Cienie do powiek.

anka8661

Które firmy według was ma najlepsze cienie do powiek? Co jest dla was najważniejsze w wyborze? Podzielcie się własnymi odczuciami.

gosia01

Astor ma bardzo fajne cienie. Trwałe i w przystępnej cenie.

mamatestuje

Też lubię cienie Astor. Godny polecenia jest również Rimmel i cienie np. z Oriflame- ale nie wszystkie, ja używam Smoky Eyes- jestem zadowolona. Warto stosować bazę pod cienie, wtedy dłużej się utrzymują i mają lepszy kolor.

grincz01

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby były dobrze napigmentowane i żeby się nie osypywały.

Julitta

Kobo, już kiedyś o tym pisałam, jestem bardzo zadowolona z ich cieni trwałe i intensywne. Polecam również te poczwórne cienie do powiek z Avonu, oraz cienie od InGrid, rewelacyjne są :)

ilonaK

A ja polecam Inglot . Miałam okazję na nich pracować i spisują się genialnie .Najważniejsza jest intensywność koloru , czy się osypują i trwałość na którą składa się wiele czynników nie tylko jakość cieni.

Julitta

z InGlot miałam lakiery do paznokci - profesjonalne, nie mam nic do zarzucenia, więc myślę że i cienie też są rewelacyjne

evelyn1203

Oczywiście z Inglota, nie dość ,że są super jakościowo, to mają bardzo przystępne ceny. Naprawdę polecam

marjories

Polecam pigmenty z Inglota (cieni nie używałam, więc nie moge ocenić, choć musze przyznać, że paleta kolorów jest ogromna), w ogóle pigmenty, z innych firm polecam np. Coastal Scents. Najbardziej jednak polecam cienie mineralne (w ogóle mineralną kolorówkę), np. Everyday Minerals, Lily Lolo, Blusche. Niestety dostępność produktów wielu firm mineralnych jest słaba lub bardzo słaba lub żadna (niektóre firmy np. nie wysyłają do Polski). Są to jednak na pewno kosmetyki bardzo przyjazne naszej skórze i trwałe, szczególnie po zastosowani primera. Z drogeryjnych ciekawe są też cienie w musie, chyba z Maybellene.

martynalo

z inglota i z kobo są super

jezynaWmiodzie

Ja bardoz lubię cienie z avonu - tylko takie tradycyjne nie jakieś zelowe i inne dziwne ;)

Rudzielec

Ja rowniez jestem miloscniczka Inglota :)