koncentrat cynamonowo-kofeinowy

kaltka

Też wypróbowałam kosmetyki z BingoSpa, tylko że balsam do ciała. Osobiście uważam, że są na prawdę fajne bo przede wszystkim naturalne. Do tej pory kupowałam je w sklepie bellemonde, nie wiesz czy można je też dostać w sklepie stacjonarnym?

niebieska

BingoSpa ma mnóstwo produktów. Nie wiem gdzie można dostać cały asortyment, ale część na pewno jest w drogeriach i nawet w marketach (Auchan). Z tym, że w każdym jest co innego :) Trzeba po prostu szukać :)

weronkaa84

Też widziałam je w Auchan. Są dostępne nawet w niektórych małych sklepikach kosmetycznych. W moim mieście jest taki mały sklepik, a w nim szeroki asortyment Bingo Spa.

juuuhu

Sllep internetowy www.bingospa.eu :) Zagladaj często na fanpage na fb,bo bardzo czesto organizują wiele promocji :)

koziczka

Ja od jakiegoś czasu buszuję na allegro i robiłam przegląd produktów BingoSpa. Osobiście mogę polecić AllePazurki: mają dość dużo tych kosmetyków, nie tylko za przyzwoitą cenę, ale zauważyłam, że właśnie tam opłaca się zamawiać, bo też mają najniższą cenę przesyłki. Na razie zrobiłam dwukrotne zakupy i za każdym razem jestem zadowolona (szybka dostawa, produkty dobrze zapakowane!) A kosmetyki- kto używa, to wie:) Płyny do kąpania są rewelacyjne!

niebieska

Miałam już całkiem sporo kosmetyków BingoSpa i nie wszystkie mnie zachwyciły. Maja na szczęście także prawdziwe perełki :)

Kosmetyczka

Kosmetyki Bingo można czasem spotkać w sklepach z naturalnymi kosmetykami, herbatą na wagę lub ziołami.