Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
grincz01
Grincz01 40 79 869 2014-08-10 23:51

Neonowe kolory znów powróciły.Ponownie goszczą na paznokciach neonowe lakiery.Ponadto kobiety kupują ubrania w neonowych kolorach.

Osobiście kupiłam tylko dwa neonowe lakiery do paznokci zielony i różowy Deni Carte.Neonowe ubrania jakoś mnie nie kuszą.

Jak jest z wami?Kupujecie neonowe lakiery do paznokci czy może jednak wolicie ubrania?

Wiktoria2S
Wiktoria2S 392 4 83 2017-07-03 19:29

Chyba neonowe kolory, zarówno na paznokciach jak i w ubraniach chyba już nie są tak modne jak parę lat temu. W ubraniach raczej królują teraz pastele.

Rudzielec
Rudzielec 277 7 36 2017-06-20 10:41

jakie kolory teraz sa modne? Nadal neony na lato goruja? zolcie? zielenie?

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-09-05 22:47

Cialkozieleni nie ma za co:) Mimo, że jestem tutaj od niedawna, to bardzo mi się spodobało :) Jest fajna atmosfera, aż chce się tutaj zaglądać. Moim zdaniem warto być dla siebie miłym i uprzejmym również w świecie wirtualnym:) Na co dzień pewnie każda z nas spotyka się z przerażającym chamstwem, więc dobrze, że choć tutaj można odetchnąć i miło spędzić czas :) I pogadać na tematy ważne lub mniej ważne, ale w miłej atmosferze:)

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-09-05 01:00

Weronka, Martus, Juuuhu- nigdy nie sądziłam, że tyle ciepłych słów ,, usłyszę" od osób, które poznałam na Esentii, która jest przecież wirtualną przestrzenią, to jest niesamowite!!!Jeszcze kilka miesięcy temu nie było mnie tu, nie myślałam nawet , że poznanie Was zainspiruje mnie do pisania :) założyłam nawet mamie fanpejdża i wrzucamy na niego, co tam mamy- a coś się zawsze znajdzie - jestem fanką paznokci i 10 lat temu w Rzeszowie odbyłam weekendowy kurs przedłużania tipsów i wykręcania igłą wzorków- to był powód głowny, dla którego wysiliłam się zrobić ten kurs, od tego czasu minęło tyyyle lat...prywatnie nie mam nic wspólnego z paznokciami /hobby dla amatorki/ chyba, że jakaś koleżanka idzie na wesele albo Sylwestra ;) mimo niewygranej ,Wasze słowa są najpiękniejszą moją nagrodą- DZIĘKUJĘ :D

martus2833
Martus2833 40 293 588 2014-09-03 10:06

Jeszcze dwa głosy od moich koleżanek :)

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-09-02 22:19

Cialkozieleni, nie powiedziałabym, żeby to były amatorskie zdobienia :)

Juuuhu- u mnie też niestety żaden lakier nie utrzyma się dłużej niż 3 dni. może to nie tyle już chodzi o rodzaj moich paznokci a bardziej o codzienne czynności, które wykonuję :)

juuuhu
Juuuhu 42 60 250 2014-09-02 22:19

@Cialkozieleni - jeśli mogę doradzić, to przy wpisie na fb podaj jakich lakierów SH użyłaś,aby się do tego nie doczepili (nawet w komentarzu możesz dodać). Moim zdaniem masz spore szanse na wygraną i życzę Ci jej z całego serca.! :)

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-09-02 21:55

nie skłamię, że 1,5 godziny dziubdziałyśmy sobie, bo igłą się rozciąga wzorki- najzabawniej było ,kiedy te małe metalowe kuleczki rozbiegały się we wszystkie strony- mama jest dalekowidzem i nie widzi za dobrze z bliska- ubaw po pachy przy takiej pracy zespołowej gwarantowany :D oj cierpliwości to trzeba do tego, mam tylko nadzieję, że nie wypadły nasze/moje pazurki najcieniej- poziom był wysoki zmagań- uwielbiam kolorowe ozdoby i serce by mi pękło, gdybym odmówiła sobie amatorskiego zdobienia z Sally Hansen- nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłyśmy z Waszych komentarzy- jesteście CUDOWNE :)))

koziczka
Koziczka 64 314 971 2014-09-02 21:41

Podobają mi się fantastyczne wzorki na paznokciach, nieraz to po prostu sztuka. Niestety, sama nie potrafię, jednak przede wszystkim też nie mam cierpliwości:(

niebieska
Niebieska 40 148 658 2014-09-02 16:46

A mnie zastanawia ile czasu trzeba malować takie dzieła?? I mieć do tego mnóstwo cierpliwości :D

juuuhu
Juuuhu 42 60 250 2014-09-02 10:23

@cialkozieleni ależ się nadziubałaś! Ale efekt piorunujący :) Zazdroszczę :)

Ja mam takie paznokcie, że choćbym niewiadomo jak pomalowała, jeden czy kilka kolorów, z utwardzaczem, czy bez, zawsze po 1-2 dniach mi odprysknie... :(

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-09-01 22:05

Chciałabym umieć tak ozdabiać pazurki:) Ale brak mi talentu i co najważniejsze cierpliwości:)

