Elizabeth Arden

koziczka

O kosmetykach kolorowych tej marki dowiedziałam się tak naprawdę niedawno. To eleganckie imię kojarzy mi się z perfumami, wodami toaletowymi.. Kilka miałam. Z reguły prosty i trochę zwyczajny wygląd flakonu, w którym ukryte są urzekające zapachy. Teraz przeczytałam artykuł o kolorówce... Czy któraś z was spotkała się z tymi kosmetykami? Uważam, że są trudno dostępne. Znane mi drogerie i drogeryjki ( od Sephory, poprzez Rossmann...) oprócz "pachnideł" innych kosmetyków tej firmy nie posiadają. I czy w ogóle warto zakupić? Któraś z Was wie coś na ten temat?

Klio69

dla mnie to zupełna nowość, z którą mam nadzieję się zapoznać :)

juuuhu

U nas jak zwykle braki na rynku...... :( tak samo jak z kolorówką z Nivea...

weronkaa84

W moim małym mieście, zanim tego typu kosmetyki trafią do sklepów stacjonarnych, to naprawdę sporo wody w Wiśle jeszcze musi upłynąć :D

luna1

są drogie ale warte swojej ceny, kiedyś miałam puder i cień do powiek które dostałam od koleżanki mieszkającej za granicą, wykończenie makijażu tym pudrem to sama rozkosz, szkoda że u nas można te kosmetyki kupić głównie przez internet

cialkozieleni

miękki opalizujący róż w kremie o jest to i do tego podwójny eyeliner z rozświetlaczem -idealny np. w podróż- naprawdę chciałoby się któryś z tych produktów mieć :D

koziczka

Różów w kremie akurat nie lubię, ale eyelinery ubóstwiam! Opalizującego jeszcze nie miałam:(