BIOLIQ

Paulina80090

Kobietki ! Czy używacie/używałyście może kosmetyków z Bioliq?Jestem bardzo ciekawa czy są skuteczne.Ich ceny jak za produkty apteczne nie odstraszają.Zastanawiam się nad kupnem serum rewitalizującego ale czytałam różne opinie.Jedni piszą,że jest tłuste inni,że wchłania się szybko.Nie liczę na jakieś dogłębne spłycenie moich kresek ale przynajmniej lekkie ich skorygowanie.Nadal nie znalazłam nic konkretnego na noc więc pomyślałam o tym właśnie serum ale boję się,że mnie zapcha.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

koziczka

Serum, o którym piszesz, nie miałam, jednak uważam, że z tej marki są dobre kosmetyki. Zachwyciłam się balsamem do ciała i kremem pod oczy (napisałam recenzje), mojej córce kupuję krem do skóry atopowej (obecnie używa 3 op.), z którego jest bardzo zadowolona (skóra nie jest sucha a porów nie zatyka, co często jest problem przy tego typu kremach). Trochę rozczarował mnie krem rozjaśniający przebarwienia. Ostatnio miałam kilka próbek kremu na dzień ujędrniająco-wygładzającego (trochę zawyżony "wiek" jak na mnie;) ), jednak efekt jest naprawdę dobry. Jeżeli chodzi o konsystencję tych wszystkich kremów: nie jest gęsta, jest "lekka", łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.

paulinka89

ja kupiłam niedawno liftingujący koncentrat floslek, jest świetny, polecam

Paulina80090

Paulinka89 Szczerze to nie bardzo jestem przekonana do Flos-leku.Miałam kiedyś żel pod oczy i nie zachwycił mnie.Ale może inne produkty są warte kupna.Napisz proszę mi więcej o tym koncentracie.

paulinka89

mam go już dwa tygodnie i sprawdza się rewelacyjnie, skóra jest odżywiona i rzeczywiście zmarszczki jakby nieco mniejsze

weronkaa84

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci aktywny kolagen w żelu Dermo Future. Używam go już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Nie zapcha Cię na pewno, bo sama mam cerę mieszaną i nic mi po nim nie wyskakuje. Szybciutko się wchłania a twarz po nim nie świeci się. Dostałam tez do testów odnawiający koncentrat Dermo Expert z Floslek. Też jest przyjemny w stosowaniu, jak kolagen- szybko się wchłania, nie zapycha, ale za krótko go używam, aby móc powiedzieć coś o efektach. Na pewno nie będzie ich widać po dwóch tygodniach. W przypadku kosmetyków przeciwzmarszczkowych, aby można było mówić o jakichkolwiek efektach, to należy je stosować minimum 30 dni.