Czy znacie markę Fridge?

Irmina79738

Krem do twarzy 1.1 z olejkiem z róży to cudo nie krem :-) Jest warty swojej ceny,poprawia nie tylko wygląd skóry twarzy ale też samopoczucie :-) Jest obłędnie wspaniały :-) Znacie te kosmetyki?

morsik12

Nie znam...lecz widziałam chyba w jakimś boxie kosmetycznym jego próbkę, coś mi się kojarzy.

Irmina79738

Są to co prawda nie tanie kosmetyki ale za wysoką jakość trzeba zapłacić. Skład wszystkich produktów tej marki to sama natura :-)

weronkaa84

Nie słyszałam o nich. Ciekawe czy mają długi termin przydatności? :)

Irmina79738

Termin przydatności to tylko 2,5 miesiaca i trzeba je trzymać cały czas w lodówce,no ale to świadczy o tym że składniki są naprawdę naturalne :-)

weronkaa84

Właśnie o taką informacje mi chodziło :-) Dzięki :-) to prawda termin przydatnosci swiadczy najlepiej o tym że kosmetyk jest naturalny :-)

morsik12

Ja mam jeden krem z naprawdę wysokiej półki cenowej i trzyma się go również w lodówce, lecz jakoś spektakularnych efektów po nim nie widzę ...a szkoda.

weronkaa84

Morsik czasami i tak bywa :) Czasem tani krem będzie miał o wiele lepsze działanie, niż drogie kremy :) Trzeba po prostu ciągle szukać tego właściwego dla siebie :)

koziczka

Nie znam tej marki, nie słyszałam o ich kosmetykach. Brzmi ciekawie..;)