Niewidoczny, ale kryjący.. Podkład idealny?

PalkaZapalka

Pierwszy raz słyszę o podkładzie, który ma kroplomierz. Nie wiem jak to ma ułatwiać nakładanie kosmetyku na twarz?... Wątpię czy tak lekki podkład na bazie olejków jest w stanie zatuszować niedoskonałości. Z drugiej strony jestem ciekawa tego podkładu. Producent obiecuje efekt transparentności i jednocześnie krycia, matowej cery i promienności;) Produkt idealny?;)

urszulan7

opis jest zachęcający , ale pewnie jak wszystkie kosmetyki zyska zwolenników i przeciwników , wiadomo jednym coś pasuje innym nie

cialkozieleni

nie zawsze podkład ,,lekki" to ten, który zawiera olejki, o czym już się przekonałam kupując od YR podkład nawilżający z olejkami m.in. z róży, z orzecha... z kolei okazał się na tyle kryjący, że nie transparentny, więc różnie bywa z tymi podkładami...

koziczka

Tak, czytałam artykuł. Takie efekty, to marzenie:) Z chęcią bym spróbowała, tylko ta cena... Mogłabym zaoszczędzić i zaszaleć (rzadko, aczkolwiek mam takie odpały;)), ale jakby się okazało, że przyciskałam pasa dla wykwintnego bubla? Już tak miałam z podkładem z CHANEL. Przykro :(

car00lina

Produkt ciekawy, ale ile osób tyle cer i pewnie każdej co innego spasuje :)

luna1

oj Koziczka wiem co czujesz :) sama też bym wypróbowała taki cud kosmetyk

anka8661

Zachęcająco się zapowiada, jak ktoś przetestuje na własne skórze chętnie poczytam czy biec do drogerii i zaskórniaki wyciągać :-)

cialkozieleni

niewidoczny a zarazem kryjący? przypadkiem może uczulający? byłabym ostrożna raczej, już sam opis wydaję się zbyt fantastyczny jak dla mnie, no ale technika idzie naprzód, to może i spełnią nasze wymagania kosmetyki generacji XXI wieku?

koziczka

Hmm, zaczęłam się zastanawiać nad tym efektem transparentności a idealnym kryciem? Czyli.. jak? Transparentność oznacza przeźroczystość, więc jak coś przeźroczystego może coś zatuszować? Ciekawa jestem jak to działa? Mam transparentny sypki puder, który nie daje koloru, jedynie matowi i utrwala makijaż. Fluid wolę, gdy ma jakiś kolor, który dodaje mi ciepła i zakrywa niedoskonałości.

koziczka

Jeszcze raz wróciłam do artykułu. Stwierdziłam, że jest krótki, więc się spięłam aby czytać ze zrozumieniem. Początek jest ok, czyli: podkład dający krycie ale jest niewidoczny, dzięki któremu nie ma efektu maski. Zrozumiałe i logiczne. Nie kumam "transparentnej cery", bo to jest zupełnie coś innego. Albo Kosmetyczka ciut przedobrzyła opisując jego zalety, albo ja nie potrafię tego ogarnąć?

koziczka

Jestem okropna w swojej wścibskości i jak mnie coś zaintryguje to chcę się jak najwięcej dowiedzieć. Znalazłam opis tego podkładu, gdzie pisze, że: tuszuje niedoskonałości, ale jest średnio kryjący, twarz wygląda naturalnie (?). Jest lekki (25% lżejszy od pudru) i nawilżający. Ciekawostka: jest 18 odcieni tego podkładu, jednak w Polsce ukaże się tylko kilka ( w Czechach ukazało się tylko 9)

evelyn1203

Najlepszym wyjściem byłoby po prostu przetestowanie tego podkładu na własnej skórze

bella121

ja z chęcią przetestowałabym takie rozwiązanie;)