Liście Manuka- nowa seria kosmetyków oczyszczających firmy Ziaja

evelyn1203

Byłam ostatanio w sklepie stacjonarnym firmy Ziaja, a tam moim oczom ukazała się nowa seria kosmetyków oczyszczających do skóry normalnej, tłustej i mieszanej z ekstraktu z liści manuka. Seria ta od razu bardzo mnie zainteresowała, ponieważ jestem posiadaczką cery tłustej i zanieczyszczonej. Pani ekspedientka poleciła mi pastę do głębokiego oczyszczania twarzy przeciw zaskórnikom. Przy jej zakupie dostałam próbki pozostałych produktów z tej serii, a mianowicie żelu oczyszczającego i kremu do twarzy. Muszę powiedzieć, że po pierwszych kilku użyciach tego kosmetyku jestem bardzo zadowolona: pasta świetnie oczyściła i wygładziła mi cerę. Dużym plusem jest również bardzo przyjemny ziołowo- miętowy zapach tego kosmetyku.

martus2833

Już kiedyś na forum była wzmianka o tej serii. Zapowiada się świetnie. Ale jest dostępna chyba tylko w sklepach stacjonarnych Ziaja?

ruda93

Na pewno wkrótce pojawi się również w drogeriach. A przynajmniej mam taką nadzieje ;)

Justyna35356

Udało mi się zakupić tą pastę do głębokiego oczyszczania w zestawie promocyjnym z kremem na noc z 3% kwasu migdałowego. Za całość zapłaciłam około 12zł co jest po prostu śmieszne. Wiem, że są jeszcze zestawy z tonikiem i kremem na dzień z SPF10. Ja swój zestaw kupiłam w małej osiedlowej drogerii, w większych drogeriach jeszcze tej serii niema. A co do działania to pasta ta jest po prostu peelingiem dość ostrym ale i niedrażniącym. Ma bardzo ładny zapach, tak samo jak krem, chociaż o nim nie mogę zbyt wiele na razie powiedzieć bo zbyt krótko go używam, jednak nie powoduje powstawania niedoskonałości i lekko nawilża. Warto pytać o próbki bo Ziaja wyprodukowała ich na prawdę dużo, widziałam w swojej drogerii ten ogrom. Seria na prawdę warta uwagi.

martus2833

Coraz bardziej podoba mi się ta seria. Ogólnie lubię kosmetyki Ziaja, mało jest takich, które mnie rozczarowały. Do tego cena - zawsze bardzo niska.

Klio69

Lineya powiem Ci, że bardzo kusząca jest ta oferta nie tylko pod względem wyboru, właściwości lecz również ceny. Chyba wybiorę się do jakiejś osiedlowej drogerii :)

Klio69

Lineya powiedz mi jeszcze czy te kosmetyki wysuszają skórę?

Justyna35356

Na razie tego nie zauważyłam. Krem na noc wręcz przeciwnie- nawilża. A po paście skóra jest miękka i gładka w dotyku. W dodatku czuć odświeżenie przez- ładny chociaż miętowo- ziołowy zapach.

evelyn1203

Zgadzam się z lineya- po tej paście skóra jest dobrze oczyszczona i bardzo przyjemna w dotyku. Mam nadzieję, że ta seria szybko pojawi się w esentii i będziemy mogły pisać o nich recenzje.

Klio69

Musiałam dziś w aptece spytać o tą serię :) i okazało się, że jest promocja :) Cudnie krem + tonik za jedyne 10 zł :)

Justyna35356

@Klio69 Daj znać po pierwszym użyciu kremu jakie są efekty. Też mam zamiar go kupić.

evelyn1203

Ja również mam chrapkę na krem z tej serii.

car00lina

Pasta jest rewelacyjna. Jak sądzicie, jak często można ją stosować?

evelyn1203

Ja jej używam tak 2-3 razy w tygodniu. Kosmetyk jest (przynajmniej dla mnie) bardzo delikatny i łagodny.

cialkozieleni

zaskórniki to autentyczny problem, i mnie przydałoby się coś o zapachu miętowo- ziołowym pochłaniające nadmiar sebum, niech to będzie nawet z liści manuka, laboratorium Ziaja robi delikatne produkty i skuteczne

GatoNegro22

Również kupiłam tę serię. Sam kolor opakowań kusi :) Na razie bardzo przyjemne w użyciu, ładny delikatny zapach, nie podrażniają. Na ocenę działania muszę trochę poczekać.

evelyn1203

Ja czuję, że znalazłam mój kosmetyk No 1 do oczyszczania cery.

cialkozieleni

latem cera bardziej się przetłuszcza i skóra poci obficiej jakby, wiadomo, słońce ,kurz i pot- przeciw zaskórnkom i zablokowanym porom może pomoże ta seria z liśćmi manuka w roli głównej- czuję ,że to będzie gorący hit lata zaraz obo rajstop w sprayu:)

Klio69

Cialkozieleni wydaje mi się, że seria z liśćmi manuka, jest strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o lato..nie tylko jeśli chodzi o pastę, lecz krem z filtrem lub tonik oczyszczająco-orzeźwiający, który można potraktować również jako mgiełkę.

niebieska

Mnie zainteresowały dokładnie wszystkie te produkty :) Chyba w najbliższym czasie się skuszę na dobry początek na pastę oczyszczającą, a potem pewnie żel lub żel z peelingiem.

evelyn1203

Od zawsze byłam zwolenniczką orzeźwiajacych zapachów kosmetyków, dlatego ta seria to strzał w dziesiątkę, jesli chodzi o moje upodobania kosmetyczne.

niebieska

A jaki dokładniej mają zapach?

evelyn1203

Liście manuka mają taki przyjemny miętowo- ziołowy zapach. Przed chwilką miałam przyjejemność stowować pastę z tej serii, super sprawa;)

cialkozieleni

mięta i zioła to idealna kompozycja na lato zwłaszcza, takie wrażenie odświeżenia przyda się na upalne dni- dobrze, ze ktoś wymyślił kosmetyki z tym składnikiem- jestem ZA

niebieska

Mmmm brzmi ciekawie. Lubię takie zapachy.