Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
evelyn1203
Evelyn1203 29 254 666 2013-10-13 21:53

Ja osobiście jestem maniaczką kremów do rąk (mam ich obecnie siedem :) i balsamów do ciała, moja najlepsza przyjaciółka ma chyba z kilkadziesiąt lakierów do paznokci. Na punkcie jakich kosmetyków wy macie "bzika" ? jestem bardzo ciekawa odpowiedzi :)

karolina45
Karolina45 50 0 6 2017-03-22 12:40

Ja kupuje kosmetyki często ale na bazie naturalnych składników sprawdzają się bardzo dobrze. Wiele osób wybiera tego typu kosmetyki i są zadowolone. Dużo takich mam z serii Eldan Cosmetics, sprawdzają się bardzo dobrze bo są wydajne.

trefgis333
Trefgis333 45 0 5 2017-03-13 21:30

Ja najczęściej kupuje w rossmanie, I w sumie różne kosmetyki ;d

Rudzielec
Rudzielec 227 7 26 2017-03-11 10:02

Ja szczegolna uwage zwracam na pielegnacje twrzy, staram sie regularnie robic maseczki, peelingi, dobrze nawilzac cere, porzadnie oczyszczac. Staram sie dobierac kosmetyki bogate w skladniki odzywcze, teraz postawilam na multiessence bielendy, ktory dziala jak krem, tonik, mleczko i maseczka. Moja cera wyglada promienniej, jest delikatna, gladka i bardzo dobrze nawilzona.

safarii
Safarii 102 8 29 2017-03-07 14:17

Ja lubie, a nawet uwielbiam mazidla do pielegnacji ciala. Czesto zmieniam, kupuje i testuje nowosci i w ogole. Obecnie smaruje sie olejkiem arganowym w kremie bielendy, ktory swietnie odzywia, gleboko nawilza, redukuje podraznienia oraz zaczerwienienia.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 272 4 51 2017-03-06 19:02

Niestety takie dla cery trądzikowej/mieszanej. Stale kupuję jakieś nowe produkty, testuję je i właściwie wracam koniec końców do kremów Bielendy, bo jako jedne z niewielu nie uczulają i nie podrażniają. Teraz mam krem z ich nowej serii Insta Perfect, używam go zarówno na dzień i na noc, a w torebce noszę chusteczki matujące z tej serii.

Goyya
Goyya 40 0 3 2017-03-05 21:26

A jakie firmy preferujecie testujecie czy raczej opieracie się na sprawdzonych markach? Ostatnimi czasy jest dość duży bum jeśli chodzi o kosmetyki azjatyckie - http://www.isuki.pl/azjatyckie-kosmetyki troszkę na ten temat możecie poczytać. Czy któraś z Was miała styczność z takimi specyfikami i może na ich temat napisać coś więcej?

Felissiii
Felissiii 45 0 5 2017-03-04 09:58

avon czy oriflame ?

Izunia13
Izunia13 50 1 4 2017-02-11 12:03

Ja najczęściej kupuję żele pod prysznic - zawsze muszę mieć kilka:)

mercy
Mercy 67 0 9 2017-01-12 21:57

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków do makijażu vichy http://www.vichy.pl/dermablend/gama/r511.aspx . Tyle razy nacięłam się na produkty drogeryjne, że omijam je szerokim łukiem. Teraz tylko i wyłącznie kupuję w aptekach

Rudzielec
Rudzielec 227 7 26 2016-12-30 13:07

Uwielbiam masla do ciala, bardzo fajne jest vegan friendly od bielendy z pochodzenia wylacznie roslinnego. Swietnie nawilza, pielegnuje cialo oraz pozostawia przyjemny zapach.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 272 4 51 2016-12-08 20:23

Teraz zimą najczęściej kupuję masła i olejki do ciała. Ostatnio moim ulubionym jest tropikalny olejek od Bielendy z ekstaktem z gardenii tahitańskiej, kupiłam go bo bardzo spodobał mi się jego zapach, wprawia w dobry nastrój, bo pachnie tak egzotycznie. Dobrze regeneruje i nawilża skórę, używam go na jeszcze wilgotną po kąpieli skórę. Wchłania się przyzwoicie, ale nie do matu, bo pozostawia na skórze lekką warstewkę, ale się nie klei i nie tłuści ubrań czy piżamy.

