Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
Irmina79738
Irmina79738 42 443 725 2014-02-02 00:22

Jestem tam konsultantką, jestem bardzo ciekawa waszych opinii na temat obsługi w tej drogerii i ogólnie jakie jest wasze wrażenie?

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 79 2017-06-05 06:44

Jest ok. Ale zdecydownie bardziej wolę kupować w Rossmannie, mają większy asortyment i lepsze promocje. Jak dla mnie Rossmann jest bardziej "poukładany". Chociaż produkty Kallosa (duży wybór), które bardzo lubię są dostępne tylko w Hebe.

Goyya
Goyya 45 0 4 2017-06-03 22:34

Czasami mi się zdarza coś zamówić, ale raczej preferuje robienie zakupów w sieci bo wybór jest dużo większy, a cenowo niestety, ale drogerie stacjonarne nie mają szans. Do tego wybór naturalnych kosmetyków takich których duzo jest chociażby w Triny - http://triny.pl/ w drogeriach stacjonarnych jest bardzo mało, nie wiem dlaczego.

niedzwiadek
Niedzwiadek 30 0 1 2017-06-02 19:46

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Hebe do wejścia skusił mnie mój ulubiony wściekleróżowy kolor.

To chyba jedna z moich ulubionych drogerii - szczególnie "kupują" mnie bardzo szeroką ofertą kosmetyków do pielęgnacji włosów (u konkurencji raczej nie ma szału pod tym względem, z kosmetyków naturalnych, bez SLS i parabenów jest może jedna marka..)

Jeśli chodzi np. o makijaż, to wybór jest chyba podobny jak w Rossmanach, ale jeśli chodzi o wszelkiej maści pięknie pachnące kosmetyki pielęgnacyjne (czy to włosy, czy twarz, czy ciało), to hebe wygrywa.

PaulinaPe
PaulinaPe 34 0 1 2017-06-01 21:31

Codziennie jadąc do pracy mijam Hebe. Jenak nigdy nie kusiło mnie, żeby wpaść tam na zakupy. Ostatnio miałam możliwość przetestowania produktów właśnie z tej drogerii i byłam zaskoczona ich jakością.

Postanowiłam ze w końcu wpadnę tam na zakupy, i byłam miło zaskoczona, ponieważ jest tam dużo ciekawych i profesjonalnych kosmetyków.

Zawsze mam problem z włosami (mam kręcone i się puszą) Pani w sklepie doradziła mi kilka produktów do ich pielęgnacji i stylizacji. To był strzał w dziesiątkę! Dziewczyny! Polecam drogerie Hebe, fajna obsługa, która może doradzić i ceny mimo moich obaw są też niskie i można trafić na dodatkowe promocje! :D

malba
Malba 30 0 1 2017-05-29 15:01

Moja opinia o drogerii HEBE jest bardzo pozytywna. Już sama nazwa HEBE bogini roznosząca bogom ambrozję i nektar, czyli samo dobro nasuwa pozytywne skojarzenia. Na pierwszy rzut oka cudowny wystrój witryny sklepowej, który rzuca się w oczy już na wejściu i zaprasza do swojego wnętrza. Po wejściu naszym oczom ukazuje się przepych i bogactwo kosmetyków, a ich różnorodność nie zna granic. Wszystko uporządkowane i posegregowane według przeznaczenia. Do tego przemiły personel, który pomoże i doradzi, gdy tylko tego będziemy potrzebować. W asortymencie nie tylko znane marki, marki używane w profesjonalnych salonach, które są niedostępne w innych drogeriach ale również ogromny wybór marek własnych, a to wszystko na dodatek w okazjonalnych cenach. Zaletą drogerii Hebe jest również możliwość posiadania karty członkowskiej Hebe, dzięki której można otrzymać zniżki na określone produkty. Osobiście w przeciągu kilkuletniej przygody z drogerią HEBE przetestowałam wiele kosmetyków. Jednak zawsze wracam po nieziemską maskę firmy Prosalon, która ujarzmia moje włosy, nadając im połyku i zdrowego wyglądu.

niebieska
Niebieska 40 148 658 2015-01-12 16:12

Pierwsze wrażenie bardzo negatywne z powodów przytoczonych przez Weronkę: to nagabywanie i narzucanie się, hmmm musiałam się chyba przyzwyczaić. Teraz grzecznie dziękuję i oglądam sobie spokojnie wszystkie półki po kolei, czasem się zdarza, że kilkakrotnie podchodzi ta sama ekspedientka albo różne, jednak za każdym razem uprzejmie dziękuję i zajmuję się swoimi sprawami.

Fakt, że to denerwujące, ale w hebe podoba mi się to, że mają kosmetyki gdzie indziej niedostępne.

weronkaa84
Weronkaa84 40 279 272 2015-01-02 00:27

U mnie w mieście nie ma tego sklepu. ale gdy byłam w Lublinie, to raz się skusiłam i weszłam z ciekawości. Ale nawet nie zorientowałam się tam w cenach, ponieważ nachalne panie ekspedientki nie pozwoliły spokojnie rozejrzeć się po sklepie. i koniec końców po kliku minutach stamtąd wyszłam. Nie lubię czegoś takiego. Gdy idę do sklepu lubię na spokojnie pochodzić, rozejrzeć się, poczytać etykietki, itd. Moim zdaniem powinno się to zmienić, ponieważ takie nagabywanie klienta może skutecznie zniechęcić do zakupów. Myślę, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to sam o nią poprosi. Bez potrzeby jest chodzenie za plecami każdego z klientów i ciągłe powtarzanie" czy mogę w czymś pomóc", "a może zaproponuję pani taki i owaki produkt".

