Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
Forum / Hyde Park / Porady / Odżywki do rzęs.
ilonaK
IlonaK 40 306 594 2013-09-13 18:25

Ciekawi mnie jakie zdanie macie na temat odżywek do rzęs. Czy jest sens ich stosowania? Jakie polecacie ? Nie które kosztują nie małe pieniądze , czy są ich warte?

Ja osobiście stosuję olejek rycynowy , co prawda nie daje spektakularnych efektów ,ale jest różnica. Kiedyś miałam mega długie rzęsy ale ostatnio znacznie straciły zarówno na długości jak i na objętości .

Izunia13
Izunia13 40 0 4 2017-02-11 12:07

Nie używałam, ale biorę pod uwagę, że może kiedyś spróbuję...

rudadagusia
Rudadagusia 125 0 16 2017-01-27 11:36

Jeśli chodzi o odżywki do rzęs to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze są te marki Revitalash. Ostatnio zamówiłam ją sobie z https://www.perfumeria.pl/Zestawy/Ona w zestawie z bazą i tuszem do rzęs i muszę przyznac, że to był strzał w dziesiątkę. Jak się regularnie stosuje to już po tygodniu widać efekty. Warto zainwestować, bo to naprawdę działa. Kiedyś kropelka przypadkowo spadła mi w kącik oka, a po kilku dniach patrze, a tam malutka kępka rzęs!

martynalo
Martynalo 197 4 27 2017-01-25 14:34

jantar jest dobry

Wiktoria2S
Wiktoria2S 257 4 45 2017-01-19 20:04

Olej rycynowy kiedyś dostał mi się do oka i od tej pory używam go tylko na brwi, bo po tej "przygodzie" przez dwa dni miałam oczy czerwone jak królik:(

jezynaWmiodzie
JezynaWmiodzie 54 0 6 2017-01-16 22:19

Ale oleje rycynowy chyba strasznie piecze jak dostanie się do oka? jak to stosować?

martynalo
Martynalo 197 4 27 2016-12-09 13:29

u mnie róznież olejek rycynowy

bella121
Bella121 40 18 183 2014-04-30 13:49

ja stosowałam kiedyś i nie zauważyłam poprawy niestety;/

luna1
Luna1 44 60 545 2014-01-23 16:29

zgadzam się z Wami co do Rossmana, mam wrażenie że czują już lekki przesyt klientelą i dlatego nie bardzo się przykładają do swojej pracy

anka8661
Anka8661 40 215 636 2014-01-23 12:17

Oddałam tą odżywkę z L'biotica mamie i ona stwierdziła, że jest rewelacyjna i faktycznie po zużyciu opakowania u niej efekty widać więc widocznie u mnie tylko nie zdała egzaminu.

anka8661
Anka8661 40 215 636 2014-01-23 12:09

I ja się muszę z wami zgodzić, Rossman ma pracownice które nie umieją doradzić, ale mimo to często tam zaglądam na zakupy kosmetyczne. Natomiast w Super Pharm wiele razy konsultantka świetnie mi doradziła.

grincz01
Grincz01 40 79 869 2014-01-20 01:30

Również uważam,że kobiety pracujące w Rossman wogóle się nie znają na nowinkach kosmetycznych, no może znajdą się dwie lub trzy kobiety które naprawdę znają się na kosmetykach i pomogą wybrać odpowiednie dla cery. Jednak nikt nie jest wszech wiedzący. Jak dla mnie mogłyby tam pracować nawet babcie byle tylko miały jakiekolwiek doświadczenie i naprawdę potrafiły doradzić.

sokzkaralucha
Sokzkaralucha 40 39 105 2014-01-19 15:37

Podzielam wasze zdanie- dziewczyny z Rossmana są wyjęte z innej bajki. Kiedyś szukałam baz pod cienie to proponowała mi pod makijaż ze stwierdzeniem 'też chyba może być'. Był facepalm jak stwierdziłam, że nie, raczej nie. Ze 2 lata temu szukałam zielonego korektora pod oczy- to też wybałuszały oczy.

ilonaK
IlonaK 40 306 594 2014-01-19 15:23

Hekate wydaje mi się ,że tam pracują dziewczyny z przypadku nie mające zielonego pojęcia o kosmetykach ,a już na pewno o nowinkach kosmetycznych.

