Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
evelyn1203
Evelyn1203 24 254 666 2013-10-13 21:53

Ja osobiście jestem maniaczką kremów do rąk (mam ich obecnie siedem :) i balsamów do ciała, moja najlepsza przyjaciółka ma chyba z kilkadziesiąt lakierów do paznokci. Na punkcie jakich kosmetyków wy macie "bzika" ? jestem bardzo ciekawa odpowiedzi :)

safarii
Safarii 187 9 45 2017-06-14 09:45

a nawiazujac do mojej wczesniejszej wypowiedzi dot kosmetykow antycellulitowych... Poszlam krok dalej, siegnelam po krem ujedrniajacy, podnoszacy i powiekszajacy biiust. Jako ze lubie bielende, bo maja dobre produkt w niskich cenac to padlo na krem sexy look, narazie uzywam go zbyt krotko by powiedziec, ze rozmiar sie zwiekszyl badz nie, ale serum swietnie napina skore, wiec naprawde warto kupic jesli komus wlasnie na tym zalezy.

Melinda
Melinda 25 0 1 2017-06-07 17:48

Ja najczęściej kupuję maseczkę magnezową.mam problemy skórne,blizny po trądziku,więc jest ona dla mnie najlepszym kosmetykiem.Stosując ją regularnie mamy pewność,że nasz cera będzie ładniejsza i zdrowsza,a zaczerwienienia znikną.

safarii
Safarii 187 9 45 2017-06-05 10:54

Musze wam powiedziec, ze zawsze z dystansem podchodzilam do wszelkich produktow antycellulitowych czy ujedrniajacych, a nawt powiekszajacych biust. Milo sie rozczarowałam gdy kupilam produkt bielendy-slim cellu corector, ktory ładnie napina skore i wygladza ja, a takze zmniejsza widocznosc rozstepow. Ten produkt jest naprawde warty polecenia!

Aniula899
Aniula899 52 26 15 2017-05-07 18:33

Najczęściej kupuję pomadki- mam masę kolorów i nałogowo zaopatruję się w kolejne. Ponadto uwielbiam testować nowe kosmetyki do włosów. Ostatnio używam odżywki Bombar z Inoaru- ładnie odświeża włosy i dokładnie nawilża.

Denka
Denka 60 0 46 2017-04-24 07:13

Oj trochę ich jest. Uwielbiam:

balsamy do ciała

płyny micelarne

no i ostatanio farbuję sobie regularnie włosy tak wiec kupuję sobie profesjonalne farby :)

Uwielbiam INOA Carmilane. Daje efekt idealnej czerwieni.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2017-04-22 16:25

Ostatnio często kupuję olejki do ciała, bardzo szybko je zużywam i testuję inne nowe. Miałam suchy olejek Eveline, teraz mam tropikalny olejek od Bielendy, pachnie przepięknie kokosem, dobrze nawilża i regeneruje suchą skórę, nie klei się i nie lepi. Jak dla mnie olejki są lepsze od balsamów do ciała.

Rudzielec
Rudzielec 267 7 34 2017-04-22 10:48

Bylam teraz na promocyjnych zakupach i jak zawsze siegnelam po produkty do twarzy, to juz chyba jakas mania. No ale musze naprawde pochwalic baze makeup academie bielendy, wzielam brazujaca i efekt jest mega, bardzo ladnie cera wyglada, promiennie, fajnie tez nawilza. Bardzo wazne jest rowniez to, ze sie nie klei i jest bardzo lekka.

jjusti18
Jjusti18 35 0 3 2017-03-28 20:17

Witam wszystkich,

a ja polecam oczyszczający peeling z neem firmy Himalaya oraz delikatnie złuszczający peeling morelowy tej samej marki, są naprawdę świetne. Doskonale oczyszczają skórę i zapobiegają powstawaniu wyprysków. Twarz jest idealnie czysta i gładka. Peelingi znalazłam w indyjskim sklepie Himalaya Herbs, wybrałam je ze względu, że są na bazie naturalnych składników.

zytka90
Zytka90 57 0 7 2017-03-28 08:37

ja nałogowo kupuję produkty do włosów. Jakiś czas temu za sprawą swojej fryzjerki odkryłam markę Inoar i mają fantastyczne produkty do włosów. Używam na zmianę ich zestawów szampon + odżywka macadamia i argan oil. Dają świetny efekt

karolina45
Karolina45 75 0 11 2017-03-22 12:40

Ja kupuje kosmetyki często ale na bazie naturalnych składników sprawdzają się bardzo dobrze. Wiele osób wybiera tego typu kosmetyki i są zadowolone. Dużo takich mam z serii Eldan Cosmetics, sprawdzają się bardzo dobrze bo są wydajne.