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-09-01 12:29

Dziewczyny, bardzo dziękujemy Wam za lajki, głupio tak mieć ,,0", i cieszymy się, że nasze zdobnicze wysiłki spodobały się Wam choć troszkę, to miłe:))

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-08-31 17:46

Cialkozieleni wygląda na to, że ten xtreme jest jakościowo lepszy od tego w pisaku i warto wydać na niego te 15 zł. Pazurki super- podziwiam i zazdroszczę i cierpliwości i precyzji :) Like ode mnie już macie ;)

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-08-31 17:44

Niebieska, wcale Ci się nie dziwię, bo to faktycznie wygląda tak, jakbym miała dwie sprzeczne opinie :D Roztrzepana jestem i już, po niedzieli, sklecę sprostowanie w tamtejszej recenzji :)

Ja początkowo też miałam ochotę wypróbować kolejne z tych w pisaku, bo paletę kolorów mają ciekawą i użytkowanie dzięki pisakowi jest bardzo wygodne- nie ma ryzyka, że coś się wyleje, bo mi już z tymi lakierami w butelce się zdarzyło dywan zalać :D I tak nie śmierdzą :) Ale jak potem ten lakier stracił na jakości, to trochę szkoda mi było kasy, że znów użyję kilka razy, a historia się powtórzy i lakier znów będzie robił prześwity .

Z drugiej jednak strony trochę mnie korci znów po niego sięgnąć, chociażby po to, żeby sprawdzić, czy następny też tak się będzie zachowywał czy tylko tamten egzemplarz okazał się felerny :)

Już zdarzyło mi się , że miałam dwa lakiery z jednej firmy ( chyba Safari) i jeden kolor był do bani- długo zasychał, zaraz odpryskiwał, a ten drugi był super:)

martus2833
Martus2833 40 293 588 2014-08-31 16:39

Cialkozieleni zazdroszczę zdolności i cierpliwości w zdobieniu pazurków :)

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-08-31 15:18

Jeśli chcecie zobaczyć lakierową ,,dżunglę na wesoło" zapraszam do linka- jeśli polubicie to nas z mamą ucieszycie- dziękujemy;D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=339122572920479&set=p.339122572920479&type=1&theater

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-08-31 14:56

kurczę nie sądziłam ,że Sally Hansen w ogóle miała lakiery w pisaku, ja pewnie pierwsza wypróbowałabym ,bo lubię takie nowości -jak np. puder do paznokci z essence- niezła, a całkiem dobra rzecz, jesli ktoś lubi mieć ,,aksamit" na paznokciach /trochę jakby filc?/

mam od tygodnia paznokcie wymalowane tym zielony lakierem , na który się zrzuciłyśmy z mamą sprawiedliwie, bo 15 zł kosztował i razem z wzorkami nienagannie się trzyma , a jest to już 5 dzień obnoszenia się mojego z wzorkami ,,ale dżungla" :D

dodam, że pomalowałam 2 razy, aby nie było prześwitów, na pewno nie zasycha ani gorzej ani lepiej niż lakiery z Eveline, chyba że my nie zauważyłyśmy ...Zieleń jest intensywna jsak była na początku , tak i w 5 dniu, uszczerbki w stopniu niewielkim obserwuję na końcówkach trzech paznokci. Oczywiście trwałośc z pewnością przedłuża nabłyszczacz z wysychaczem. Reasumując, o ja bym tę radosną zieleń Wam poleciła- green with envy 110 -może sąsiadki zzielenieją z zazdrości?

niebieska
Niebieska 40 148 658 2014-08-31 12:52

Nie ma za co :) Zdziwiłam się tylko, że takie skrajne opinie ma jedna osoba :) Ja chętnie bym wypróbowała taki lakier, może kiedyś się zaopatrzę.

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-08-30 14:05

Dzięki, że zwróciłaś mi na to uwagę, muszę zaktualizować tą recenzję i dopisać do niej, co się zrobiło z tym lakierem po miesiącu użytkowania :)

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-08-30 13:52

No właśnie, chodzi o to, że ten lakier dostałam do przetestowania od drogerii ezebra. Od jego otrzymania miałam dość krótki czas na jego zrecenzowanie na blogu(chyba dwa tygodnie, nie pamiętam już dokładnie) . I początkowo ten lakier spisywał się bardzo dobrze. Stąd moja pozytywna opinia. Po jakimś miesiącu jego stosowania zaczęły się te rewelacje o których napisałam poniżej :( Nie wiem co się zrobiło z tym lakierem, nie zmienił swojej konsystencji, a mimo to jego użytkowanie zrobiło się beznadziejne.

niebieska
Niebieska 40 148 658 2014-08-30 00:09

Weronka dziwne... na swoim blogu wyraźnie polecasz ten lakier w pisaku i wyrażasz zachwyt. O co tu chodzi??

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2014-08-29 12:13

Zatem ten w pisaku zdecydowanie odradzam :)

koziczka
Koziczka 64 314 971 2014-08-29 09:33

Nie miałam lakieru w pisaku! Nie wiedziałam, że takie w ogóle są! I to prawda Juuuhu, tak szybko, to nie zasychają :)