanie kojące oraz relaksujące nerwy i mięśnie ciała. Cena podstawowa: 49,90 zł Cena promocyjna: 19,90 zł Tylko do 14.11.2014! Jeśli zapiszecie się do biuletynu, to przychodzą do Was właśnie takie informację z produktem tygodnia :)

niebieska

Ciekawi mnie ta marka. Ma wiele produktów, które bym chciała wypróbować. Póki co poczekam na promocje innych kosmetyków :)

niebieska

Dziewczyny widziałyście boxy Joy?