Cenne masło shea

Irmina79738

Ja uważam że stosowanie produktów z masłem shea jest bardzo cenne dla naszej skóry przede wszystkim zimą. Ten wyciąg z orzechów masłosza posiada tylko same zalety, chroni,odżywia,nawilża, wygładza skórę, chroni przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Kolorowa

Potwierdzam masło shea doskonale nawilża.

anka8661

Bardzo lubię kosmetyki z masłem shea, doskonale pielęgnują i nawilżają.

marjories

Kupiłam kiedyś czyste masło shea i rzeczywiście bardzo dobrze się sprawdziło na suchej skórze, ale dość wolno się wchłaniało.

urszulan7

lubię kosmetyki do ciała z tym składnikiem

Julitta

ja zamówiłam sobie właśnie masło shea, czyste i jestem bardzo zadowolona, korzystałam z niego i ja, i mama nawet czasem siostra z bratem bo zimą dłonie wymagają szczególnej pielęgnacji, masło właśnie mi się skończyło, jednak na pewno nie raz go jeszcze zamówię, mogę powiedzieć, że jest ono wybawieniem na mroźne dni, bardzo dobrze dba o nasze dłonie i inną skórę (bo przecież nie tylko do dłoni się nadaje), z czystym sercem polecam je każdej kobiecie, a nawet mężczyznom, myślę, że każdy byłby z niego zadowolony :)

luna1

kiedyś nie było popularne, a naprawdę jest zbawienne dla naszej skóry, może być składnikiem kremu lub balsamu który zrobimy samodzielnieStymuluje komórki skóry do regeneracji, zwiększa ukrwienie skóry. Przede wszystkim odżywia cerę, nawilża ją do najgłębszych warstw skóry. To serum piękna zaopatrzone w wysoka zawartość witamin A, E, F, więc drogie Panie korzystajmy z tego dobrodziejstwa

anka8661

Używałam w balsamie i maśle do ciała, w "czystej" postaci jeszcze nie.

evelyn1203

ja też nie używałam masła shea w czystej postaci, tylko jako składnik kosmetyków. Z reguły byłam z nich bardzo zadowolona

grincz01

Masło shea bardzo ładnie pachnie. Używałam tylko kosmetyków które zawierały te masło.

urszulan7

ja kiedyś dostałam próbkę tego masła w czystej postaci , miało piękny zapach , stosowałam jako balsam na usta

duszyczka25

Masło shea -zawsze moja sucha skóra jest na TAK;)Szczególnie zimą;)

niebieska

Kupiłam czyste masło shea i bardzo fajnie działa. Zastępuje mi balsam do ciała, czasem krem do twarzy, czasem nakładam na włosy, na dłonie, stopy, wszystko. Ogólnie ładnie pachnie, szybko się wchłania i cudownie nawilża! Polecam

ola56

Ile kosztuje takie własnie czyste masło shea??Nigdy nie widziałam w sklepie takiego a wiem, że jest rzeczywiście dobre. Podpowiedzcie też gdzie je kupić.

cialkozieleni

masło shea znajduje się również w balsamach do ust; od tygodnia smaruję swoje usta i suche miejsca typu łokcie i suche skórki- widzę, że poprawiła sie kondycja i ust i paznokci, dlatego polecam balsam z serii oleje świata z Joanny- spróbujcie koniecznie, a do wyboru jest kilka fajnych zapachów, pomarańcza i kokos i nie tylko...

Klio69

Masło shea jest jednym z nielicznych składników kosmetyków, które wprost ubóstwiam..doszukując się w nich zbawiennego działania, które jest szczególnie w kremach do dłoni i stóp :)

koziczka

Obecnie w katalogu AVON jest nowość z serii ANEW: maska żelo-krem zawierająca kwas hialuronowy i kapsułki masła, o którym tu mowa. Stosuje się ją na noc (masując, wcierając i zostawiając na noc) 2-3x w tygodniu. Dość przystępna cena promocyjna (29,90). Zastanawiam się... nie lubię generalnie żelowej konsystencji, chyba, że to maseczka, którą za chwilę zmyję. Intryguje mnie jednak to połączenie.

weronkaa84

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana czystym masłem shea, to można je nabyć w sklepie internetowym Fitomedu- 50 g kosztuje 10 zł. Czasami ich ksometyki są dostępne też w aptekach i sklepach zielarskich :)

niebieska

Masło Shea można kupić w wielu miejscach. Ja kupowałam przez internet (na e-naturalne.pl) możesz wybrać rafinowane lub nie. Jest tam dość duży wybór także innych masełek np. waniliowe (bardzo mnie ono fascynuje, może niedługo kupię kiedy skończy mi się shea), z awokado, z mango, kakaowe i inne.

koziczka

Marka Wellness$Beauty, która znajduje się tylko w Rossmannie (a niestety, nie ma jej w esentii:( ) ma takowe masło oraz lotion- zapach i pielęgnacja przecudna!