Nowe produkty Vaseline

Irmina79738

Właśnie przeczytałam artykuł o nowościach tej marki i jestem szczerze nimi zainteresowana :-) Mogę się pochwalić tym, że posiadam jeszcze większą nowość tej marki :-) Jest to olejek do ciała w żelu o zapachu kakaowym :-) Poezja po prostu :-) Bardzo chętnie wypróbowała bym ten balsam w sprayu, bo wygląda zachęcająco i jego opakowanie i właściwości. Na pewno na duży plus jest jego aplikacja i to że można od razu się ubrać i nie czekać aż się wchłonie :-) A wy jak myślicie?

niebieska

Nie znam produktów tej marki i nawet ich jeszcze nie widziałam na oczy, więc trudno mi coś więcej napisać. Wyglądają ciekawie, choć opakowania mi się niezbyt podobają.

koziczka

Też nie znam, nie stosowałam.

evelyn1203

Irmina gdzie można kupić produkty tej marki? sa to produkty z wyższej półki, czy też dla zwykłych śmiertelników? :)

koziczka

Właśnie dziś byłam w Rossmannie i widziałam te balsamy. Wąchałam;) Przyjemne zapachy, jednak mnie nie urzekły. Cena: opakowanie 250ml w promocji 9,90zł. Te większe opakowania (nie pamiętam, chyba 400ml) bez promocji w cenie ok 20zł. Rewelacji w cenach nie ma, może w skuteczności będzie? Ja jednak nie kupiłam. Są to balsamy do bardzo suchej skóry, ja raczej mam normalną.

Irmina79738

Są to kosmetyki ze średniej półki, można je na pewno kupić za granicą, nie wiem jak jest w Polsce ale myślę że jeśli pojawił się o nich artykuł na Esentii to można już je nabyć w tutejszych drogeriach :-).