Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
PalkaZapalka
PalkaZapalka 20 1 73 2014-04-10 13:55

Pojawiła się nowa seria produktów w pięknych, futurystycznych wręcz opakowaniach, ale z tego co czytam krem rewolucji na twarzy nie zrobi..;) Żaden kosmetyk nie jest w stanie wypełnić zmarszczek. Ewentualnie może b.dobrze nawilżyć skórę, zatrzymać wodę w komórkach i przez to zmniejszyć widoczność linii. A kwas hialuronowy ma zbyt duże cząsteczki, żeby wnikać w głąb skóry. Wniosek- nic nie zrekonstruuje;p Kwasem można wypełnić zmarszczki, ale tylko gdy się go wstrzyknie pod skórę. A i to nie jest trwałym efektem. Ogólnie warto dbać o skórę, nawilżać ją i używać kremów anti-age, ale uważam, że można znaleźć lepsze kosmetyki tego typu (niekoniecznie w wyższej cenie) od tych, które oferuje nam Perfecta.

fidejka
Fidejka 75 0 10 2017-02-16 23:19

A co myślicie o takich zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego? http://obk.pl/zabiegi-z-uzyciem-kwasu-hialuronowego-co-musisz-wiedziec/ chciałabym mamie polecić ;) wydaje mi się że efekty ładniejsze niż po kremikach

fiona45
Fiona45 47 0 5 2017-02-13 13:47

Moim zdaniem najlepiej będą działać kosmetyki na bazie dobrze koncentratycznych produktów np. z linii Eldan Cosmetic produkty. Możesz poczytać o nich na: http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/koncentraty.html . Na bazie naturalnych składników, dobrze działające i do tego nie zużywa się ich dużo przy nakładaniu.

fidejka
Fidejka 75 0 10 2017-01-26 22:38

Teraz kobiety coraz częściej decydują się na zabiegi z kwasem hialuronowym, tutaj sa cenne informacje dla kobiet, ktore chciały by poddać się takiemu zabiegowi http://obk.pl/zabiegi-z-uzyciem-kwasu-hialuronowego-co-musisz-wiedziec/ ja osobiście jestem zdania, że wszystko jest dla człowieka, a skoro jest to dostępne, to czemuby nie skorzystać, tym bardziej, że same ze sobą będziemy czuć się po prostu lepiej

Rudzielec
Rudzielec 177 5 20 2016-12-30 13:14

Ja kupilam mamie serum i krem z serii neuro retinol od bielendy i jest bardzo zadowolona, skora jest bardziej napieta i nawilzona a zmarszczki widocznie wygladzone.

luna1
Luna1 44 60 545 2014-04-11 16:04

jeśli chodzi o tego typu kosmetyki to uważam że jeśli stosuje się je regularnie to zadziałają na korzyść w przyszłości, może opóźnią proces powstawania zmarszczek lub je spłycą

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-04-11 14:28

tymi kosmetykami od lat obdarowują się sąsiadka z moją mamą i koleżankami, gotowe bić się za to, że to najlepsza seria:D

Hekate
Hekate 64 216 349 2014-04-11 11:43

Ja osobiście bardzo lubię Perfectę ale jeśli chodzi o tę konkretną serię to nie ufam jej zbytnio.Mamy 2 produkty po 30 ml za cenę 25 z groszami(taką widziałam w Rossmann-ie) więc nie sądzę by obietnice były spełnione...Jeśli 1 kosmetyk kosztowałby tyle to może coś by zdziałał.Może się mylę ale wzięłam to troszkę na logikę:)

koziczka
Koziczka 220 314 971 2014-04-10 21:20

Ja tam uważam, że złych kosmetyków nie mają. Zgadzam się jednak całkowicie z PalkaZapalka, uważam, że masz rację!

urszulan7
Urszulan7 22 89 561 2014-04-10 15:24

jakoś nie przepadam za ta marka więc na te cudeńka na pewno nie dam się namówić