Charakter portalu

koziczka

Dziewczyny! Zapisałam się na ten portal z półtorej roku temu, ponieważ bardzo spodobała mi się tutejsza "urodowa" tematyka, czego ów portal dotyczy. Ciekawe recenzje, z których korzystam i dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Dyskusje, rady i porady, dzielenie się spostrzeżeniami na tematy wszystkich nas tutaj interesującymi: kosmetyczne nowości, dbanie o urodę w taki, czy w inny sposób. Ostatnimi czasy mam wrażenie, że pojawiające się "nowe twarze" nie bardzo wiedzą o co "tutaj biega" i mijają się z celem i przesłaniem owego portalu "zaśmiecając" (chcący, lub niechcący) dziwnymi i nie na temat linkami, wrzucając je na forum... Może ja się czepiam? Bezpodstawnie? Uważam jednak, że niektóre tematy/pytania powinny być zadawane na innych portalach, skierowane do innych zainteresowanych... Jeżeli coraz więcej będzie tego typy komentarzy, to "nasz" portal zmieni zupełnie swój charakter, czego mnie osobiście byłoby żal....

Paulina80090

Koziczka trudno się z Tobą nie zgodzić.Ja jestem tu od początku i również zauważyłam to co Ty.To nie jest strona o ubraniach czy dodatkach do nich a o kosmetykach,urodzie i wszystkim tym co jest z nimi pokrewne,związane.Nie mam nic przeciwko by komuś doradzić np.kolor spodni ale ten portal nie jest do tego przeznaczony.

weronkaa84

Zgadzam się z Tobą w 100 %. W ogóle to zauważyłam, że te "nowe twarze",od razu zakładają nowy wątek w celu reklamy jakiegoś produktu czy usługi i na tym ich "działalność" na portalu się kończy. Przepraszam bardzo, ale to chyba nie jest storna, która ma służyć darmowej reklamie ciuchów, usług, etc. Z tego forum zrobił się delikatnie mówiąc śmietnik i dziwi mnie trochę, że administracja nic z tym nie robi.

gusia

Może trzeba dobrze regulamin przecztać.Ja się zasanawiałam czy wskazać na ciekawy sklep internetowy,ale wcześniej sprawdziłam, przy szukanym kosmetyku,że jest polecany przez esentia.pl ;-) Dobrze czy źle?

Joanna9

Niestety codziennie pojawiają się wątki nie na temat, reklamy bardziej nachalne lub mniej. Zwykle takie osoby zakładają konto tylko po to aby napisać wątek z linkiem do swojej strony www. Taki spam usuwamy aby nie zaśmiecał forum, ale zdarza się, że coś przeoczymy, nie zdążymy ;) Staramy się jednak oczyszczać sukcesywnie wątki :)

gusia

Są takie punkty w reguaminie: "Nie moga miec charakteru reklamy produktow innych niz te udostępniane na stronach Serwisu","Nie moga miec charakteru reklamy podmiotow innych niz dostawcy produktow opisywanych na stronach Serwisu'' Czyli jeśli uważam,że dany krem ,firmy takiej i takiej mi się podoba,a jest na stronie esentia.pl mogę go wymienić na forum.Co do sklepów internetowych udstępniaych,przez tą sronę chyba też,bo esentia.pl sama poleca dane sklepy.Co myślicie na ten temat.Czy ktoś mi odpowie?

Joanna9

Gusia: tak zgadza się :)

koziczka

Tak Gusia. Dlatego tematyka kombinezonów na narty, pytanie o kolor tenisówek, czy polecanie stron "www" księgarni, które się w ostatnim czasie tutaj "pojawiły"- uważam za niestosowne w tym portalu :)

gusia

Ok ;-) A linki tego typu będą zawsze wpadały,bo to nieuniknione.Dla niektórych jest to darmowa reklama,a co tu piszemy i tak nie przeczytają,bo nie maja czasu,gnają na inną stronę wklejać dalej ;-)

Paulina80090

A ja pomarudzę teraz.Remont łazienki i motywacja w pracy...Czy admin śpi?Nie mam nic do tego by sobie doradzać ale to chyba nie jest strona o takiej tematyce??