Feromony-mit czy skuteczna metoda na przyciągnięcie mężczyzn

luna1

Od jakiegoś czasu w wielu sklepach internetowych pojawiają się feromony damskie lub męskie jako składnik perfum,twórcy gwarantują iż mają one być pomocne w polepszeniu naszego życia intymnego. Marki, które proponują nam nabycie feromonów, twierdzą, że mogą one w cudowny sposób polepszyć nasze możliwości. Mit czy prawda? Może któraś z Was już wypróbowała moc takich perfum?

urszulan7

Ja nie próbowałam , ale czytałam dużo na ten temat i szczerze to sama nie wiem co o tym myśleć

grincz01

Szkoda wydawać kasę na feromony. Wystarczy udać słabą,niewinną kobietę,mówić jaki to on silny. Dużo facetów leci na takie coś lub wystarczy po prostu żeby kobieta dbała o siebie.

Paulina80090

nigdy nie wierzyłam w działanie feromonów,nie kupowałam ich i nie mam zamiaru :)

Kolorowa

Oczywiście jest coś takiego jak feromony. Cząsteczki zapachowe (ale często nie mające żadnego wyczuwalnego zapachu) pobudzają nasz układ limbiczny (odpowiedzialny m.in. za emocje). Wytwarzają je ludzie, ale i zwierzęta. Feromony w perfumach pochodzą niestety od zwierząt, więc nie trzeba nikomu tłumaczyć, że feromony świnki nie będą działały na ludzi. Oczywiście feromony męskie bardzo silnie działają na heteroseksualne kobiety i odwrotnie, co nadaje nam atrakcyjność. Najwięcej jest ich wytwarzanych w czasie podniecenia, więc może zamiast kupować perfumy ze zwierzęcymi feromonami za ciężkie pieniądze, lepiej działać we dwoje ;-) W końcu nie od parady mówi się o chemii miłości. Preferuję naturę!

anka8661

Ostatnio sporo na ten temat czytałam i jest spora gróbka osób twierdząca, że faktycznie działają. Ja mimo, że nie kupowałam perfum ich zawierających nie jestem przekonana.

marjories

Moim zdaniem, jeśli one działają to na zasadzie samospełniającej się przepowiedni.

Irmina79738

Myślę że dodatek feromonów do kosmetyków to chwyt marketingowy, jeśli działają to raczej na naszą podświadomość. Ale perfumy często zawierają w składzie ambrę, piżmo, paczulę a już taka mieszanka na pewno spodoba się większości mężczyzn :-)

luna1

gdzieś czytałam że feromony żeńskie jako składnik perfum są bardzo drogie więc te oferowane przez sklepy internetowe muszą być podróbką

grincz01

Napewno są podróbą. Facetowi wystarczy coś dobrego do jedzenia i już jest praktycznie twój. Szkoda wydawać pieniądze na perfumy z feromonem. Taniej wyjdzie ugotować jakiś obiad ;-) .

urszulan7

Grincz do tego obiadu dodać jakąś fajna kieckę kilka uśmiechów ,komplementów i efekt murowany

cialkozieleni

Podobno dodają tego do perfum, ale to są koszty...Nie wiem, czy chciałabym mieć w perfumach jakieś feromony. Mam swoje i tego będę się trzymać! :D

Denka

Ja jakiś czas temu sprawiłam sobie perfumy Love & Desire - z ciekawosci poniewaz koleżanka sobie chwaliła :) I faktycznie moje wrażenia sa bardzo pozytywne. Faceci zwracają na mnie większą uwagę. Szczególnie koledzy z pracy ciągle się podlizują ;) Tak wiec dziewczyny jeśli macie okazję aby przetestować to warto ! :)

weronkaa84

Moim zdaniem to mit. Istnieje oczywiście coś takiego jak feromony, każdy z nas wytwarza inne, każda skóra ma inny zapach i moim zdaniem to są właśnie feromony. A dodawanie rzekomo takich składników do perfum to moim zdaniem bujda na resorach i naciąganie ludzi na kasę.To mogą być co najwyżej aromaty pobudzające, jak już któraś z dziewczyn napisała, czyli, np. piżmo. Mój mąż zawsze mówi, że podoba mu się mój naturalny zapach skóry i to chyba o to właśnie chodzi- to są właśnie fermony:)

koziczka

Weronka84- zgadzam się z Twoim zdaniem. Myślę podobnie:)

juuuhu

Moim zdaniem jest to mit....hasło reklamowe :) My, kobiety mamy lepsze "sztuczki" na uwodzenie panów..... ;)

weronkaa84

Juuuhu otóż to:) Zresztą, na jednych mężczyzn nasze feromony mogą działać przyciągająco, a na innych wcale, żeby nie napisać, że nawet odpychająco ;) :D Więc lepiej pozostać przy tradycyjnych metodach uwodzenia ;)

bella121

Nie działają, przynajmniej w moim przypadku.... Chyba że się mocno w to uwierzy to może efekt placebo zadziała....

sikorka54

denka nie wprowadzaj ludzi w blad. Najlepiej jak sobie poczytacie o tych feromonach na http://eroteon.pl/love-desire

weronkaa84

Kolejna reklama. Sikorka wybacz, ale na stornie, którą podałaś nic istotnego o tych feromonach nie ma! Jest to tylko opis perfum i nic więcej.