eldan - krem przeciwzmarszczkowy

zytka90

cześć! czy któraś z was używa kosmetyków eldan cosmetics? który krem przeciwzmarszczkowy polecacie?

markizowa1

słyszałam o tych kosmetykach od mojej kosmetyczki, ale jeszcze nie miałam okazji ich używać :)

zytka90

no ja właśnie też, tym bardziej że właśnie w salonie urody do którego chodzę ich używają :) chciałam je sobie zakupić, ale wcześniej jeszcze sprawdzić opinie innych

mazura

używam kilka kosmetyków m.in kremu i do demakijażu. Naprawdę dobre! Skóra jest po nich super oczyszczona i nawilżona

markizowa1

w takim razie chyba i ja musze wypróbować :D

safarii

Moja mama jest zadowolona z neuro retinolu, ładnie wygladza zmarszczki, liftinguje i napina skore, poprawia jej jedrnosc i intensywnie nawilza oraz regeneruje. Jest niedrogi, jak to bielenda, jednak skuteczny.

martynalo

od siebie moge poleccic neuro hialuron, świetnie nawilża skórę

markizowa1

zdecydowałam się na zakup kremu od eldan i faktycznie jest re-we-la-cyj-ny! :) kosmetyczka i forumowiczki mają rację - warto w zainwestować w kosmetyki eldan cosmetics

Przekazka

ja już gdzies kiedyś o nich słyszałam lub czytałam, ale nie miałam okazji jeszcze używać. Pewnie jak wykorzystam te kosmetyki które aktualnie mam to zakupie eldan żeby wypróbować :)

Fiolka

jasne że używam :) nie tylko resztą ja, ale też moje znajome :) każda z nas sobie bardzo chwali ich kremy :)

rudadagusia

Jeśli chodzi o preparaty przeciwzmarszczkowe, to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze są te od Estee Lauder, zwłaszcza serum przeciwko pierwszym oznakom starzenia - [url]https://www.perfumeria.pl/Ona/Twarz/Estee-Lauder-Advanced-Night-Repair-serum-do-twarzy[/url] ;) Dawno już nie trafiłam na tak dobry produkt. Rzeczywiście, po kilku użyciach, skóra jest zdecydowanie bardziej elastyczna i jędrna ;)

fiona45

Ja używam od miesiąca czasu kosmetyki z linii Eldan cosmetic. Krem, tonik i maseczki. Super oczyszczam twarz, kremuje a maskę od czasu do czasu wykonuje. Skóra stała się o wiele lepsza odkąd je wszystkie razem stosuje.

Wiktoria2S

Z kremów to zdecydowanie polecam naszą polską Bielendę. Mam wrażliwa cerę i oprócz aptecznego Alantanu są to kremy, które jako jedne z niewielu nie podrażniają i nie powodują u mnie uczulenia. Teraz mam krem i serum Neuro Hialuron z wysoką zawartością kwasu hialuronowego, działającego silnie nawilżająco i przeciwzmarszczkowo.