hybrydy od EM NAIL

szalonailona

macie moze? jak sie sprawuja? ceny zachęcają, ale nie wiem jak z trwaloscia- ile wam sie trzymaja? latwo sie zdejmują? polecacie jakies kolorki?? :D

rybka85

no racja ceny zachecaja. ja to akurat duzo kasy nie moge przeznaczac na lakiery i kupuje em nail- trwalosc jest spoko, nakladanie i zdejmowanie tez bez problemow ;) z kolorkow- hmm, obecnie jestem zakochana w serii thermo, na razie kupilam jeden kolorek nr 2 tender love. ale pewnie na jednym sie nie skonczy :D

szalonailona

dzieki. widzialam tą serie thermo, ale chcialam zaczac od czegos stonowanego :D moze potem zaszaleje ;) a kupowalas moze caly zestaw u nich? kurcze,te ceny mnie kusza, a jestem swiezo po wyplacie :D :D

gumis91

o, spoko watek, bo szukam jakichs fajnych lakierow wlasnie. a zestaw z tego co widzialam em nail ma tani- kolezanka ma i nie narzeka na jakosc :)

Aniula899

ajajaj, chyba jestem w tyle- tez musze ogarnac jakies lakiery, bo robienie hybryd chodzi za mną juz od dluzszego czasu :)

Rudzielec

Ja nie uzywam, ale moja szwagierka je miała i mówi ze są nijakie. Trzeba nakladac nawet i 4 warstwy (!) zeby bylo ladne krycie.

safarii

Generalnie kiedys byly jedne z gorszych.. Jak jest teraz nie wiem, albo producent niezle placi za reklame albo rzeczywiscie "poprawily sie" :) skoro nie sa drogie, to moze warto kupic jeden kolorek na probe ;)

szalonailona

4 warstwy?? To nie wiem jak ty te lakiery nakladasz, bo ja koniec koncow bardzo polubilam tą markę i uzywam regularnie. Dwie warstwy i gitara gra :)

rybka85

Jedne z gorszych? Pierwsze slysze... nawet moja manicurzystka ich uzywa i chwali. Akurat jakości tych lakierow nie mam nic do zarzucenia i często kupuję kolejne ;)