ullamm
Ullamm 35 0 3 2016-12-02 15:37

Bardzo lubię różne żele pod prysznic - mam ich zawsze przynajmniej kilka, żeby często zmieniać:)

mantra
Mantra 30 0 2 2016-11-24 16:44

W Rossmanie ;) ale zdarzy mi się kupić w http://suplementyiuroda.pl/index.html , czasem można wypatrzyć tam atrakcyjne promocje:)

martynalo
Martynalo 162 4 27 2016-10-20 12:39

bardzo lubie maseczki na twarz a kosmetyki do ciała teraz z kolei przestawiłam się na olejki mam dwufazowy bielendowski, wczesniej stosowałam od nich slim ale chyba oleje jednak lepiej nawilżają moja skórę

Katarzyna11
Katarzyna11 35 13 22 2016-10-13 23:45

Ja mam manię na punkcie żeli pod prysznic, często kupuje jakieś na promocji i potem stoją, lakierów do paznokci też u mnie pod dostatkiem :) Ostatnio kupuję też notorycznie maseczki do twarzy, testowałam już z glinką biała, teraz mam z węglem Carbo detox z bielendy, do cery suchej i wrażliwej. Dobrze oczyszcza i wygładza, muszę jeszcze wypóbować inne ich firmy bo przypadły mi do gustu :)

Wiktoria2S
Wiktoria2S 272 4 51 2016-10-07 10:24

Ostatnio strasznie pogorszyła mi się cera i niestety musiałam rozejrzeć się za jakimiś preparatami na trądzik. Wahałam się pomiędzy Ireną Eris a Bielendą Dr Medica Trądzik, wybrałam Bielendę, bo Erisa juz kiedyś miałam. Zobaczymy jak sobie poradzi z tłustą i jednocześnie wrażliwą cerą.

madlena
Madlena 92 0 14 2016-09-12 09:18

Ja bardzo lubię kosmetyki tej marki https://www.facebook.com/bodyempirepolska Naprawdę mają dobre składy, działają jak sugeruje producent i są bardzo wydajne.

koniczynka356
Koniczynka356 35 0 3 2016-08-10 13:45

najchętniej sięgam po jakieś kosmetyki naturalne, np. Kamelia cosmetics. No i szwendam się po jakichś blogach i fanpage'ach z poradami urodowymi. Kojarzycie może https://www.facebook.com/Kamelia-cosmetics-1617801141883898/ ? Ostatnio wrzucili np. post o olejowaniu włosów, a to mnie akurat bardzo interesuje, bo chcę poprawić kondycję swojej czuprynki ;)

Rudzielec
Rudzielec 227 7 26 2016-08-08 11:54

Ja mam bzika na punkcie róznych nowosci. Jak znajde coś czego nigdy nie widziałam na półce sklepowej, to od razu kupuje :) ostatnio kupilam nowe lakiery od gr, bo wydali nowe kolory. Kilka dni temu kupilam olejek do ciała oo i moge powiedziec ze na pukncie olejkow i balsamów mam bzika... Olejek z serii zmysłowe olejki od bielendy. Były do wyboru dwa-regeneracyjny i nawilzajacy. Ja wybrałam regeneracyjny, ze wzgledu na ladniejszy zapach :)

Wiktoria2S
Wiktoria2S 272 4 51 2016-08-06 21:49

Najczęściej kupuję żele pod prysznic i płyny micelarne oraz żele do oczyszczania twarzy. Staram się kupować tylko na promocjach, raczej nigdy w cenie regularnej. Ostatnio w naturze kupiłam 2 żele pod prysznic z dove i z fa, a w rossmannie kojący płyn micelarny od Bielendy, bo ten różowy z Garniera już mi się znudził.

Milorzab
Milorzab 50 0 6 2016-07-19 13:06

Odżywki - do paznokci, włosów, ciała, ust. Nigdy dość odżywek.

Dagmis
Dagmis 65 0 8 2016-07-07 15:05

Najczęściej kupuję kosmetyki kolorowe, wszelkiego rodzaju cienie do powiek, to jest moja największa słabość, eyelinery, kredki do oczu, czy tusze do rzęs. Uwielbiam kosmetyki kolorowe i testować nowe produkty, które dopiero wchodzą na polski rynek.

Aniula899
Aniula899 67 26 13 2016-06-05 20:55

Najczesciej te do ciala. Zwlaszcza w okresie letnim, kiedy wiecej pokazuję :P i chce zeby moja skora byla jedrna gladka- mozecie obczaic serie slim cellu corrector z bielendy, bo u mnie super sie sprawdza :) skore mam gladka jak pupa niemowlaka :D

rudadagusia
Rudadagusia 125 0 16 2016-05-31 11:24

Zdecydowanie najcześciej kupuję kredki do oczu :)