Marki, których Wam brakuje w Esentii

Joanna1

Zgłaszajcie tutaj, proszę, marki produktów, które chciałybyście oceniać a których brakuje w katalogu [u]http://esentia.pl/marki/[/u]. Będziemy poszerzać bazę produktów według Waszych sugestii! :)

Justyna35356

Bardzo dobry pomysł :) Przede wszystkim Avon oraz zwykła rossmannowska Isana (jeśli jest możliwość), czekam na dodanie maskar Max factor.

prawdziwa

Zgadzam się z Justyną,bo też brakuje mi marek,które Ona wymieniła. Dodatkowo dobrze byłoby,gdybyśmy mogli nie tylko wskazywać marki,których brakuje w katalogu,ale również konkretne produkty,których nie ma na liście znanych już na forum producentów.

Irmina79738

Nie ma super marki Bareminerals posiadają wpsaniałe produkty :-)

Kolorowa

Mnie również brakuje tutaj Avonu.

Kosmetyczka

Ja proponuję Joko, Flormar i Golden Rose.

prawdziwa

W nawiązaniu do swojej poprzedniej wypowiedzi w tym wątku,chciałabym zwrócić uwagę na to,że niejednokrotnie zdarzało mi się,że chcąc napisać recenzję jakiegoś produktu,którego używałam,nie znajdowałam go na liście produktów, pomimo,iż marka dostępna jest w katalogu esentii.Stąd też taka moja mała sugestia,że fajnie by było,aby można było w jakimś specjalnie utworzonym na portalu miejscu,zgłaszać konkretne produkty,których nam brakuje.Po zaakceptowaniu kosmetyk mógłby być dodany do listy i jednocześnie usuwany z sugerowanych do dodania.Co o tym sądzicie?

ilonaK

A ja proponuję Love Me Green, Saluterra , The Secret Soap Store, Gold Water Blue, old spice, Wibo.,Joko ale także Lovely ,Baby Dream, Lilliputz na razie tyle :) ale mi również brakuje produktów firm już istniejących w Esentii min. Tusze max factor jak i maski L biotica ,

Julitta

tak, zgadam się z dziewczynami, Avon jak najbardziej :)

Justyna35356

Jeszcze Essence i Hean!

Julitta

i tak jak Justyna myślę, że jeszcze jak się da to rossmanowska Isana i Synergen ;)

anka8661

Ja proponuję firmę Radox, mają boskie żele.

Miria

To chyba byłoby ciężko, bo ja co chwila trafiam na produkty, których w bazie nie ma - sporo kosmetyków z Yves Rocher brakuje.

leibstandarte

Zdecydowanie brakuje tych powszechnie stosowanych, tańszych marek, głównie Isany z Rossmanna i Avonu. Wiem, że dużo osób z nich korzysta, więc powinny się znaleźć także tutaj :)

Joanna1

Dziękuję za sugestie! W międzyczasie pojawiły się nowe marki: Green Pharmacy, Babydream (Rossmann), pędzle Hakuro oraz francuska Mixa. A tutaj nowe tusze Max Factor [u]http://esentia.pl/m/max-factor/makijaz-tusze-do-rzes/1/1/[/u] Pracujemy nad kolejnymi markami Rossmanna oraz AVONem ;)

Justyna35356

Dalej brak clump Defy i wild mega volume :( Ale i tak jest lepiej :)

Kolorowa

A ja nie wiem, czy nie mogę znaleźć, czy nie ma kosmetyków Coty Adidas EDT. Bo widzę żele pod prysznic, ale nie widzę wód toaletowych. Używam ich ciągle i chciałabym zrecenzować i poczytać Wasze opinie na ich temat.

