Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
68 wypowiedzi
Forum / Hyde Park / Porady / Maseczki
urszulan7
Urszulan7 22 89 561 2013-11-13 09:06

Dziewczyny jak często stosujecie maseczki, raz w tygodniu , częściej?

Nakładacie zawsze takie same , czy zmieniacie np raz nawilżająca a raz wygładzająca ? Ja zazwyczaj w soboty poddaję się takim pielęgnacyjnym zabiegom.

Izunia13
Izunia13 40 0 4 2017-02-11 12:06

Zwykle robię w soboty, a w środku tygodnia peeling. Często takie maseczki robię sama, ostatnio wybieram kolejno którąś z tej strony http://mestetyczna.pl/15-domowych-przepisow-na-skuteczne-maseczki/

fidejka
Fidejka 75 0 10 2017-01-29 14:48

Hej :) myślę, że maseczki są jak najbardziej fajne, ale mysle, że trzeba umieć również dbać o cerę http://obk.pl/prawidlowa-pielegnacja-twarzy-jak-ja-przeprowadzic/ jeżeli chiodzi o maseczki to w tym artykule zostały również wspomniane ;)

Wiktoria2S
Wiktoria2S 257 4 45 2017-01-19 20:01

Ostatnio raz w tygodniu maseczka węglowa od Bielendy Carbo Detox, ponieważ mam problemy z przetłuszczającą się cerą i walczę z niedoskonałościami. Aktywny węgiel zawarty w maseczce absorbuje zanieczyszczenia, matowi cerę i zmniejsza widoczność porów. Dobrze, że producent produkuje ją w saszetkach, co jest bardzo praktyczne przy wyjazdach, szczególnie na wakacje.

agnieszka11
Agnieszka11 25 0 1 2017-01-16 13:22

Ja osobiście też nie stosuję ich częściej niż raz w tygodniu, po prostu nie mam na to czasu. Bo jednak trzeba sobie dłuższą chwilę zarezerwować, żeby porządnie to zrobić.

Rudzielec
Rudzielec 177 5 20 2017-01-06 16:11

Tak, raz w tygodniu. Uzywam carbo detox (bielenda) do cery suchej i wrazliwej. Jedna maseczka starcza mi na dwie aplikacje, ma fajna konsystencje i co najwazniejsze swietnie oczyszcza, odsiweza i nawilza cere.

martynalo
Martynalo 197 4 27 2016-10-28 12:24

okoła 2 razy w tygodniu, zazwyczaj sa to maski z glinka albo z aktywnym węglem , wybieram często te z bielendy bo sa wydajne. Przed maskami wykonuje peelingi

madlena
Madlena 92 0 14 2016-09-08 12:22

Ja różnie... czasami nakładam 2-3 razy w tygodniu, czasem raz na dwa tygodnie. Mam różne rodzaje maseczek i glinki, i nawilżające, kolagenowe, płatki, gotowce wyciskane i po prostu na jaką mnie najdzie to sobie robię.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 257 4 45 2016-06-15 10:47

Maseczkę glinkową - ściągającą raz w tygodniu i po paru dniach jakąś nawilżającą. Raz na tydzień też jakiś mocniejszy peeling, z reguły przed maseczką nawilżającą.

rudadagusia
Rudadagusia 125 0 16 2016-05-31 11:25

Ja stosuję raz na dwa tygodnie, ale za to peelinguję twarz przynajmniej raz w tygodniu :)

Gpska
Gpska 40 0 4 2016-05-19 21:49

Ja maseczki stosuję dwa razy w tygodniu. Staram się dokładnie oczyszczą skórę twarzy i dlatego stosuję specjalne maseczki z zieloną glinką.

MatkaPracujaca
MatkaPracujaca 50 0 6 2016-04-11 13:57

Staram się raz w tygodniu, ale czasem wychodzi rzadziej - jeśli mam jakieś wyjście w weekend, to albo robię maseczkę w piątek, albo odpuszczam - u mnie zawsze jest ryzyko tego, jak skóra zareaguje na maseczkę... chyba, że mam pod ręką coś co już sprawdzałam i nie miałam później problemów ;)

bialyjelenkrk
Bialyjelenkrk 0 0 2 2015-09-26 18:54

Zapraszamy na pierwsze stoisko firmowe Biały Jeleń w Krakowie.

