Kosmetyki do biustu

ruda93

Zaopatrzyłam się dziś w serum do biustu Eveline i Ziaja. To moje pierwsze kosmetyki tego typu, doszłam do wniosku, że jak "oczko" na karku, to warto zacząć dbać o biust (i okolice oczu :P), bo to już czas najwyższy. Możecie polecić mi jeszcze jakieś specyfiki do biustu? Nie chodzi mi o powiększanie, skupiam się na ujędrnianiu i nawilżaniu.

OktawiaB

z tego co wiem to zawsze słyszałam wiele dobrych słów o kosmetykach z serii Sexy Mama z tego co pamiętam była to firma Bielenda :)

koziczka

Oktawia, o ile się nie mylę, to Sexi Mama jest dla kobiet w ciąży. W takim przypadku odpowiednio są dopasowane składniki, zwłaszcza takie, które nie zaszkodzą maleństwu ( z reguły wpływ jest delikatny, nawilżająco- natłuszczający). Jestem maniaczką dbania o mój nieduży biust i przerobiłam wiele kremów (oprócz tych za 100zł i więcej;) ). Najbardziej jestem zadowolona z Eveline! Myślę Ruda, że dokonałaś dobrego wyboru!

OktawiaB

@Koziczka - być może, ale ostatnio jak szukałam kosmetyku to Pani w drogerii właśnie poleciła mi serie Sexy Mama mimo tego, że w ciąży nie jestem :)