Kosmetyki kolorowe dla każdego?

koziczka

Dla mnie Tilda Swinton jest ..hm..dziwaczna. Na zdjęciu w artykule, moim zdaniem, wygląda lekko przerażająco. Nie wiem, co kto ma na myśli mówiąc "kosmetyki kolorowe", bo mi kojarzą się z kolorami. Nie z beżem, brązem i odcieniami cielistymi, lecz kolorami, które mają barwę;) Ja nie widzę tej aktorki, zwłaszcza jej twarzy, promującej kolorowe kosmetyki jakiejkolwiek marki. Je twarz i makijaż nie zachęcił by mnie do kupienia danego kosmetyku. Może się mylę? Wy potraficie na to spojrzeć bardziej pozytywnie? ;) No i..czy wszystkim kobietom pasują kolorowe kosmetyki?

Irmina79738

Wszystko zależy od typu urody kobiety,jeśli kosmetyki kolorowe są dobrane nieprawidłowo to efekt może być przerysowany a wręcz komiczny. Dlatego myślę że spotkanie z profesjonalistką rozwieje wszelkie wątpliwości co do odpowiednich kolorów. Na youtube jest mnóstwo fajnych filmików dotyczących makijażu i wizażu.

weronkaa84

Popieram :) Nudziak to nudziak, kolor, to kolor ;) Ja osobiście siebie nie widzę w intensywnych, soczystych kolorach, a już na pewno nie w jaskrawych :) Chyba wyglądałabym jak clown :D Makijaż ma podkreślać urodę a nie ją przekreślać , a często niestety dziewczyny kierują się trendami a nie tym, w czym faktycznie wyglądają dobrze:)