Kolejne cudo na zmarszczki cudowniejsze od wcześniejszego cuda;)

PalkaZapalka

Pojawiła się nowa seria produktów w pięknych, futurystycznych wręcz opakowaniach, ale z tego co czytam krem rewolucji na twarzy nie zrobi..;) Żaden kosmetyk nie jest w stanie wypełnić zmarszczek. Ewentualnie może b.dobrze nawilżyć skórę, zatrzymać wodę w komórkach i przez to zmniejszyć widoczność linii. A kwas hialuronowy ma zbyt duże cząsteczki, żeby wnikać w głąb skóry. Wniosek- nic nie zrekonstruuje;p Kwasem można wypełnić zmarszczki, ale tylko gdy się go wstrzyknie pod skórę. A i to nie jest trwałym efektem. Ogólnie warto dbać o skórę, nawilżać ją i używać kremów anti-age, ale uważam, że można znaleźć lepsze kosmetyki tego typu (niekoniecznie w wyższej cenie) od tych, które oferuje nam Perfecta.

urszulan7

jakoś nie przepadam za ta marka więc na te cudeńka na pewno nie dam się namówić

koziczka

Ja tam uważam, że złych kosmetyków nie mają. Zgadzam się jednak całkowicie z PalkaZapalka, uważam, że masz rację!

Paulina80090

Ja osobiście bardzo lubię Perfectę ale jeśli chodzi o tę konkretną serię to nie ufam jej zbytnio.Mamy 2 produkty po 30 ml za cenę 25 z groszami(taką widziałam w Rossmann-ie) więc nie sądzę by obietnice były spełnione...Jeśli 1 kosmetyk kosztowałby tyle to może coś by zdziałał.Może się mylę ale wzięłam to troszkę na logikę:)

cialkozieleni

tymi kosmetykami od lat obdarowują się sąsiadka z moją mamą i koleżankami, gotowe bić się za to, że to najlepsza seria:D

luna1

jeśli chodzi o tego typu kosmetyki to uważam że jeśli stosuje się je regularnie to zadziałają na korzyść w przyszłości, może opóźnią proces powstawania zmarszczek lub je spłycą

Rudzielec

Ja kupilam mamie serum i krem z serii neuro retinol od bielendy i jest bardzo zadowolona, skora jest bardziej napieta i nawilzona a zmarszczki widocznie wygladzone.

fidejka

Teraz kobiety coraz częściej decydują się na zabiegi z kwasem hialuronowym, tutaj sa cenne informacje dla kobiet, ktore chciały by poddać się takiemu zabiegowi [url] http://obk.pl/zabiegi-z-uzyciem-kwasu-hialuronowego-co-musisz-wiedziec/ [/url] ja osobiście jestem zdania, że wszystko jest dla człowieka, a skoro jest to dostępne, to czemuby nie skorzystać, tym bardziej, że same ze sobą będziemy czuć się po prostu lepiej

fiona45

Moim zdaniem najlepiej będą działać kosmetyki na bazie dobrze koncentratycznych produktów np. z linii Eldan Cosmetic produkty. Na bazie naturalnych składników, dobrze działające i do tego nie zużywa się ich dużo przy nakładaniu.

fidejka

A co myślicie o takich zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego? wydaje mi się że efekty ładniejsze niż po kremikach

Wiktoria2S

Zmarszczkom to lepiej zapobiegać zawczasu niż potem próbować je "rozprasować". Dobrze jest tak dobrać pielęgnację, aby były w niej kosmetyki z kwasem hialuronowym, który jest silnie nawilżającym składnikiem, np. kremy z serii Neuro Hialuron od Bielendy, które też dobrze nadają się pod makijaż, bo szybko się wchłaniają, a podkład dobrze się trzyma i łatwo jest go rozprowadzić.

tartaletka

Jest też coś takiego jak niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Popatrz na japońską markę kosmetyków Forrle'd. Ja też podchodziłam sceptycznie do cudów na zmarszczki, ale już po pierwszym zabiegu u kosmetyczki byłam bardzo zadowolona z efektów, więc kupiłam ich kosmetyki, żeby stosować je w warunkach domowych

fiona45

Może kup mamie pasek męski sprawdzi się według mnie bardzo dobrze jako upominek dla mamy. Mojej zawsze jest żal wydać parę złoty na takie dodatki galanteryjne.

margot

Ostatnio dość często spotykam się w necie z opiniami o tym kremie: Hydroface Co o tym sądzicie? Warto spróbować?

cosmo

@Tartaletka, a jak oceniasz te kosmetyki, widać już jakieś efekty? Jestem fanką wszystkiego co japońskie i nie raz przekonałam się, że jeżeli chodzi o skład to są po prostu doskonałe. Warto zainwestować w te Forlle'd?

tartaletka

@Cosmo, moim zdaniem warto. Po zabiegu u kosmetyczki skóra była miekka, ale teraz jak stosuję te kosmetyki regularnie to dopiero widzę fajne efekty, jest dobrze nawilżona, pory są mniej widoczne.

Tinny

@Tartaletka rozglądałam się trochę, ale chyba coś nie do końca dobrze szukam. Podpowiesz mi, gdzie można je kupić? Bardzo bym chciała wybrać sobie i wypróbować jakiś krem czy serum, bo mi się akurat kończy.