Kolorowa

I Joko oczywiście, mają świetne lakiery, odżywki i inne specyfiki do paznokci:)

grincz01

Ja bym proponowała np.jakieś marki z Korei np. Misha lub Secret key:-) używam kosmetyków tych firm i chętnie bym je zrecenzowała:-) Może dzięki temu jakaś pani skusiłaby się mimo wcześniejszych wątpliwości np.na zakup kremu ze ślimaków :-)

leibstandarte

O, ja lubię róże dziwactwa testować, więc chętnie poczytałabym recenzję takich azjatyckich ciekawostek przed ewentualnym zakupem. :)

deszczowa

Mi brakuje marki Skincode. Dodatkowo ostatnio wpadłam na polską firmę Melaleuca, która ma świetny produkt - Tialo kremożel do cery trądzikowej. Poza tym mi również zdarza się, że marka jest, ale konkretnego produktu nie ma. Najczęściej ma to miejsce w przypadku produktów, które są stosunkowo nowe na rynku i takich typowo aptecznych (np. Pharmaceris).

Faktyczna

pędzle z Inglota, Alterra, Essence, Revlon -kolorówka

Irmina79738

BareMinerals, essence,misslyn,delia argan

Irmina79738

Isana,Hean,Manhattan,Miss Sporty,

ilonaK

Proponuje jeszcze Spa Vintage Body Oil to polskie produkty za rozsądną cenę .

deszczowa

A propos "Vintage" - ostatnio w Tesco zakupiłam dwa produkty marki tesco - Vintage. Są to głównie balsamy do ciała, masła, scruby, płyny do kąpieli w czterech zapachach. Kupiłam zupełnie przez przypadek, bo były w promocji, a mi się skończyły. W moje ręce wpadło masło do ciała waniliowe za 7 zł (200 ml) oraz scrub do ciała o zapachu trawy cytrynowej za 7 zł (200 ml). I jestem tak z nich zadowolona, że nawet nie mam ochoty testować innych produktów przez najbliższy czas. Co ciekawe nigdzie nie znalazłam w internecie opinii o tych produktach - nie wiem czy nikt ich nie kupuje? Składy może nie są najbardziej naturalne, ale np. masło do ciała na drugim miejsco ma shea butter, więc całkiem nieźle. Z chęcia bym napisała recenzje tych produktów.

duszyczka25

Muszę pomyśleć:)Dziewczyny już chyba wszystkie podały;)

Miria

Dorzuciłabym Kobo i The Balm, moją ulubioną markę ostatnio.

Kolorowa

Chciałam też opisać szampony Palmolive i nowe ozywki Pantene pro-V, ale ich niestety nie znalazłam...;(

grincz01

Może by się znalazła jakas pani która używa ekologicznych kosmetyków i mogłaby je zrecenzować? :-)

grincz01

Ja bym jeszcze proponowała Avon

gosia01

Jak dla mnie brakuje firm: essence, wibo i veet. Chętnie poczytałabym też na temat kosmetyków, jakie oferują firmy wysyłkowe, takie jak avon czy oriflame (tutaj brakuje mi opinii o kremach, pudrach i podkładach)

ilonaK

Oillan ma dużo nowości zarówno seria dla dzieci i dorosłych ,których nie ma w Esentii.

grincz01

Zapomniałam. Niestety nie widziałam tu nigdzie produktów Mrs.Potters ( mam nadzieję, że nazwę dobrze napisałam)

mamatestuje

The Secret Soap Store- mają bardzo ciekawe produkty :)

Justyna35356

Popieram Grincz01, mr potter's ma świetne balsamy do włosów!

grincz01

Jeszcze bym proponowała dekoloryzator do włosów Delii :-)

grincz01

Nie ma jeszcze wszystkich produktów Hello Kitty

Paulina80090

Moje propozycje:Veet,Bi-Es,Dr.Hauschka,FM,Wibo

car00lina

Oj tak, Avon, Isana, Alterra. Tego brakuje.

car00lina

Przypomniało mi się jeszcze, że nie widziałam kosmetyków W7, wód perfumowanych New Brand, Cuba Heartbreaker, marki Joko, Hean.

grincz01

Bielenda niedawno "wypuściła" nowe produkty do pielęgnacji włosów. Seria tych produktów nazwana została "Graffiti 3D" :-)

grincz01

Nie znalazłam również wszystkich produktów Maybelline :-)

anka8661

Z Oillan niestety nie ma tych nowszych kosmetyków, szczególnie tych dostępnych tylko w aptece.

