Kosmetyki polskiej firmy Tołpa

Irmina79738

Polskie kosmetyki to nie tylko tanie marki. Marka Tołpa wyróżnia się jakością a jest odrobinę droższą propozycją. Jestem ciekawa czy wy macie jakieś doświadczenia z tą marką? Macie swoje ulubione produkty tej firmy?

Paulina80090

Kocham tę firmę.Poznałam ją dopiero kilka miesięcy temu.Pamiętam,że szukałam lekkiego kremu który by choć trochę pomógł mi ze zmarszczkami mimicznymi.Moje nie są jeszcze tak głębokie ale jednak są;/Przeczytałam różne recenzje i opinie na temat kremów i produktów Tołpy.Większość osób wypowiadała się pochlebnie o tych kosmetykach więc kupiłam sobie krem futuris lekki na pierwsze zmarszczki mimiczne i pod oczy tej samej linii.Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.Obecnie myślę nad zakupem serum z linii dermo body cellulite.Czy polecam?Jak najbardziej!

marjories

Bardzo lubię Tołpę, mimo iż zdarzyły się kosmetyki, z którymi się nie zaprzyjaźniłam i których na pewno już nie kupię, ale są też i takie, które bardzo, bardzo lubię. Obecnie mam trochę produktów z serii botanic i jestem w nich zakochana. Przymierzam się do kąpieli borowinowej i mydełka borowinowego (w końcu z borowiny Tołpa słynie).

anka8661

Znam mało kosmetyków tej firmy ale te co miałam są wysokiej jakości, skuteczne (np. serum do biustu) i delikatne dla skóry.

ilonaK

Nie które kosmetyki z biedronki sa produkowane prze tołpa więc trzeba czytać opisy ;)

Justyna35356

Firma tołpa szczególnie pasuje mi pod względem ich maseczek 4w1 do skóry z niedoskonałościami, linia sebio i strefa t. Warte są swojej ceny, na prawdę widać różnicę po ich zastosowaniu. Słyszałam wiele dobrego o ich koncentratach z serii cellulite. Niestety są dosyć drogie.

makeupartist24

lubie, duzo stosowałam..ogólnie ocena 5/6 ....kilka komsetyków nie działa...krótkie datwy waznosci - ale to dobrze bo kosmetyki nei sa straszliwie nafaszerowane parabenami itd..nie wiem czy w ogóle je maja :)

urszulan7

miałam kilka mi średnio podpasowały zwłaszcza te do twarzy

marjories

U mnie tez był problem z niektórymi kosmetykami do twarzy, zwłaszcza z serum nawilżającym, ale kremy do rąk, balsamy i żele pod prysznic są bardzo dobre, zwłaszcza te z serii botanic.

Kolorowa

Ja od Esentii dostałam kąpiel borowinową, którą mam do tej pory, ponieważ jest wydajna i używa się jej tylko jedną zakrętkę do kąpieli. Jest to fajny, rozgrzewający kosmetyk o nieprzyjemnym bitumicznym zapachu. Działa rozluźniająco na mięśnie i ponoć przeciwbólowo na dolegliwości stawowo-mięśniowe. Ze względu na brak takowym u mnie nie mogę tego stwierdzić. Innych niestety nie próbowałam, ponieważ ceny są nie na moją kieszeń.

marjories

Kolorowa, dzięki za info o kąpieli borowinowej, bo tak krążę i krążę wokół tego, lecz teraz to już raczej na pewno kupię i przetestuję:)

Paulina80090

IlonaK poważnie???a które to są kosmetyki np???

car00lina

Firma Torf która produkuje Tołpę, produkuje również płyn micelarny BeBeauty z Biedronki, Blanchette b z Kauflandu i ponoć płyn z Netto. Niegdyś miały nawet identyczny skład, od niedawna różnią się tylko jednym mało znaczącym składnikiem, ale przede wszystkim ceną! :) Również żel micelarny, kremy do rąk i okresowo pojawiające się peelingi gruboziarniste BeBeauty to nasza Tołpa ;p

marjories

A to ciekawe....dotychczas szerokim łukiem omijałam kosmetyki z Biedry, ale widać warto im się przyjrzeć. Wiem, że wiele produktów w tej sieciówce produkują firmy znanych marek, ale jakoś nie pomyślałam o kosmetykach.

cialkozieleni

wygrałam kiedyś w wyniku jakiejś promocji w Rossmanie bon rabatowy na konkretny kosmetyk z Tołpy, więc się ucieszyłam, to miało być jakieś serum do twarzy, z recenzji wynikała,że świetne w działaniu, oparte na bazie składników naturalnych, bo torfowych i co? W mojej mieścinie nie było tego, co mogłabym za ten bon kupić.

niebieska

U mnie w Biedronce płyn micelarny BeBeauty szybko znika z półek, czyli coś jest na rzeczy. Jak spotykam razu od kupuję (ten do cery wrażliwej, cena bodajże 4,50zł). Nadal jest produkowany przez Torf czyli Tołpę.