mgiełki do ciała

urszulan7

Używacie mgiełek , a jeśli tak to na ciało po prysznicu , czy bardziej jako odświeżacz do ubrań , wiem że niektórzy używają ich do prasowania

grincz01

Do prasowania to chyba używają niektórzy wody destylowanej zapachowej. O takiej zwykłej nie słyszałam żeby używać.

koziczka

Nie, ja nie używam. Wolę perfumy.

ilonaK

Mgiełki używałam jak byłam nastolatką teraz wolę perfumy.

car00lina

Obecnie mgiełek nie używam, ale bardzo kiedyś lubiłam szczególnie owocowe zapachy, a jak mi się jakiś znudził psikałam do torebki, aby mieć pachnące wnętrze :D

urszulan7

właśnie dużo osób w tym ja używa mgiełek jako odświeżaczy do ubrań , torebek , szaf

evelyn1203

Ja również jak większość z Was preferuję perfumy

anka8661

Ja używałam jako nastolatka obecnie wolę perfumy :-)

cialkozieleni

chętnie sięgam po mgiełki, ale tylko latem, kiedy wiem, że będę się pocić i mocniejszy zapach pomieszany z potem mógłby zmienić się w przykry odorek; poza tym zapachy, które traktuję jak mgiełki faktycznie nadają się i do zabicia zapachów w toalecie i do dezynfekcji o ile zawierają alkohol i do sandałów ewentualnie;)

luna1

ja podobnie jak Ciałkozieleni używam ich tylko latem, wcześniej przetrzymuję je w lodówce by były jak najchłodniejsze gdy latem ciało jest rozgrzane spryskanie go takim chłodnym prysznicem jest błogosławieństwem

koziczka

Latem, do ochłody, wolę używać wody termalne w sprayu. Lepiej, żeby były bezzapachowe, bo...jednak wolę perfumy:)

bella121

mgiełki uwielbiam! Zwykle takie rzeczy szybko się kończą, ale pachnie nimi wszystko... i ubrania, i pokój, i nawet samochód...

koziczka

Myślała, że mgiełki mają bardzo delikatny i ulotny zapach. W komplecie z balsamem jedynie umacniają i podkreślają zapach na skórze. Nie sądziłam, że może nimi pachnieć również pokój, czy samochód. No chyba, że zastosuje się je jako odświeżacz powietrza..?

morsik12

Ja od niedawna używam mgiełki do ciał, lecz teraz poznałam tak śliczny zapach,że mogłabym się nią psikać ciągle .Stosuję jedynie na ciało, jak na razie :)

cialkozieleni

mgiełka to mgiełka, ja rozumiem olejek eteryczny o silnym zdecydowanym zapachu, którego kropla może wypełnić wnętrze, ale mgiełka? zaskakujące spostrzeżenie... miałam kilka od YR i Suhady, ale przyznam, że takiej mocy nie miały, by na dłużej pozostały ;)

Klaudia75483

Nienawidzę mgiełek, spryskana nimi czuję się jakaś lepka i brudna. Bez względu na to jakiej są firmy. Preferuję wody toaletowe i perfumy. Poza tym nie zdarzyła mi się jeszcze żadna mgiełka, która byłaby w miarę trwała i miała zapach, który zainteresuje mnie na długo. Nie polecam zdecydowanie mgiełek z AVONU, poza dużym wyborem zapachów nie mają niestety nic więcej do zaoferowania. O wiem do czego używam mgiełek, które kurzą mi się na półce. Po goleniu nóg używam je do dezynfekcji nóg, mają trochę alkoholu więc świetnie się nadają :D

OktawiaB

ja ostatnio kupiłam w biedronce i pryskam nią ciuchy, bo lubię taki świeży zapach :) a do ciała używam mgiełek z Avon :)

safarii

Mam dokladnie tak jak napisala ponizej klaudia. czulam sie oblebiona i brudna i lepszym wyborem jest dobranie pieknie pachnacego balsamu do ciala.

Rudzielec

nie lubie mgielek, ale lubie jak cialko pieknie pachnie, a przy okazji moze byc wypielegnowane :) Dlatego uzywam tropikalne olejki do ciala z bielendy, o pieknych zapachach i dlugotrwale nawilzajacych :)