Irmina79738

bareMinerals, The Body Shop

grincz01

Nie ma wszystkich tuszy do rzęs firmy"Bell" :-)

grincz01

Nie ma również mojego ulubionego peelingu od Joanny który można stosować codziennie :-(

grincz01

Nie ma wszystkich pudrów od Ingrid :-)

grincz01

Przed chwilą zauważyłam, że nie ma wszystkich mleczek do demakijażu od Loreala:-( w tym mojego ulubionego

ilonaK

W maskach L'Biotica brakuje całej serii argan, macadamia ,kokos.

evelyn1203

Brakuje firmy Mariza, która ma bardzo dużo tanich dobrych kosmetyków. Nie znalazłam również mojego ulubionego kremu do rąk firmy Anida z woskiem pszczelim i olejem makadamia.

grincz01

Proponuje dodanie produktów firmy Revia . Mają naprawdę tanie farby :-)

evelyn1203

z Inglota jest za mało kosmetyków, wielu brakuje

grincz01

Nie ma wszystkich kremów do twarzy od Yves Rocher :-)

monika

nie ma z avon,essence,faberlic,mary kay,wibo,

marjories

Palmers

marjories

I jeszcze coś z mineralnej kolorówki, np. Everyday Minerals, Lily Lolo

marjories

I może coś z akcesoriów, np. Eco Tools

evelyn1203

chciałam napisać recenzję o świetnym balsamie do ciała firmy Cztery Pory Roku o zapachu kwiatu wiśni japońskiej i nie ma jej w esenti, nie ma również innych balsamów tej firmy.

Wafelek

Mnie brakuje kosmetyków profesjonalnych fryzjerskich (np. Kallos, Matrix), makijażowych (np. Kryolan), które są raczej ogólnodostępne (internet) i wiele osób je zna. mogłybyśmy poprzez recenzje pomóc osobom, chcącym zaopatrzyć się w takie kosmetyki a wahającym się przed zakupem :) Ponadto brakuje mi bardzo aktualizacji już widniejących marek, czyli nowości, które wypuszczane są na rynek praktycznie z miesiąca na miesiąc - np. cała seria Fa z olejkiem arganowym...

grincz01

To Fa ma kosmetyki z olejkiem arganowym?

urszulan7

Zdecydowanie serii bebeauty z biedronki

urszulan7

I jeszcze kosetyków do włosów marki Loton

Gosia92

Ja również jestem za tym aby pojawiły się profesjonalne produkty do włosów, m.in Kallos :)

Wafelek

Grincz01 no właśnie jest taka seria i jest wspaniała :) Chciałabym się podzielić moją opinią, dlatego czekam na aktualizację produktów Fa ;)

Justyna35356

Brakuje głównie zwykłych kosmetyków do codziennego użytku. Artdeco czy inne mazidła z wyższej półki mało osób używa.

grincz01

Ja również jestem za dodaniem Matrix :-)

Wafelek

Justyna - może mało kto używa, ale używa... Np. ja :) I fajnie jest znajdowac w internecie recenzje również tych droższych komsetyków, aby ułatwić sobie podjęcie decyzji. Co z tego że krem Nivea ma 1000 opinii, skoro Artdeco nie dałoby się znaleść? Ja się cieszę że Esentia jest tak zróżnicowana pod tym względem...

Justyna35356

Rozumiem Cię doskonale, jednak po coś ten wątek został stworzony.

Wafelek

Tak, wydaje mi się że wątek został stworzony, ponieważ marek kosmetycznych jest niezmierzona ilość i nie sposób o wszystkich pamiętać czy wiedzieć. My współtworzymy portal i podpowiadamy co można byłby jeszcze dorzucić, czego używamy, co jeszcze pojawia się na rynku itp. :)

Irmina79738

Proponuję firmę The Body Shop

urszulan7

Nie ma chyba też produktów dostępnych w drogerii Rossmann z serii Lilliputz są to preparatny dla dzieci ale świetnie sieę sprawdzają dla dorosłych np pomadki ochronne czy płyny do kąpieli

grincz01

Dodatkowo Liliputz mają przyjemny,delikatny zapach.

