Konkursy

urszulan7

gratuluję wszystkim wygranej w konkursie za aktywność , co prawda moja nagroda za aktywność listopadową jeszcze nie dotarła ale mam nadzieję że się doczekam .... i jeszcze mam pytanie był konkurs na zimową pielęgnację , były gdzieś opublikowane wyniki bo chyba przegapiłam? Jeszcze raz gratuluje najaktywniejszym dziewczynom.

Kolorowa

Nie było chyba jeszcze tych wyników, pewnie są w trakcie rozstrzygnięcia:)

cialkozieleni

Gratuluję Wam Dziewczyny:) rywalizacja była uczciwa i każda się starała; mnie się tym razem nie udało, ale próbuję dalej:) choć poprzeczka jest wysoka. Przyznam że zastanawiałam się, czy nie za wysokie progi na moje nogi, ale ostatecznie człowiek uczy się całe życie. Chyba też spodobało mi się pisanie recenzji:) zwłaszcza o kosmetykach, które mam lub miałam, gorzej jak już opiszę wszystkie, chyba nie nadążę z kupowaniem:D Ja też czekam na wyniki konkursu z Farmony, czytałam wszystkie recenzje i jestem pod wrażeniem.

anka8661

Wyniki już są :-), gratulacje dziewczyny :-)

luna1

gratuluję serdecznie dziewczyny :) al jeśli chodzi o konkurs zimowy to ja też nie mogę odnaleźć wyników

anka8661

Faktycznie konkurs zimowy znikł całkowicie. Ciekawe dlaczego.

grincz01

W konkursie zimowym jak czytałam odpowiedzi pod tematem, to widziałam sporo nowych użytkowników. Niestety niektóre osoby które dopiero co dołączyły nie udzielały się wogóle na forum. Nie jestem pewna ,ale nie mówię że na 100% sok z żuka brała udział w tym konkursie, ale ona jako jedyna aktywnie udziela się ze świeżo przybyłych użytkowników. Naprawdę było sporo nowych użytkowników ,ale ich wypowiedzi były tylko pod tematem z zimowym konkursem.

cialkozieleni

Ja tylko dodam, że zgadzam się z Grincz01 i też nie wiadomo, czy uczestnicy nie wygenerowali swoich pomysłów techniką -kopiuj- wklej. Niestety nie wszyscy mają odwagę ujawnić twarz czy chociaż sylwetkę, Sok z Żuka jest konkretna. Porusza ciekawe tematy, które i mnie interesują, bo się zastanawiam nad kursem wizażu. Ona akurat serio podeszła do sprawy i nie wciska ,,kitu".

Paulina80090

Zgadzam się z Grincz01.Też na to zwróciłam uwagę.

Paulina80090

Anka8661 też się nad tym zastanawiam...Może dlatego,że brały w niej udział osoby które wymieniła Grincz01?Może chodzi o to prawdopodobne kopiowanie które opisała Ciałkozieleni?Zajrzałam dziś na wyniki konkursu za aktywność i udało mi się wygrać 1 kosmetyk:)Gratuluję wam dziewczyny:)

Kolorowa

No, ale am nadzieję, że konkurs będzie wkrótce rozstrzygnięty:) i też Wam gratuluję wygranej za grudzień:)

grincz01

Rozumiem,że ktoś pracuje i nie ma sił i możliwości wypowiadać się codziennie, ale zakładać profil tylko po to że do wygrania są kremy do twarzy które w sklepach kosztują około 20 zł ...Wystarczy co miesiąc odkładać chociaż te 2 zł i po jakimś czasie można samemu kupić ten krem czy inny kosmetyk. Ja tak teraz robię.odkładam pieniądze na ten balsam brązujacy z pat&rub .

marjories

A ja akurat trafiłam na esentię przez konkurs (Sylveco). Już nie pamiętam jak się na niego natknęłam, ale właśnie od tego się zaczęło. Może niektóre świeżynki również zostaną tu na dłużej:)

evelyn1203

Również zauważyłam sporo wypowiedzi nowych użytkowników w konkursie zimowym, moją pierwszą myślą było to, że ktoś założył sobie kilka kont naraz...