MagdaMirecka
MagdaMirecka 0 0 7 2015-01-01 13:10

Często robię zakupy w Hebe, mam blisko i dużo mają fajnych promocji, ostatnio kupiłam patyczki do uszu Tami MyCare za 2,99zł 300sztuk.

ruda93
Ruda93 40 139 142 2014-03-24 10:32

A ja w niej jeszcze nigdy nie byłam. Słyszałam, że ceny są zaporowe - ponoć jest tam drożej niż w innych drogeriach, nie tylko tych mniejszych, ale też dużych sieciowych. To prawda?

PalkaZapalka
PalkaZapalka 20 1 73 2014-03-24 08:32

Bardzo lubię te drogerie. Mają duży wybór produktów dobrych marek. Przyznam, że odczuwam różnicę między hebe a np. naturą czy rossmannem.

niebieska
Niebieska 40 148 658 2014-03-23 21:59

W tym tygodniu wybieram się do Hebe. Natchnęłyście mnie na małe zakupy :) Bardziej się zaineresowałam kosmetykami, których dotąd nie znałam i zazwyczaj je omijałam w tej drogerii.

niebieska
Niebieska 40 148 658 2014-03-22 03:39

Zaglądam chętnie. Macie ciekawe kosmetyki i promocje :) Jeśli chodzi o obsługę moim zdaniem jest zbyt nachalna. Co chwila nagabuje mnie ekspedientka chętna do pomocy. Trochę dziwnie mówić co chwila "nie, dziękuję", "rozumiem, dziękuję", "dobrze, dziękuję". Nie można się porządnie skupić na asortymencie. Ja na przykład lubię przejść całą drogerię i dopiero potem zrobić zakupy. Te Wasze standardy powinni jednak trochę obniżyć :)

cialkozieleni
Cialkozieleni 22 131 941 2014-02-12 15:17

chętnie bym odwiedziła, gdyby tylko taka była w Tarnobrzegu, ale przy okazji jak będę w większym mieście nie omieszkam wpaść na zakupy :)

bazia1990
Bazia1990 20 2 1 2014-02-12 15:07

Nawet lubię, podoba mi się asortyment, ale dziwi mnie polityka obsługi klienta tejże firmy- Wiadomo, obowiązkiem konsultanta jest zapytanie czy klient nie potrzebuje pomocy, ale u mnie w Hebe pracujące Panie nie dają nawet zebrać myśli :P Wiadomo, firma tego oczekuje, ale mogliby odrobinę zmniejszyć te standardy :)

MintElegance
MintElegance 40 12 7 2014-02-12 10:15

byłam tylko raz, ale wizytę wspominam bardzo przyjemnie :)

w Hebe w Łodzi na ul. Piotrkowskiej jest bardzo przejrzyście i czysto, produkty są ładnie poustawiane na półkach, a promocje bardzo kuszące. w Hebe podoba mi się, że mają wiele kosmetyków nie dostępnych w innych sieciowych drogeriach, np. maski do włosów Kallos i to w bardzo przyjemnych cenach :)

anka8661
Anka8661 40 215 636 2014-02-06 22:02

Ja mam dość daleko i nie zaglądam.

anka8661
Anka8661 40 215 636 2014-02-06 21:51

U mnie niby jest ale dość daleko i nie zaglądam tam.

koziczka
Koziczka 74 314 971 2014-02-05 20:10

Ja mieszkam niedaleko Zabrza ( śląsk) i w tym mieście jest.

evelyn1203
Evelyn1203 24 254 666 2014-02-05 11:21

Wiem, że w Rzeszowie jest jedna.

marjories
Marjories 40 250 620 2014-02-05 10:14

Nigdy nie widziałam, a mieszkam w bardzo dużym mieście... czy ta sieciówka nie ogranicza się czasem do jakiegoś rejonu?

Kosmetyczka
Kosmetyczka 40 2 137 2014-02-05 09:22

W moim rejonie nie ma żadnej drogerii Hebe, więc zdania nie mam.

grincz01
Grincz01 40 79 869 2014-02-04 19:50

Nie ma w Bydgoszczy drogerii hebe:-( a miejsce napewno na nią by się znalazło.Fajne produkty tam mają,ale przecież po jedną lub dwie rzeczy nie będę jeździła do Poznania lub zamawiała przez internet.

evelyn1203
Evelyn1203 24 254 666 2014-02-04 19:19

U mnie w mieście też niestety nie ma tej drogerii, ale zawsze jak jestem w sąsiednim mieście to tam wstępuję. Rossman już mi się przejadł.

urszulan7
Urszulan7 22 89 561 2014-02-04 17:09

lubię ją , aczkolwiek rzadko tam chodzę