Konkurs dla aktywnych Użytkowniczek w marcu!

Joanna9

Mamy dla Was aż 9 zestawów najnowszych kosmetyków Eveline. Zapraszam do aktywności :) [u]http://esentia.pl/d/aktywni-uzytkownicy-marzec2015/[/u]

weronkaa84

Fajnie :) Szkoda jednak, że najwięcej recenzji napisałam w okresie, kiedy konkursu nie było ;)

evelyn1203

W końcu się doczekałyśmy :) mam nadzieję, że teraz konkursy ruszą z kopyta :)

Klio69

Zajrzałam tu wczoraj przez przypadek i jakże miłe zaskoczenie dla mych oczu, że szykuje się konkurs wiosenną porą :) za którym zapewne nie jedna z nas tęskniła :)

gusia

Przerwa wpłynęła na czas,więcej kosmetyków zdążyło się przetestować na sobie.Jednak ciągle wchodzi dużo nowości ,a tu na stronie ich brakuje.No cóż tego jest dużo,a chyba o nich najchętniej się czyta.

morsik12

Dla starszej części rodziny bardzo ciekawe kremiki, no może i dla mnie jeden też już by był :)

koziczka

Rzeczywiście, mnóstwo czasu upłynęło od ostatniego konkursu. Myślałam już, że po prostu administratorzy zaprzestali nas "podkręcać" ;) W międzyczasie napisałam kilka recenzji- ot tak sobie, jednak teraz mam zachętę do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Super! I to mi się podoba :D

Irmina79738

Miła niespodzianka :-) A już myślałam że nie będzie już żadnych konkursów.

weronkaa84

Może powoli rozkręcą się kolejne konkursy :)

weronkaa84

A kiedy będą wyniki? :)

morsik12

Mam nadzieję,że niedługo wyniki pojawią się :)

Klio69

Z tego co kojarzę to wyniki zawsze były po 20-stym..choć z Esentią to nigdy nic nie wiadomo :)

Irmina79738

Właśnie ciekawe kiedy wyniki?

weronkaa84

Klio69, dzięki, nie wiedziałam, bo w sumie to tutaj tylko w jednym konkursie, jak do tej pory, brałam udział :)

koziczka

A jak wyniki się pojawią, to gdzie je zobaczyć? Nie ma zakładki, zaś informacja, która o konkursie była- znikła...

weronkaa84

Koziczka masz link do informacji o konkursie troszkę wyżej, we wpisie administratorki :)

Joanna9

Lista zwycięzców opublikowana! [u]http://esentia.pl/d/aktywni-uzytkownicy-marzec2015/[/u] Dziękujemy za udział w konkursie i gratuluję nagród :)

koziczka

Ooo, widzę, że jestem pierwsza, która może pogratulować zwycięzcom :) Sobie samej również :D Strasznie się cieszę! Dziękuję:)

morsik12

Super, cieszę się i ja i gratulacje dla Wszystkich /oby tylko nie trafił mi się krem 60+/ :)

Klio69

Dla wszytskich nagrodzonych najszczersze gratulacje :)

weronkaa84

Ja również wszystkim bardzo serdecznie gratuluję :)

gusia

Bardzo dziękuję,a miałam wątpliwości czy się załapię.Niezmiernie się cieszę i dla innych też gratki !

Gosia92

Dzisiaj wchodzę, a tu taka niespodzianka ! Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym dziewczynom :)

evelyn1203

Ja również się załapałam, super. Gratuluję pozostałym dziewczynom i mam nadzieję, że esentia ruszy teraz z kopyta z nowymi konkursami :)

gusia

Jak do mnie dotrze nagroda to się odezwę,ale chyba nikt jej jeszcze nie otrzymał.Pewnie jak zawsze trzeba wyglądać listonosza z większym listem poleconym :-) Jak po trzecim wysłany,to lada moment powinien być ;-)

weronkaa84

A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Pytałam na forum już wiele razy, ale jak do tej pory nadal nie uzyskałam odpowiedzi :) Przy mojej recenzji kremu do rąk jaskółcze ziele Green Pharmacy widnieje od zeszłego roku plakietka "nagrodzona". ale ja w żadnym konkursie nie brałam udziału,więc o co chodzi z tym oznaczeniem ? :)

Joanna1

Paczki wysłałam dzisiaj! Powinny do Was dotrzeć w ciągu kilku dni :)

weronkaa84

Świetna wiadomość :)

Klio69

Cóż za błyskawiczna przesyłka, wczoraj nadana a dziś już u mnie:) Poza dwoma kremami 50+ na dzień i naoc (idealny prezent na dzień matki) otrzymałam jeszcze balsam do ciała antycellulit i samoopalacz. Dziękuję esentia :)

weronkaa84

Paczuszka również u mnie :) Kremy 60 + mamuśka dostanie. A dla mnie zostaje żel do mycia twarzy i krem do rąk :) Dziękuję :)

gusia

Dziękuję bardzo!Świetna nagroda,wszytko jak w sam raz dla mnie.Moje kremy się skończyły ,więc otwieram te nowe i zaczynam testowanie Eveline 50+ Argan Oil liftingujący na dzień i na noc przeciwzmarszczkowy.Trochę mi do pięćdziesiątki brakuje,ale mam bliżej tej okrągłej cyfry niż czterdziestki,więc tolerancyjnie się nadaje.Dostałam jeszcze serum wyszczuplające do ciała też tej same dobrej firmy.Z 5 -7 kg mogłabym mniej ważyć,czyli nawet to trafione.Czyżby jakaś wróżka co w myślach czyta wysyłała do mnie tą nagrodę? ;-) ha,ha...

niebieska

Ale niespodzianka, bo ja... cały ten konkurs przegapiłam! Dopiero jak dostałam paczkę zorientowałam się, że w ogóle był.... Tak czy owak nagroda doszła, dwa kremiki 40+ i najnowsze serum Eveline. W sumie fajnie, dziękuję i gratuluję oczywiście Wam dziewczyny :)

koziczka

Do mnie też nagroda dotarła i byłam mile zaskoczona dodatkowymi prezentami, których się nie spodziewałam:) Dziękuję bardzo!

Gosia92

Do mnie wczoraj dotarła, a dokładniej do mojego rodzinnego domu, więc będę musiała zaczekać , aż zobaczę co tam się w niej kryje :) Ale dziękuję już :)

bella121

Gratuluję zwycięzcom :)

morsik12

I ja już oczywiście mam przesyłkę, dwa kremiki dla mamy i dwa produkty dla mnie , które bardzo fajnie się sprawują :)

Joanna9

Cieszymy się, że paczki już dotarły i jesteście zadowolone z nagród :)