grincz01

Ja natrafiłam na esentię dzięki jednej z użytkowniczek.Chyba Kolorowa mnie tu ściągnęła i już zostałam :-) .

anka8661

Ja również trafiłam przez konkurs na ciekawą recenzję, najpierw zaglądałam i tylko czytałam, a dopiero po czasie dołączyłam do dyskusji, może te nowe użytkowniczki też tak robią :-)

Paulina80090

Ja robiłam tu zakupy bo Esentia była kiedyś drogerią i to bardzo dobrą.Każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie.Pewnego dnia po prostu weszłam tu i zobaczyłam,że Esentia nie jest już drogerią a stroną gdzie można dodawać recenzje.Troszkę żałowałam bo można było dorwać tu kosmetyki na prawdę różnych firm ale pisanie recenzji też jest fajne;)Wcześniej nie było forum,patrzyłam jak Esentia się rozwija:)Fajnie jest tu:)

cialkozieleni

A ja byłam zdziwiona, że jest portal, w którym można pisać recenzje, strasznie ciekawa, czy moje do czegoś się nadają. Tak zaczęłam od odżywki do włosów i myślę, że dla ludzi możliiwość poczytania o kosmetykach polecanych i kijowych jest ważna. Można się z forum wiele dowiedzieć, ja sobie kupiłam nawet ten krem ,o którym pisała Luna i jest niezwykły. Laminowanie włosów też przetestowałam. Skoro jestem czasowa, to i ja się chętnie poudzielam, może po latach powspominam, że pisałam recenzje :)) i jeszcze ktoś chciał je zamieszczać. Szczególnie lubię nadawać im tytuły. Ten portal musi być, bo przecież każda z nas ma ,,coś" i ,,aż" tyle do powiedzenia. Człowiek całe życie się dowiaduje nowych rzeczy, hej Dziewczyny, co tyle głów, to nie jedna:D

cialkozieleni

Zapomniałam w związku z tymi konkursami, dobrze się bawiłam, kiedy pisałam o perfumach i tak to się dalej samo potoczyło... A teraz piszę o swoich ulubieńcach od YR :D A w sprawie nowych nicków, faktycznie jedna osoba może pozakładać kilka kont nawet na serwerach zagranicznych. Wiem to, bo zdarzyło się w jakimś konkursie opisywanym, że o wygranej decydowała ilość lików i ludzie dokazywali cudów- liki przychodziły w liczbie setek z zagranicy na konto konkretnej osoby, ale internauci wyśledzili proceder:) a o promocjach i konkursach z Rossmana to na forum też poczytałam ciekawe opinie aż się uśmiałam po pachy jak się odbywają ,,obrady jury". Zapraszamy do zabawy, a nie do konkursu powinni pisać w gazetkach reklamowych;)

urszulan7

ja trafiłam tu przypadkowo szukałam opinii o kosmetyku , znalazłam i zostałam , sama postanowiłam popisać o produktach które lubię jak i o tych które są do niczego , by inne dziewczyny wiedziały czy coś kupić czy nie

sokzkaralucha

Ale nabijacie punktów dziewczyny, mnie się chyba nigdy nie uda dobić do takiego punktu... a wydawało mi się, że napisałam sporo recenzji. Ahm...

ilonaK

W kwietniu minie rok jak trafiłam do Esentii przybyłam przez wiosenny konkurs z Eveline i mimo ,że ostatnio miałam dłuższą przerwę w pisaniu to i tak tu zaglądałam regularnie ,a teraz nadrobię zaległe recenzje zużytych kosmetyków. Też pamiętam jak jeszcze nie było forum i artykułów. Witam nowe użytkowniczki i życzę miłej zabawy ;)

grincz01

Sokzkaralucha.Tuż po dołączeniu tutaj też myślałam, że nie uda mi się dobić nawet do tysiąca punktów :-) .

