Najlepsze kosmetyki z biedronki

Denka

Cześc. Widzę,ze nie ma tutaj takiego tematu tak wiec może polecimy sobie tutaj najlepsze naszym zdaniem kosmetyki z Biedronki? Co warto jest sobie kupić ? Ze swojej strony polecam ich mydła do rąk oraz płyny micelarne. Co Wy możecie polecić?

krystal

Warto. Sama poluję głównie nie na kosmetyki w ich stałej ofercie ale na okresowe promocje bo często dzięki temu można kupic kosmetyki bardzo dobrych marek w dobrej cenie. Nie wiem czy widzialaś ale obecnie jest bardzo fajna akcja w Biedrze na kosmetyki do włosów. Sa tam maski oraz szampony z serii Total Keratin Complex. Raz kupiłam u fryzjerki za większe pieniadze, potem za nic nie mogłam ich nigdzie znaleźć a szkoda bo bardzo fajne oraz super nawilżały moje farbowane suche włosy.A tutaj taka niespodzianka w Biedronce. Cena 12 zł tak wiec w zestawieniu z wielkością ( litrowe opakowania) to jest bardzo korzystna.

ludwika

Ja bardzo lubię kosmetyki z biedronki. Mimo, że są tanie to wedlug mnie są dobrej jakości. Najbardziej lubie takie peelingi w małych tubkach. Mają super zapach i fajnie ma się uczucie po uzyciu ich :D a i fajny tez jest płyn do demakijazu :D

koziczka

Płyny do kąpieli i żele pod prysznic- ładnie pachną, mocno się pienią. Zmywacze do paznokci też są dobre.

weronkaa84

Ja nie przepadam za kosmetykami z biedronki. Żele, płyny pod prysznic czy płyny do higieny intymniej wysuszają mi skórę :(

safarii

ja jakoś nie mogę przekonać się do kosmetyków z biedronki :/ może też dlatego że koło mnie jest w sumie mała biedronka i wyboru nie ma, kiedyś miałam mleckzo do demakijażu z biedry, ale szału nie było.

martynalo

ja raczej tam nie kupuje chociaz kiedyś miałam płyn do demakijazu i był dobry

Wiktoria2S

Z biedronki używałam chyba wszystkie kosmetyki do demakijażu. Miałam żel do mycia twarzy, płyn micelarny i tonik oraz chusteczki do demakijażu (teraz chyba ich już nie ma w ofercie) i ze wszystkich produktów byłam zadowolona. Dobra relacja ceny do jakości. Nie miałam za to żadnego kosmetyku z ich kolorówki, ale to w większości produkty Bell, więc pewnie też są dobre.

MatkaPracujaca

Unikam kosmetyków z Biedronki po tym jak użyłam ich płynu micelarnego. Jedynie płatki kosmetyczne zdają u mnie egzamin... no i odżywka do paznokci, ale te kupuję tylko gdy jest promocja, bo te obecne na stałe w sprzedaży są słabe, te, które dają w ofercie specjalnej zdają u mnie egzamin ;)

rudadagusia

Ja przyznam szczerze, że najczęściej kupuje tam właśnie kosmetyki od Bell. Są tanie, a jeszcze się nigdy co do nich nie zawiodłam ;) W ogóle dużo jest tam znanych marek, więc nie mam problemu z kupowaniem tam szamponów, kremów czy mleczek do demakijażu. Jedyne czego unikam to tanich perfum. Pozostaje wierna zapachowi [url]https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy/Giorgio-Armani-Armani-Code-pour-Femme-woda-perfumowana-spray[/url] i przeważnie zamawiam go właśnie z internetu lub czekam na promocje w drogeriach;)

MalgorzataBacz

Ja kupuję tam tylko produkty do demakijażu - są dla mnie okej, jednak innych kosmetyków, czy kremów spod ich skrzydeł wolę unikać... Resztę rzeczy najczęściej kupuję przez internet w http://mekam.pl/

madlena

Ja lubię chusteczki do demakijażu, płyn micelarny ten niebieski i kosmetyki do włosów Perfect Me.

madziulak

Ja w Biedronce kupuję kosmetyki do demakijażu tylko, a tak inne kosmetyki kupuję przeważnie w Rossmannie albo ostatnio zaczęłam zamawiać na http://oplacalnie.pl/perfumeria-pl

koziczka

Z tymi "biedronkowymi" kosmetykami to różnie bywa. Jednakże.... Moja córka nastolatka, czyli burza hormonów i min. przetłuszczające się włosy z łupieżem, a dodam, że długie włosy. Ja już nie pamiętam ile szamponów przetestowałyśmy? Firmy znane mniej i bardziej, coraz wyższe półki. Albo nie skutkowały w ogóle, albo znikał łupież a włosy jeszcze bardziej się przetłuszczały, to znów zrobiły się elektryzujące i sianowate itp itd. Później była apteka- nie pamiętam nazwy szamponu (z takim czerwonym krzyżykiem jako logo): 200ml za ok. 22-24 zł, jednakże to było to! Mniej przetłuszczania, łupieżu coraz mniej i zdrowe włosy! Szampon się kończył a koleżanka poleciła mi szampon z Biedronki "Care&go", Cena nie przekracza 5zł za 300ml. Kupiłam i tak sobie z ciekawości zaczęłam czytać etykietkę ze składem...i wzięłam do porównania szampon z apteki... TO SAMO! Nawet ta sama kolejność! Jedyna różnica to cena!! Ten szampon gości w naszym domu od roku czasu- za nic córa nie chce go wymienić, zwłaszcza, że włosy stały się zdrowe i lśniące bez łupieżu! :)

szalonailona

Juz chyba lepiej przejsc sie do rosmana i kupic cos porzadnego. rozumiem np. zel pod prysznic, ale kremy to ja wole kupic w normalnej drogerii, co chwile i tak sa promocje... chociazby bielenda ma fajne serum do ciala- taka kremowa seria o roznych zapach ( polecam kozie mleko)

Rudzielec

zmywacze do paznokci sa ok i maske do wlosow tez kupilam na probe w biedronce i bardzo mi podpasowala :)