urszulan7

Na niektórych portalach jest odnośnik dodaj produkt , można w tedy samemu dodać kosmetyk którego nie ma w bazie a o którym chce się napisać opinię , myślę że to fajny pomysł

grincz01

Na wizażu tak jest,że można dodać produkt. Moim zdaniem jest to bardzo fajne wyjście:-)

ilonaK

Oyster Cosmetics to kolejna firma ,której brakuje . Mają świetne produkty do włosów.

marzena84p

Mnie brakuje tutaj takich firm jak: - Wibo - Softer - Trendy - CeCe of Sweden.

cialkozieleni

z himalaya jest tylko jeden produkt, a ma z pewnością choćby dobre pasty do zębów, a avon albo babuszka agafia?

grincz01

Już kiedyś pisałyśmy o Avon z dziewczynami żeby dodali kosmetyki. Mam nadzieję, że wkrótce dodają ich kosmetyki do listy :-) .

AnnaRose

Popieram Grincz01. Avon jest popularną marką, sama mam sporo ich kosmetyków.

evelyn1203

Nie ma też świetnych wód po goleniu z Axe, są naprawdę świetne

Kolorowa

Ja nie znalazłam też perfum z Bi-es. Są fajne i myślę, że dużo osób je używa... a nie można ich ocenić:(

grincz01

Kolorowa. Ja też używam czasem perfum Bi-es. Również byłabym za dodaniem ich do listy :-) .

evelyn1203

Posiadam dużo kosmetyków firmy Balea, też fajnie byłoby o nich recenzje napisać:)

koziczka

Kupuję niektóre kosmetyki z Avon i z Oriflame. Brakuje też kosmetyków Joanna.

AnnaRose

Brakuje też Revlon, są tylko perfumy tej firmy, a przecież ich kosmetyki są bardzo dobre i popularne.

AnnaRose

I jeszcze produkty Mac. Jest tylko cień do powiek, a ich produkty są świetne.

evelyn1203

produkty MAC są może i dobre, ale bardzo drogie. Kosmetyki firmy Inglot są równie dobre jakościowo a tańsze. Cienie do powiek MAC-a nie umywają się wg mnie do tych z Inglota

AnnaRose

Prawda, drogie, ale to nie jest forum tylko o tanich kosmetykach.

evelyn1203

Kosmetyki firmy Inglot też nie należą do tanich:) w USA kosmetyki Inglota są nawet droższe niż firmy MAC

AnnaRose

Nie powiedziałam że Inglot jest tanią marką, tylko chodziło mi o to że napisałaś że Mac jest bardzo drogi. Co nie zmienia faktu że ich kosmetyki też mogłyby być na Esentii :) Inglot jest :)

evelyn1203

Jasne, że mogłyby być:) niektórych kosmetyków Inglota też mi brakuje, np pędzli. Im większy wybór kosmetyków w esentii tym lepiej dla nas :)

AnnaRose

Już to ktoś wcześniej napisał, że fajnie by było gdybyśmy mogły zgłaszać swoje propozycje produktów. Tak jak mówisz, brakuje Ci pędzli Inglota, mi brakuje np kremu Loreal skin perfector :)Nawet jeśli dana marka już jest, to wiadomo, jej gama produktów wciąż się powiększa i ciężko nadążyć nad dodawaniem nowości. Nie wiem czy wolno mi pisać takie rzeczy, ale na Wizażu takie coś funkcjonuje, Pani Joannie byłoby łatwiej gdybyśmy mogły podsyłać przygotowane przez nas opisy produktów :)

evelyn1203

zgadzam się z Tobą, fajnie by było, gdyby pani Joanna porozmawiała z adminem esentii, czy takie rozwiązanie jest możliwe:) byłybyśmy bardzo wdzięczne :)

Joanna1

Dziękuję za wszystkie Wasze sugestie! Nad opcją samodzielnego dodawania produktów do katalogu już pracujemy :)

anka8661

To świetna wiadomość, że będzie można dodawać kosmetyki :-)

Justyna35356

To bardzo wszystko usprawni. Nie będzie trzeba czekać na pojawienie się kosmetyku czy marki. Przy okazji portal się szybciej będzie rozwijał.