BingoSpa

juuuhu

Dziewczyny, używałyście kosmetyków tej marki? Ja przyznam, że do tej pory nie miałam okazji ich wypróbować. W ostatnim tygodniu otrzymałam bon zniżkowy 50 zł przy zakupach za 80 zł, więc się skusiłam na kilka kosmetyków. Z opisu na stronie producenta wyglądają obiecująco... Miałyście styczność z tą marką? Jakieś przyjemne, bądź nieprzyjemne uwagi? Kurier do mnie jedzie, a ja nie wiem czego się spodziewać.

weronkaa84

Ja używałam z bingo spa kolagenu do ciała, żelu pod prysznic i maseczki do twarzy. Jeśli masz ochotę, to możesz przeczytać moje recenzje na ich temat. Ogólnie rzecz mówiąc to byłam zadowolona:)

juuuhu

@Weronkaa84 - dziękuję za informację. Twoje recenzje są bardzo pomocne. :) Widzę, też, że przepadasz za markę Green Pharmacy :) O BingoSpa słyszałam dużo dobrego, jednak bezpośrednia opinia znajomego jest najlepsza :) Ja się trochę obkupiłam. ;) Rozpieściłam siebie i moją mamę, ponieważ 10 września ma urodziny. Kupiłam : Żel pod prysznic "Minerały z Morza Martwego, Pu-erh i Magnez" Borowinowy żel pod prysznic dla mamy Jedwab do mycia i pielęgnacji włosów 1000 ml zestaw prezentowy Algi o zapachu wanilii dla siebie <3 Zestaw prezentowy dla mamy- Cukierek Maska do włosów z proteinami kaszmiru i kolagenem Keratynowa kuracja do włosów ze spiruliną :)

luna1

kosmetyki są całkiem dobre a firma dość rzetelna, kiedyś kupowałam ich kosmetyki i byłam bardzo zadowolona, jakość jest naprawdę dobra a ceny przystępne

weronkaa84

Myślę, że obie powinnyście być zadowolone:) Zawsze to też frajda, jak się próbuje czegoś nowego ;) O tak, Green Pharmacy uwielbiam, jak dla mnie jedne z lepszych kosmetyków :) Moja mam też się ostatnio w nich zakochała :D

OktawiaB

ja już drugi raz testuję produkty tej marki, szczególnie przypadły mi do gustu masła do ciała :D kosmetyki są świetne!

Klio69

Jak na razie bliżej nie zapoznałam się z tą marką..choć dzięki Esentii otrzymałam jeden kosmetyk, który okazał się w okresie ciąży niekoniecznie praktyczny.

juuuhu

Ok, dziewczyny, bardzo dziękuję za opinie - będziemy testować. :) niebawem spodziewajcie się więc nowych recenzji z mojej strony :D

koziczka

Ja z tą marką zapoznałam się dopiero dzięki esentii, wcześniej jej nie znałam. Jak na razie miałam 2 kosmetyki: do kąpieli- rewelacja, eliksir do włosów- mniejsza rewelacja ;) Jak okazja, to okazja- trzeba wykorzystać ;)

niebieska

Także miałam/mam kilka kosmetyków i też zapoznałam się z nimi dzięki Esentii :) W sumie mają dość zróżnicowane kosmetyki, mi nie wszystkie odpowiadają, ale ogólne wrażenie jest bardzo dobre :) Trzeba wypróbować na sobie.

cialkozieleni

wspominajac moje wszystkie dotychczasowe szampony do włosów , w tym serum z kolagenem i jedwabiem oraz szampon nawilżający, ucieszyło mnie to, że w swoim składzie zawierają ziołowe ekstrakty i moje włosy faktycznie nabrały blasku po jedwabiu, a kolagen je wzmocnił:)

juuuhu

No, jedna zamówiona porze mnie maska do włosów w swoim składzie zawiera kolagen, ale jeszcze nie miałam okazji jej wypróbować

luna1

nie wiem gdzie kupujecie kosmetyki tej firmy bo ja się zaopatruję w sklepie internetowym Bingo Spa, i informuję o dużych przecenach produktów, polecam kawior do kąpieli, cudo silnie nawilżające o ślicznym zapachu za całe 5,90

cialkozieleni

ja dowiedziałam się o tych kosmetykach na Esentii; momi, że widziałam je w drogerii Natura, to nie znałam kogoś, kto powiedziałby cokolwiek w tym temacie o którymkolwiek z kosmetyków, a chciałoby się nieraz posłuchać dorady czy propozycji od kogoś, kto jest zadowolony , bo miał produkt i poznał :) dzięki Luna za tę informację, kawior do kąpieli za nieduże pieniądze -warto się zainteresować :D

weronkaa84

Ja swoje kosmetyki z Bingo Spa dostałam do testowania od firmy. Ale widziałam je również w sprzedaży stacjonarnej- najczęściej w małych sklepikach z kosmetykami :)

marjories

Mam dwa produkty tej marki...oba od Esentii: szampon i galaretkowy balsam na cellulit z olejkiem miętowym. Szampon jest całkiem ok, a ten balsam przydał się do chłodzenia w czasie upałów (efektu antycellulitowego nie zauważyłam, choć trochę wygładził skórę). Generalnie kosmetyki tej firmy są tanie, więc nawet jeśli nie ma spektakularnych efektów, to i nie ma również płaczu nad portfelem;)