Dziękuję:)

koziczka

Zawitał dziś do mnie kurier :) Cóż mogę powiedzieć? Dziękuję Esentio! Pierwszy raz mam do czynienia z Bingo Spa- jedwab do mycia i pielęgnacji włosów. Z Ziaja: znów mam okazję wypróbować oliwkę w żelu, tym razem relaksującą (oj przyda się, przyda!) oraz krem nawilżający przeciwzmarszczkowy 40+ (wygładzenie i promienny wygląd :)). Z Eveline krem liftingujący LASER PRECISION - ten sam, który używam od niedawna, a z którego jestem zachwycona! Poczeka w kolejce;) Dziękuję również za próbki. Recenzje otrzymanych kosmetyków napiszę na pewno! Chciałam jeszcze pogratulować kobitkom "marcowym" (tym razem się nie pomyliłam;))

Justyna35356

Również dziękuję! Eveline Body Glam Argan jest boski. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Boski zapach i działanie. Dzięki

Klio69

Super dziewczyny! jest czego gratulować :)

evelyn1203

Koziczko, dziewczyny gratuluję Wam wygranych. Ja również dostałam bardzo fajne kosmetyki i jestem naprawdę zadowolona: - BingoSpa, kolagenowe serum do mycia włosów- bardzo mi sie ta wygrana podoba, lubię tą firmę i z przyjemnością wypróbuję to serum. - Clinique,Clarifying Lotion 3 Tonik do cery tłustej- również trafione w dziesiątkę, ponieważ dopasowane do mojego typu cery. - Lirene, Fluid rozświetlający Shiny Touch- z tego kosmetyku cieszę się chyba najbardziej, ponieważ właśnie kończy mi się fluid do twarzy i planowałam sobie kupić któryś firmy Lirene, problem wyboru został więc rozwiązany :) - Syoss, pianka do włosów- zgarnie moja mama:) Ponadto dostałam trzy próbki: maskę oczyszczającą z glinką firmy Ziaja( znam i uwielbiam) oraz dwie próbki kremów. Dziąkuję za przesyłkę, wszystkie kosmetyki są idealnie dopasowane do mojego typu cery i potrzeb :)

martus2833

Gratuluję :) Kosmetyki godne pozazdroszczenia. Może przy odrobinie szczęścia, w przyszłym miesiącu i ja znajdę się w 12 ;)

cialkozieleni

Dziewczyny, ale narobiłyście mi ochoty przed zaśnięciem, u mnie jeszcze kurier nie był, ale trzeba go wyczekiwać jutro i to do południa:D

gosia01

Ja też już odebrałam przesyłkę. Otrzymałam puder kryjący w kremie od firmy "Lirene", krem na dzień Argan&Goat's Milk od "Eveline" oraz zestaw próbek. Dziękuję bardzo za wysłane kosmetyki, na pewno się przydadzą:)

Paulina80090

Ja wspomniałam już,że otrzymałam swój ulubiony peeling z Lirene i maseczkę z Ziaji którą tez zresztą uwielbiam:).Jestem bardzo zadowolona.Ciekawe co dostaniemy za aktywność w marcu:)

luna1

gratuluję wszystkim zwyciężczyniom, na pewno dobrze wykorzystacie kosmetyki które otrzymałyście, piszecie ciekawe recenzje, znacie się na rzeczy dziewczyny:)

ilonaK

Ja yeż bardzo dxiękuje . W tym miesiącu czas poświęcam cjorej corce ale brakuje mi esentii ;(

cialkozieleni

Wiedziałam, że to będzie najlepszy dzień tygodnia!!! Koziczka Ty już mogłaś wczoraj testować oliwkę z Ziai -kurczę, to niesamowite- ona jest niebieska jak Morze Arktyczne i pachnie taką świeżością, że niech się schowają moje nogi /ostatnio się zapociły ha ha/... zachwycił mnie ten jedwab do włosów, miałam uczucie, że aż stanęły dęba z wrażenia :D no i wreszcie coś ekstra no moje cienie pod oczami laser precision od Eveline; super sprawa ,ja to czuję!!! Zaraz lecę nakładać maseczkę z glinki szarej- glin, krzem i żelazo- ja wiem, że tego mi trzeba :) :) :) cudownie jest dostać tyyyyyle próbek naraz- DZIĘKUJĘ <3

cialkozieleni

Powinnam była zacząć od tego ,że gratuluję Wam wszystkim i dziękuję, że mogłyśmy się wzajemnie inspirować i wspólnie zgłębiać kwestie zgodne z profilem kobiecych upodobań ;)