evelyn1203

Ja natrafiłam na esentię przypadkowo, szukałam stron internetowych z kosmetykami i któraś z dziewczyn polecała innym tę stronę. Weszłam a nią, od razu mi się spodobała i już tu zostałam:)

urszulan7

ja nie dostałam jeszcze nagrody za aktywność w listopadzie , miała być wysłana w styczniu a tu już luty a nagrody ani widu ani słychu

urszulan7

szczerze powiedziawszy to tak dziwnie się z tym czuję , trochę zlekceważona

Joanna1

W styczniu rzeczywiście mieliśmy małe opóźnienia w rozstrzyganiu konkursów ;) (przerwa świąteczna nieco się przedłużyła u nas... ;)) ale wszystko wraca już do normy. W tym tygodniu rozstrzygnięte zostaną konkursy: Farmony oraz za aktywność styczniową. Szykuję również coś specjalnie dla blogerek :)

grincz01

Jestem ciekawa kiedy za aktywność w grudniu wyślą nagrody. Tak.wiem.Marudzę.

anka8661

Podpisuję się pod pytaniem Grincz, też jestem bardzo ciekawa :-)

Joanna1

Wszystkie nagrody będą wysłane w tym tygodniu! W styczniu mieliśmy przerwę w wysyłce paczek, ale w lutym wracamy do stałego rytmu :)

marjories

Świetnie...czekamy!! ;)

anka8661

super wiadomość, no to czekamy

luna1

Wszystkim serdeczne gratulacje, mnie dość długo nie było, córeczka mi się rozchorowała, ale już wszystko jest ok.

anka8661

To dobrze, że już mała zdrowa :-)

grincz01

Najważniejsze, że mała już jest zdrowa :-) Recenzje można spokojnie w tym miesiącu nadrobić :-) .

grincz01

To teraz czekamy na wysyłkę nagród :-)

grincz01

Zapomniałabym.Mamy nadzieję ,że esentia nie zapomni o Urszulan i jej zaległym kosmetyku...

evelyn1203

Wszystkie jestesmy z Urszulan i czakamy na nagrody, nie tylko te zaległe:)

Kolorowa

Ja też gratuluję i dziękuję:) przypuszczam, że zaległe nagrody zostaną wysłane jednorazowo w paczce za styczeń i konkurs Farmony:)

Paulina80090

Kolorowa dokładnie ja też tak uważam.W innym temacie napisałam coś podobnego.Esentia czekała na rozstrzygnięcie konkursów i wszystko wyśle"za jednym zamachem":)))

urszulan7

to czeka nas miły tydzień , gratuluję wygranym w konkursie Farmony

Joanna1

Wszystkie paczki wysłane! Oczekujcie listonoszów :)

urszulan7

faktycznie teraz tylko czyhać na listonosza

evelyn1203

Już się cieszę:)

anka8661

No to wyczekujemy jutro lub w poniedziałek :-)

grincz01

Ja prędzej bym obstawiała poniedziałek :-) .Do Urszulan mamy nadzieję, że został wysłany jeden więcej kosmetyk esentio...

Paulina80090

Została wysłana niespodzianka możecie to zobaczyć w rozstrzygnięciu aktywności z listopada

Paulina80090

I dodam,że ja także otrzymam kosmetyk który zaginął w zeszłym roku;)Dziękuję Esentio:)

luna1

a ja właśnie odebrałam paczkę , jest wygrany zestaw Farmony, szampon i maseczka oraz tusz do rzęs , bardzo dziękuję :)

luna1

z mascary to chyba nie skorzystam gdyż tusz w niej jest niestety wyschnięty, co mnie ogromnie zasmuciło:(

grincz01

Luna.Z jakiej firmy dostałaś ten tusz?Ja kiedyś dostałam gosh i że tak to ujmę jest mokry i śmierdzi strasznie. Przepraszam za słownictwo.

sokzkaralucha

też jestem ciekawa jakiej firmy tusz?

luna1

Grincz01 właśnie tej firmy tusz, tyle że mi się trafił całkowicie wyschnięty zupełnie nie do użytku

cialkozieleni

Z moimi styczniowymi kosmetykami jest wszystko ok, mam nadzieję, że każdy otrzymał coś fajnego, a jeśli mniej, to wszystko na pewno się wyjaśni, cieszmy się z wygranych :D

Irmina79738

Paczka kosmetyków którą otrzymałam bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :-) Serdecznie dziękuję Esentio !!!!