Znajdziecie nas w Centrum Handlowy Czyżyny obok salonu Play.

Do zobaczenia :)

Julia
Julia 0 0 16 2015-09-22 15:29

Maseczki robię góra dwa razy na tydzień i nie więcej i tak podobno powinno się robić, żeby za bardzo też nie zniszczyć cery. Obecnie używam maseczki z Avonu, aczkolwiek słyszałam, że z zielonej i różowej glinki też jest bardzo dobra. Jak tylko skończy mi się ta obecna to na pewno będę szukać czegoś nowego, co jest lepsze.

weronkaa84
Weronkaa84 366 279 272 2015-09-12 20:21

Fajne i bardzo dobre są nowe maseczki od Bielendy w saszetkach. Te wersje z glinkami mają też dołączona saszetkę z peelingiem.

ewelajna
Ewelajna 15 0 8 2015-09-12 15:36

Ja lubię taką zwykłą z drożdży spożywczych:)

koziczka
Koziczka 220 314 971 2015-09-05 12:08

Ostatnio używam z Perfekty jednorazowe saszetki: w jednej jest peeling, w drugiej maseczka (są różne serie: nawilżające, oczyszczające, liftingujące) i muszę przyznać, że są naprawdę dobre!

paulinka89
Paulinka89 0 0 25 2015-08-31 23:51

maseczka ze złotem floslek nie ma sobie równych, doskonała

Midaki
Midaki 0 0 8 2015-08-28 17:10

Ja stosuje tylko wtedy gdy mam czas

klaudia43
Klaudia43 0 2 3 2015-07-29 10:23

ja stosuje maseczki i peelingi od bielendy, bo one sa dla mojej cery idealne a przy tym w dobrej cenie. Zwracam głównie uwage przy wyborze na to do jakiej cery sa przeznaczone, sama mam cere tłusta. Na szczęscie bielenda ma przznaczone do róznych typów cery maski więc nie mam z tym problemu:)

safarii
Safarii 77 8 24 2015-07-28 12:07

ja różnie jak mi jakaś podpasuje, to uzywam jednej przez dłuższy czas, a jak często? jak tylko znajduję czas, a ze mam małe dziecko, to i tego czasu mniej :/

ostatnia jaką uzywałam tyo była na noc skin clinic od bielendy z olejem kokosowym i witaminą E. mam wrażenie, ze moje przebarwienia są bardziej zredukowane i skóra stała się bardziej napięta i delikatna w dotyku :)

Katarzyna11
Katarzyna11 60 13 22 2015-07-22 00:14

Ja staram się używać maseczki ze 2 razy w tygodniu, to dobrze wpływa na moją cerę... Moja ulubiona to chyba nawilżająca maseczka z serii skin clinic professional Bielendy. Nadaje się do cery suchej i wrażliwej, pomaga utrzymać ją w lepszym stanie i nawilża

juuuhu
Juuuhu 42 60 250 2014-07-13 10:51

Haha,mozliwe,ze tak jest :) ten to prawdziwa powsinoga ;)

Klio69
Klio69 40 252 511 2014-07-13 09:47

Panowie o imieniu Marcin, tak po prostu mają...że uwielbiają wręcz towarzystwo :)

juuuhu
Juuuhu 42 60 250 2014-07-12 01:07

Martuś, nieeee ;) to jest zawsze nasz wspólny wybór, czasem idę z nim, jednak zazwyczaj zostaję sama. I dobrze się z tym czuję :) Jestem indywidualistką i bardzo dobrze się czuję będąc samej. A taka chwila wytchnienia zawsze dobrze mi robi - relaksuje, pozwala się na moment zatrzymać i zregenerować siły. Mój Marcin jest znowuż ekstrawertykiem i zawsze musi coś robić, z kimś być....ja nie mam takiej potrzeby, ale jemu nie zabraniam :) przynajmniej wtedy mam czas dla siebie :)