marjories

A do mnie przyjechał lakier dodający objętości z Nivea, szampon BingoSpa, podkład Lirene (powędruje pod inny adres, bo u mnie już tylko minerały rządzą jeśli chodzi o podkłady), tonik Clinique i saszetki z kremami, maseczką. Dziękuję, bardzo trafne nagrody:)

ruda93

A ja już doczekać się nie mogę co dostaniemy za ten marzec :) Moja pierwsza paczka z Esentii! Modlę się tylko o to, żeby nie przyszedł żaden krem na zmarszczki 50+ bo raczej wątpię, żeby miał datę ważności do 2043 :P

Kolorowa

Ruda93 aż uśmiechnęłam się do monitora, jak przeczytałam tę datę ważności:P niestety czasem zdarzają się w paczkach od Esentii kosmetyki odbiegające od danego przedziału wiekowego, ale zawsze można komuś podarować taki kosmetyk:)

Kolorowa

No i oczywiście gratuluję wszystkim laureatkom lutego i marca:) ciekawe kiedy będzie rozwiązanie tych pozostałych konkursów... już nie mogę się doczekać.

niebieska

Właśnie się zorientowałam, że też wygrałam :) Ale mnie zżera ciekawość co będzie w paczce :) Mam nadzieję, że coś czego nie mam/nie znam. Gratuluję wszystkim dziewczynom :)

bella121

Super nagrody, gratulacje! A czy istnieje jakiś ranking, gdzie można zobaczyć kto ile punktów zdobył w danym miesiącu, czy ten ranking wyświetlany jest dopiero po zakończeniu konkursu w danym miesiącu?

Klio69

Niebieska zatem dużo cierpliwości w oczekiwaniu na kuriera :)

koziczka

Bella121- na profilu można zobaczyć "aktywność w ostatnim miesiącu" i to są punkty za dany miesiąc. Nie mylę się dziewczyny? Ja dostałam próbki kremu 50+ i 60+, dam mamie, może akurat się spodobają?

Paulina80090

Bella121 ilość zdobytych przez Ciebie punktów możesz zobaczyć klikając w swój profil czyli klikasz na ' Mój profil ' u góry i wchodzisz ponownie w mój profil wiem brzmi jak masło maślane ale tak to właśnie wygląda;))Przy rozstrzyganiu aktywności również można zobaczyć punkty,jest tabela z nazwami profilów i punktacją obok.

Paulina80090

Przepraszam po rozstrzygnięciu nie przy:)

cialkozieleni

Luna, Twoje słowa to miód na serce, no jasne, że coś napiszę :D a Ty Ruda nie martw się jak dostaniesz krem + 60 :D co się martwić, dasz rodzicielce lub komuś ,kogo lubisz i szanujesz na tyle, że warto go obdarować prezentem od Esentii; ja dostałam 2 próbki + 60 i wiesz jak mój tata wziął się do testowania? Przemyślał, co i jak, podzielił, poporcjował- a ma spore doświadczenie w takich sprawach, bo zażywa regularnie reklamówki leków i obiecał, że jak wypróbuje, to po tygodniu mi powie jak tam jego owal i zmarszczki; podszedł do tematu na poważnie!!! No to Ruda, widzisz, nie ma się czym martwić - wszystko zostaje w rodzinie:D

martus2833

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich obdarowanych. Swoją drogą to świetny pomysł z tym nagradzaniem za aktywność. Często czytam recenzje kosmetyków na innych portalach, sama też piszę. Tam nikt za to nie nagradza kosmetykami :)

koziczka

Laski, czytałyście kiedyś "Pollyannę"? Kto nie- niech żałuje, kto czytał- wie o co mi chodzi. Głównymi przemyśleniami dziewczynki było znajdowanie dobrych cech w tych "złych". Dlatego nie martwmy się o kremy 60+, wręcz cieszmy się, bo wiemy, że ich jeszcze nie potrzebujemy ;)

grincz01

Kobitki zobaczcie to: http://m.youtube.com/watch?v=05rqbN3wQ0w dziewczynka około 8-9 lat,choć twierdzi że ma 12 lat maluje się codziennie...

