Cudownie pachnący balsam Czterech Pór Roku

evelyn1203

W końcu w esentii pojawił się mój najukochańszy balsam Czterech Pór Roku o zapachu kwiatu wiśni japońskiej. To jest mój ulubieneic wśród balsamów, polecam go Wam gorąco, zapach jak dla mnie jest nieziemski. Niestety bardzo ciężko go dostać, znalazłam go w małej drogeryjce w moim mieście, dlatego używam go oszczędnie, bo nie wiem czy będzie ponownie w sprzedaży. Jakie są Wasze doświadczenia z balsamami, masełkami i kremami tej firmy?

weronkaa84

Ja kiedyś stosowałam balsam Cztery Pory roku, jednak mi nie popasował. Za mało nawilżał :)

juuuhu

Ja stosowałam kremy do rąk - niewyróżniająca się klasyka. ;)

weronkaa84

Jeśli chodzi o kremy do rąk Cztery Pory roku to ja bardzo lubię ten zimowy z żurawiną. Bo ten rozgrzewający z imbirem to już niestety nie jest taki świetny :)

koziczka

Kremy do rąk są naprawdę fajne (dobre, skuteczne, ładnie pachnące), jednak balsamy niekoniecznie. Antycelulitowy nie robił nic, nawilżający zbyt gęsty i tłustawy... No ja akurat wolę inne.

niebieska

Weronka ja też uwielbiam ich krem do rąk z żurawiną, nawet pisałam o nim na blogu. Udało mi się nawet dostać go w zestawie z peelingiem do rąk - cudowny zestaw.

evelyn1203

Ja również nie byłam na początku przekonana do balsamu tej firmy. Kilka lat temu miala balsam Czterech Pór Roku z połyskującymi drobinkami i nie przypadł mi do gustu, za słabo nawilżał. Do tego też podeszłam z dystansem, ale bardzo pozytywnie mnie rozczarował, świetnie nawilża i cudownie pachnie. Uwielbiam go przede wszytskim ze względu na wspaniały zapach.

koziczka

Zaintrygował mnie balsam z odmładzającymi perłami i minerałami... Fakt, że wcześniej o nim nie słyszałam i do tej pory nie zwróciłam na niego uwagi. Myślę, że dam się skusić (dam szansę tej marce;) ). Intryguje mnie również zmywacz do paznokci w żelu! Nie znam- z chęcią wypróbuję!

ola56

A ja lubie ich kremy do rak, pachną świetnie, działają też, cena nie za duża co do ilości.

Irmina79738

Ja stosowałam często kremy do rąk tej firmy właśnie z serii Cztery pory roku i zawsze byłam zadowolona :-) Stosowałam też ten balsam wyszczuplający z bluszczem o takim roślinnym zapachu i masełkowej raczej konsystencji, może jego aplikacja wymaga trochę czasu z powodu tej tłustej konsystencji ale naprawdę poprawia on napięcie skóry i jest ona bardziej jędrna :-) Polecam to dobry kosmetyk za małe pieniądze :-)