Jakiego podologa w Warszawie polecicie?

Denka

Ogólnie myślicie, że warto jest się wybrać? Z jednej strony się waham, z drugiej czytałam,ze mogłoby mi to pomóc. Mam problem z wrastającym paznokciem u prawej stopy. Na razie jeszcze mnie to nie boli, powoduje to raczej dyskomfort niż ból niemniej słyszałam,że z czasem może być coraz gorzej. Słyszałam,ze taki zabieg boli... Czy jednak nie odkładać tego na później i wybrać się teraz?

Adele

Napisz dokładnie z której części Warszawy jesteś. Nie będę kazała Ci przecież z Białołęki jechać na Pragę Płd :) Generalnie tego typu zabiegami zajmują się również kosmetyczki - ale oczywiście nie wszystkie, bo to jednak wymagający zabieg jest. Trzeba mieć doświadczenie itd.

Denka

Mieszkam obecnie na Woli tak więc najlepiej aby ktoś był właśnie z tych okolic. Śródmieście również ponieważ mam tam bardzo blisko. Znasz może kogoś odpowiedniego?

Adele

To najbliżej będziesz miała do Wyszyńskiego 5 (jest to boczna al. Solidarności). Tam swój gabinet ma Pani K. Gaździcka - ona jest właśnie specjalistką ds. podologii. Dobrze robi, ma duże zdolności manualne, pewną rękę i nie kasuje zbyt drogo.