ilonaK

Właśnie wróciłam z córką ze szpitala i humor poprawiła mi niespodzianka od Esentii ,która zawsze wie czego potrzebuję . Bardzo dziękuję za maseczkę do włosów Syoss i maseczkę oczyszczającą do twarzy oraz próbki i maseczkę w saszetce . Kocham Was i postaram się szybko wrócić do pisania jak mała dojdzie do siebie . Buziaki

koziczka

Grincz01, właśnie obejrzałam filmik. Dziewczynka rzeczywiście wygląda na 8-9 lat. Ciekawe czy chodzi tak na co dzień? Co na to rodzice? Szkoła? Moja córa ma 14 lat i nie ma mowy o malowaniu, jedynym kosmetykiem, na który pozwalam, to błyszczyk. Chyba, że dziewczynka tylko się przechwala i makijaż zrobiła do filmiku, przed rodzicami jest zaś aniołkiem z rumianą buzią;)

grincz01

Chyba jednak się maluje nawet do szkoły. Najwidoczniej albo rodzice się nie interesują zbytnio tym co robi lub pozwalają jej jak widać na wszystko.

martus2833

Filmik kojarzy mi się z programem Honey Boo boo na TLC. Dla mnie to niepojęte...

cialkozieleni

co prawda, nie czytałam , ale oglądałam ekranizację ,,Pollyanny" i jest to wartościowa pozycja ze względu choćby na filozofię życiową ,która pozwala nie zwariować w tych czasach ,kiedy wszyscy chcą wszystko i to szybko, czasami na dodatek chcemy nie tego, czego naprawdę potrzebujemy, a to, co uważamy ,że niepotrzebne, okazuje się jednak potrzebne :D życie jest pełne paradoksów i zawiłości, trzeba CARPE DIEM i cieszyć się, że jest gdzieś taki KTOŚ po drugiej stronie komputera, kto mimo dzielącej odległości ofiarowuje w geście sympatii, czyniąc bardzo miłe wszystkim niespodzianki kosmetyczne <3

martus2833

Ja czytałam "Pollyannę" - świetna książka, ponadczasowe wartości i przesłąnie "Don't worry, be happy" :)

cialkozieleni

Grincz01 właśnie oglądnęłam filmik i jestem w szoku, dziewczynka próbuje się SPRZEDAĆ, zaistnieć w sieci, wykreować na gwiazdkę, jak rasowa blogerka pokazuje do kamerki kosmetyki, mruga oczkami...cieszmy się, że jeszcze pupki nie pokazała i pomódlmy się, żeby jakiś pedofil nie zamarzył sobie o dziewczątku, które chce być zauważone i może nawet ma marzenie na karierę w modelingu. W tym wieku dla dziewczynki taki makijaż? Błyszczyk i odżywka nie wystarcza? filmowe Galerianki wydawały się przynajmniej starsze...

cialkozieleni

Zaczyna się niewinnie...w sklepach półki zalegają ,,bezpieczne" kolorowe kosmetyki dla dziewczynek w stylu makijaż Barbie, pamiętam, że za pół stówy przed świętami schodziły z drogerii... /Pewnie zresztą chińskie na dodatek/, świat kusi, kusi i skusi w końcu, potem jeden wrzyt na you tube, drugi śmielszy... lepiej, żeby administrator kontrolował takie filmiki - zwłaszcza z udziałem nieletnich dziewczynek, to może być dziecko każdej z nas i administratora też, jakkolwiek to zabrzmiało, to chodzi o bezpieczeństwo dziecka

bella121

mmm.... same przyjemności, również gratuluję;)

grincz01

Administrator YouTube swoją drogą powinien kontrolować jakie filmiki się pojawiają, ale rodzice również powinni się zainteresować co ich córka robi.W serialach dla nastolatek dziewczyny chyba 15 letnie mają makijaż,potem dziewczynki naogladają się takich seriali i chcą się malować.

cialkozieleni

no właśnie Grincz01, pewnie też bym chciała wyglądać jak hanna montana gdybym dziś miała polsat cyfrowy i tyle lat, co córka koleżanki, czyli zaledwie... 8 Boże ,żeby tylko nie chciały wyglądać jak te lalki monster high- mają piekielne makijaże i ogólnie demoniczne stylizacje, dziewczynki mają tak namieszane teraz w głowach ,że -zombie boy- ten wytatuowany gość to mały pikuś, w porównaniu z tym ,czym może zaskoczyć nas dziecko; na szkolnej dyskotece pani od sztuki sprawiła, że atrakcyjnym przerywnikiem była ,,akademia makijażu, a ,,płonąca czaszka" i ,,zombie" wśród dzieciaków z podstawówki robiły furorę...

evelyn1203

Ja się pytam "gdzie są rodzice...."