Kolorowa

A ten tusz firmy Gosh miał na opakowaniu ważną datę ważności? Bo ja go jeszcze nie otworzyłam. Trzymam na czarną godzinę, bo widzę że mój ma długi termin ważności.

marjories

Mój Gosh jest ważny do któregoś miesiąca 2015 r., ale już go używam, bo dotychczasowy powinien już iść na emeryturę:)

evelyn1203

Ja z mojej paczuszki jestem dość zadowolona, połowę kosmetyków dostanie jednak moja mama, np żel wyszczyplający z Ziaji:)

luna1

Kolorowa data ważności to 2015, ale nie był zafoliowany więc może i był już wcześniej otwierany, ale nie ma problemu, ja i tak jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków które otrzymałam

koziczka

Ja jestem z kosmetyków zadowolona i wszystkie są w użyciu:)) Z Ziaji oliwką w żelu masowałam się już 4 x (pół opakowania wykorzystane), krem z Eveline używam na noc (przeznaczony i na dzień i na noc, ale jest bardziej odżywczy), tusz..cóż..już otwarty, ale nie przeszkadza mi, że jest "kolejnym z kilku" w moim kuferku;)

grincz01

Ja również jestem zadowolona z kosmetyków :-) Chusteczki do demakijażu oddałam siostrze a kremowy peeling Bielendy w połowie już zużyty:-)

martus2833

Jak myślicie, kiedy pojawią się wyniki konkursu za aktywność w maju? Jestem tutaj od niedawna ale wydaje mi się, że wcześniej konkursy były rozstrzygane dość szybko. Na zwycięzców drugiego konkursu (Biogena Pharma) przyjdzie nam pewnie jeszcze dość długo zaczekać.

cialkozieleni

o to pewnie już w lipcu:D daleko czy blisko?

koziczka

Też obstawiam lipiec, aczkolwiek drugą połowę;)

Klio69

Druga połowa, brzmi dla mnie jak początek sierpnia :)

martus2833

Ja mam jednak nadzieję, że wcześniej. Rozstrzygnięcie aktywności za maj obstawiam na początek przyszłego tygodnia a konkurs Bioderma na drugą połowę lipca.

Justyna35356

Może jakieś zakłady? Haha

Klio69

Ciekawe czy w lipcu będzie zorganizowany jakiś konkurs :)

martus2833

Pewnie będzie konkurs na aktywność.

ruda93

Na razie poczekajmy na zamknięcie aktualnego konkursu na aktywność oraz rozstrzygnięcie pozostałych dwóch :) Mam nadzieję, że niedługo to nastąpi... Obstawiam, że konkurs na aktywność z maja zostanie rozstrzygnięty jeszcze w tym tygodniu, nastomiast drugi konkurs BP rozstrzygnięty zostanie w przyszłym lub za dwa tygodnie ;)

bella121

@Ruda93 - byłoby wspaniale! :)

cialkozieleni

prawdziwa licytacja :) najlepsze jest to, co nieprzewidywalne, kto jest ,,za"? :D

martus2833

Ja dalej obstawiam ten tydzień. Mam nadzieję, że to dobry typ.

Klio69

Powiem Wam dziewczyny, że nawykiem u mnie się stało sprawdzanie portalu Esentii i zakładki konkursy...lecz nie przywiduję już kiedy nastąpi wyczekiwany moment ogłoszenia nagrodzonych za aktywność :)

koziczka

Ja też zaczynam przegląd esentii od zakładki z konkursami! Moja mina w tym momencie jest różna;)

Klio69

Koziczka w sumie do Esentii i oczekiwań stawianych w stosunku do niej można się po jakimś czasie przyzwyczaić.. :)

cialkozieleni

-poker face- kiedy karty zostaną odkryte?

Klio69

Dziewczyny, obstawiamy ten tydzień ? :)

koziczka

Ja obstawiam na następny ( po 12-tym)

ruda93

Będzie śmiesznie, jak wyniki konkursu na aktywność za maj i czerwiec pojawią się w tym samym momencie :P W sumie jak któraś z nas ma wygrać kosmetyki za te dwa miesiące, to przynajmniej Esentia oszczędzi na paczce :D Ekonomia!

