Matowy cień do powiek

Justyna35356

Witam, szukam jakiegoś czarnego matowego cienia do powiek. Ważne by był mocno na pigmentowany i się nie osypywał. Potrzebuję czegoś by przyciemnić makijaż i spróbować jakieś małe 'Smoky eyes'. Możecie coś polecić?

Irmina79738

Polecam cień matowy firmy Bell jest tani a bardzo fajnie się nim maluje,drugi cień wart polecenia to cień Revlonu z linii matte :-)

Kosmetyczka

Jeśli chcesz uniknąć obsypywania, możesz: -zmoczyć pędzelek -podłożyć pod dolna powiekę chusteczkę lub płatek kosmetyczny lub wykonać makijaż oczu, a dopiero potem nałożyć na resztę twarzy podkład, puder i róż.

gosia01

Ja używam pojedynczego czarnego od Maybelline (850 smoky black). Kolor jest dość intensywny i długo wytrzymuje na powiece. Pozdrawiam :)

Faktyczna

Pojedynczy to polecam Inglot, ale i tak najlepsze czarne cienie to te z paletek sleek oh so special i au naturel. najczarniejsza czern i super sie blenduje

Justyna35356

Słyszałam że paletki sleek uchodzą za strasznie nietrwałe i osypujące się. Jaka jest twoja opinia?

Julitta

W Naturze możesz spotkać kosmetyki marki Kobo, tam jest wiele matowych odcieni. Ja jestem bardzo zadowolona z cieni tej marki, mam żółty kolor, jest bardzo intensywny i trwały ;)

Justyna35356

W drogerii wpadł mi do rąk matowy cień z Essence, zobaczymy jak się będzie sprawował. A, poza tym Essence wyprzedaje kolorówkę i lakiery, wybrane kosmetyki są za 3,99zł. Nie wiem czy we wszystkich drogeriach ale w Naturach na pewno.

Faktyczna

Justyna, paletki sleek nietrwale? Pierwszy raz slysze, to światowy hit, nawet tutejsze recenzje są pochlebne nie wspominając o reszcie internetu :) Używane nawet przez profesjonalistów, których blogi obserwuje. Polecam zagłębić się w ten temat, a nie pożałujesz ;)

Justyna35356

Właśnie zgłębiając się w ten temat zauważyłam że blogowy świat jest podzielony. Marzy mi się paleta Urban Decay- Naked, ale ta cena... Może kiedyś. ;)

Irmina79738

Polecam czarny cień revlon z linii matte oraz z bell również czarny matowy,za niską cenę ma się naprawdę dobry produkt :-)

grincz01

A czy któraś z pań znalazła w jakiejś drogerii taki cień do powiek neonowy róż ( taki jak ma Jolanta ze "świata według kiepskich") ? Wszędzie szukam tego koloru i nic :-\

Justyna35356

Neony raczej ciężko znaleźć, warto szukać w tzw limitowanych edycjach, kiedy są wypuszczane jakieś nowości i ciekawe zestawienia kolorów.

marjories

Czarny cień Lily Lolo - po prostu czarna otchłań;)

evelyn1203

najlepiej napigmentowane cienie jakie znam są z Inglota

martynalo

z koba sa dobrze napigmentowane