Krem chłodzący do stóp

Klio69

Dziewczyny, walczę z opuchlizną stóp, czując duży dyskomfort. Dotychczas stosowałam kąpiele w zimnej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli, lecz myślę o jakimś kremie chłodzącym, który przyniesie mi ulgę. Możecie mi jakiś polecić?

koziczka

Na tego typu kremach się nie znam. Taki problem też miałam, gdy byłam w ciąży, na dodatek ostatnie miesiące w lato. Tak, jak Ty robiłam kąpiele w chłodnej wodzie, albo po prostu prysznicowałam zimną wodą stopy. Potem siadałam (lub kładłam się) wygodnie na kanapie a nogi układałam wyżej. Pomagało.

cialkozieleni

najlepiej jakiś żel z wyciągiem z eukaliptusa- to naprawdę koi aż momentami w łydki zimno- tak działa eukaliptus

juuuhu

Mialam taki krem, ale nie pamietam nazwy. Niezle mrozil. Chyba gdzieś jeszcze powinnam mieć. Jak znajdę, to Ci napiszę :)

martus2833

Ja pilam duze ilosci wody i unikalam soli. Przyjemna ale chwilowa ulge dawal spray do stop z mentolem i trawa cytrynowa z Avon.

cialkozieleni

mój najnowszy nabytek ma napisane na kartoniku Linea Natura by Philipiak krem do nóg- łagodzi skutki zmęczenia nóg i dolegliwości związane z żylakami dzięki wyciągom z kasztanowca, borówki, mięty i jkiś olejek z kiełków pszenicy, a jeszcze ogranicza powstawanie cellulitu. Podobno nie pękają po nim naczynia krwionośne, zobaczymy w akcji, a jak na razie ...smarujemy nim w domu miejsca po ukąszeniu komarów ,zeby nie swędziało:)

weronkaa84

Też chciałabym taki krem, ale nic podobnego nie mogę znaleźć. Jak narazie używam relaksującego kremu do stóp spuchniętych i zmęczonych z Green Pharmacy. Czasem chłodzi, czasem wcale tego nie odczuwam. Ale przynosi delikatną ulgę :)

evelyn1203

W okresie lata moje stopy są wiecznie gorące, taki krem byłby dla mnie wybawieniem.

Agnieszka245

miałam tylko próbkę, ale ten w 100% mogę polecić: http://australiancosmetics.pl/sklep/productdisplay/byothea-%C5%BCel-ch%C5%82odz%C4%85cy-do-st%C3%B3p-i-n%C3%B3g-200-ml

Gosia92

Ja używam aktualnie żelu kasztanowego do nóg z ziaji, ale za krótko go zeby cos konkretnego o nim jeszcze powiedzieć... :) Cena bardzo niska, więc jakby co to nie szkoda wydanych pieniążków, ale jednak mam nadzieję, że spisze się pozytywnie ;)