Klio69

Ciekawe skąd wynikają te opóźnienia...

bella121

Czekanie często popłaca ;)

grincz01

Będzie śmiesznie jak dopiero za miesiąc ogłoszą wyniki :-)

koziczka

Myślę, że Ruda93 może mieć rację. Tak było w lutym (za grudzień i styczeń), później podobnie, połączenie aktywności z konkursem.

juuuhu

Zastanawia mnie ten konkurs na aktywność. Jako nowa użytkowniczka chciałabym zapytać, czy Waszym zdaniem nie wygląda to ze strony niektórych osób jak spamowanie?

ruda93

Nigdy się temu nie przyglądałam. Wydaje mi się, że nie. W naszym przypadku grono aktywnych użytkowniczek, które zostają nagrodzone, naprawdę na to zasłużyły. Żeby "przebić" się do nagrodzonej grupy trzeba napisać wiele recenzji i wypowiedzi na forum. Kolejna sprawa, że wypowiedzi te muszą być długie i konkretne, żeby inne użytkowniczki chciały je "lajkować". Bardziej już konkursy sezonowe, które się pojawiają są dla mnie "dziwne". Zawsze wówczas wypowiada się moc kobiet, które normalnie nie odzywają się w ogóle.

grincz01

Czasem mam wrażenie, że kiedy pojawiają się konkursy typu np.jak z kosmetykami eveline, to pojawia się dużo fejkowych kont. Mała grupka nowo przybyłych kobiet dodaje recenzje i pisze swoje wypowiedzi pod wątkami. Dla mnie wypowiedzi osób tylko i wyłącznie napisane pod wątkiem konkursowym wyglądają tak jakby zależało im tylko i wyłącznie na darmowym kosmetyku :-\ . Przez inne użytkowniczki tego portalu nie gryzą i są to naprawdę fajne kobiety z którymi jak widać można popisać praktycznie o wszystkim :-) My naprawdę nie gryziemy :-) :-)

martus2833

Bardzo muszą denerwować się takie osoby. Zakładają konto, żeby wziąć udział w konkursie a potem przez dwa miesiące czekają na wyniki.

Julitta

Ja również zauważyłam wiele nowych kont. Wydaje mi się, że z tymi wynikami będziemy musiały jeszcze sporo poczekać. Teraz wakacje, czas urlopów, więc może być tak jak w zimie, że z rozstrzygnięciem konkursów nie będzie się zbytnio spieszyło.

martus2833

Sezonowe konkursy to też sposób na promocję portalu. Żeby wziąć w nim udział trzeba się zalogować, część z osób pewnie staje się aktywnymi użytkowniczkami ale większość zapomina o Esentii.

cialkozieleni

Ruda93 idealnie to ujęłaś, po pierwsze liczy się ekonomia, sama bym o to zadbała, żeby się kalkulowało i to jest najzupełniej normalne, poza tym tak jak większośc z nas zauważa, wydłużenie czasu rozstrzygnięcia konkursów, to jest inteligentny i genialny tym samym sposób na przeprowadzenie uczciwych eliminacji; dla mnie liczy się człowiek w tym wszystkim:)

cialkozieleni

Martus, rzuciłaś nowe światło na to, o czym właściwie wszystkie wiemy, ale tak to ujęłaś, że nie sposób nie uśmiechnąć się ,,pod wąsem" ,rzeczywiście chętnych na nagrody nie brak , a fakt, że mieliby jeszcze miesiąc czekac na rozstrzygnięcie mógłby przyprawić kilka./kilkanaście właścicieli fejkowych kont o wakacyjną depresję i jak tu żyć, kiedy wakacje właśnie się zaczynają wraz z takim nie tyle ,,dołem", co ,,kanionem"??? :D :D :D

Klio69

W zasadzie to jestem "nową-starą" uczestniczką portalu Esentia, ale można dostrzec pewne rozbieżności względem wygranych w konkursach...z kolei aktywność wg mnie jest jak najbardziej zasłużona :) A czas oczekiwania...pozwala Nam na snucie przeróżnych domysłów :)

cialkozieleni

i oddawaniu się refleksjom ...

koziczka

..i robieniu zakładów..

koziczka

A mina, kiedy się okazuje, że konkurs rozstrzygnięty..bezcenna!

Klio69

Choć gdy już nadejdą te wyczekiwane wyniki konkursu emocje z Nas opadają, by za chwilę wraz z przesyłką pojawiły się na nowo. Zadziwiające zjawisko :)