trefgis333
Trefgis333 45 0 5 2017-03-13 21:30

Ja najczęściej kupuje w rossmanie, I w sumie różne kosmetyki ;d

Rudzielec
Rudzielec 267 7 34 2017-03-11 10:02

Ja szczegolna uwage zwracam na pielegnacje twrzy, staram sie regularnie robic maseczki, peelingi, dobrze nawilzac cere, porzadnie oczyszczac. Staram sie dobierac kosmetyki bogate w skladniki odzywcze, teraz postawilam na multiessence bielendy, ktory dziala jak krem, tonik, mleczko i maseczka. Moja cera wyglada promienniej, jest delikatna, gladka i bardzo dobrze nawilzona.

safarii
Safarii 187 9 45 2017-03-07 14:17

Ja lubie, a nawet uwielbiam mazidla do pielegnacji ciala. Czesto zmieniam, kupuje i testuje nowosci i w ogole. Obecnie smaruje sie olejkiem arganowym w kremie bielendy, ktory swietnie odzywia, gleboko nawilza, redukuje podraznienia oraz zaczerwienienia.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2017-03-06 19:02

Niestety takie dla cery trądzikowej/mieszanej. Stale kupuję jakieś nowe produkty, testuję je i właściwie wracam koniec końców do kremów Bielendy, bo jako jedne z niewielu nie uczulają i nie podrażniają. Teraz mam krem z ich nowej serii Insta Perfect, używam go zarówno na dzień i na noc, a w torebce noszę chusteczki matujące z tej serii.

Goyya
Goyya 45 0 4 2017-03-05 21:26

A jakie firmy preferujecie testujecie czy raczej opieracie się na sprawdzonych markach? Ostatnimi czasy jest dość duży bum jeśli chodzi o kosmetyki azjatyckie - http://www.isuki.pl/azjatyckie-kosmetyki troszkę na ten temat możecie poczytać. Czy któraś z Was miała styczność z takimi specyfikami i może na ich temat napisać coś więcej?

Felissiii
Felissiii 45 0 5 2017-03-04 09:58

avon czy oriflame ?

Izunia13
Izunia13 50 1 4 2017-02-11 12:03

Ja najczęściej kupuję żele pod prysznic - zawsze muszę mieć kilka:)

mercy
Mercy 77 0 11 2017-01-12 21:57

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków do makijażu vichy http://www.vichy.pl/dermablend/gama/r511.aspx . Tyle razy nacięłam się na produkty drogeryjne, że omijam je szerokim łukiem. Teraz tylko i wyłącznie kupuję w aptekach

Rudzielec
Rudzielec 267 7 34 2016-12-30 13:07

Uwielbiam masla do ciala, bardzo fajne jest vegan friendly od bielendy z pochodzenia wylacznie roslinnego. Swietnie nawilza, pielegnuje cialo oraz pozostawia przyjemny zapach.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2016-12-08 20:23

Teraz zimą najczęściej kupuję masła i olejki do ciała. Ostatnio moim ulubionym jest tropikalny olejek od Bielendy z ekstaktem z gardenii tahitańskiej, kupiłam go bo bardzo spodobał mi się jego zapach, wprawia w dobry nastrój, bo pachnie tak egzotycznie. Dobrze regeneruje i nawilża skórę, używam go na jeszcze wilgotną po kąpieli skórę. Wchłania się przyzwoicie, ale nie do matu, bo pozostawia na skórze lekką warstewkę, ale się nie klei i nie tłuści ubrań czy piżamy.

ullamm
Ullamm 35 0 3 2016-12-02 15:37

Bardzo lubię różne żele pod prysznic - mam ich zawsze przynajmniej kilka, żeby często zmieniać:)

mantra
Mantra 30 0 2 2016-11-24 16:44

W Rossmanie ;) ale zdarzy mi się kupić w http://suplementyiuroda.pl/index.html , czasem można wypatrzyć tam atrakcyjne promocje:)

martynalo
Martynalo 142 4 27 2016-10-20 12:39

bardzo lubie maseczki na twarz a kosmetyki do ciała teraz z kolei przestawiłam się na olejki mam dwufazowy bielendowski, wczesniej stosowałam od nich slim ale chyba oleje jednak lepiej nawilżają moja skórę

Katarzyna11
Katarzyna11 15 13 22 2016-10-13 23:45

Ja mam manię na punkcie żeli pod prysznic, często kupuje jakieś na promocji i potem stoją, lakierów do paznokci też u mnie pod dostatkiem :) Ostatnio kupuję też notorycznie maseczki do twarzy, testowałam już z glinką biała, teraz mam z węglem Carbo detox z bielendy, do cery suchej i wrażliwej. Dobrze oczyszcza i wygładza, muszę jeszcze wypóbować inne ich firmy bo przypadły mi do gustu :)