sokzkaralucha
Sokzkaralucha 40 39 105 2014-01-19 00:20

Moim zdaniem nie ma sensu inwestowanie w specjalne odżywki do rzęs/brwi- wszystkie są na bazie olejku rycynowego, po co więc przepłacać? Jeżeli ktoś ma problem z rzęsami proponuję również na noc nanosić na nie niewielką ilość wazeliny, co zapobiegać będzie im wysuszaniu. Tylko nie zapomnijcie pozbyć się jej przed wytuszowaniem (;

Wafelek
Wafelek 22 212 81 2014-01-05 00:36

Ja od dłuższego czasu przed pomalowaniem rzęs tuszem używam serum do rzęs od Eveline i mimo, że robiłam to aby po pomalowaniu była ich większa objętość i nie przykładałam wagi do tej pielęgnacyjnej strony, to zauważyłam że włoski są o wiele dłuższe i mocniejsze :)

Hekate
Hekate 64 216 349 2013-12-21 19:34

IlonaK panie w sklepach często się dziwią sprawami raczej nie dziwnymi.Gdy przeczytałam Twoją wypowiedź przypomniała mi się zabawna sytuacja z Rossmanna gdzie pytałam o tonik w spray-u.Pani ekspedientka zrobiła duże oczy spojrzała na drugą i powiedziała z wielkim zdziwieniem nieee....A przecież są takie!Chciałam sobie spróbować.Nie rozumiem tylko dlaczego dziwiły się odnośnie zapytania odżywek do rzęs??Nie wierzę,że o tym nie słyszały.

urszulan7
Urszulan7 22 89 561 2013-12-21 19:17

ja mam wrażliwe oczy więc wolę gotowe łatwe w użyciu odżywki , których nie trzeba zmywać

marjories
Marjories 40 250 620 2013-12-20 21:25

Olej rycynowy ponoć przyciemnia włosy, dlatego jest to podwójnie dobra odzywka do rzęs. U mnie akurat się nie sprawdził, bo trochę mi podrażniał oczy. Na włosach tez się nie sprawdził, bo zużywałam litry szamponu, by zmyć go z głowy, a poza tym potrafił wywołać swędzenie skóry głowy. Generalnie jednak większość użytkowników go chwali.

luna1
Luna1 44 60 545 2013-12-20 16:21

zgadzam się z Evelyn, olejek rycynowy to najlepsza odżywka dla rzęs, trzeba tylko bardzo uważać żeby się nie dostał do oczu, ja mam starą szczoteczkę od tuszu do rzęs i nią nakładam olejek rycynowy na rzęsy, troszeczkę zjaśnieją po takiej kuracji ale naprawdę efekty są widoczne

evelyn1203
Evelyn1203 29 254 666 2013-12-19 21:24

ja również stosuję olejek rycynowy na rzęsy, nakładam go patyczkiem do uszu na rzęsy. Jest to naturalna i bardzo dobra metoda odżywienia rzęs

grincz01
Grincz01 40 79 869 2013-12-19 18:17

Niestety nie stać mnie na realash. Widziałam efekty po jej stosowaniu ,ale ona kosztuje 200 zł.

oleska23
Oleska23 5 0 2 2013-12-19 15:49

Ja za to wiem jak wyglądają rzęsy po stosowaniu tego środka http://zdrowieuroda.biz/odzywka-do-rzes-realash/ nazywa się to Realash, mi baaardzo to pomogło rzęsy teraz wyglądają jak pociągnięte tuszem, kupiłam ostatnio to na prezent dla mamy nawet bo warte swej ceny.

marjories
Marjories 40 250 620 2013-11-29 00:32

Ja niestety należę do tych nieszczęśników, którym rycyna nie pomogła. Do rzęs już w ogóle jej nie zastosuje, bo dodatkowo wywołała pieczenie. Na włosach też słabo sie sprawdziła. Na szczęście odrabia te minusy w mojej mieszance olejowej do oczyszczania twarzy:)

Gosia92
Gosia92 20 15 68 2013-11-28 11:35

Ja używam tego kremu z L'biotica i bardzo go polubiłam. Mam wrażenie, że rzęsy stały się ciemniejsze na końcach . Na pewno wzmocniły się i są elastyczniejsze. Czy dłuższe? - nie wiem. Porównam na zdjęciach, bo specjalnie zrobiłam je przed kuracją i zrobię też po. Wiadomo, że efekt nie będzie widoczny po tygodniu czy też po dwóch, bo tu potrzeba regularności i długiego używania, ponieważ w składzie kremu są naturalne składniki, a wiadomo, że takie kosmetyki potrzebują czasu na zadziałanie. Tak samo jest z olejkiem rycynowym, więc nie ma co się zniechęcać po miesiącu czy też po dwóch, tylko systematycznie smarować :)