Balsamy po goleniu.

anka8661

Co polecacie po goleniu nóg oraz okolic bikini. Ja jak narazie nadal szukam swojego ideału, ponieważ w każdym balsamie po goleniu jaki używałam znalazłam jakieś wady.

grincz01

A próbowała pani balsam po goleniu i depilacji firmy Venus( olej kokosowy i imbir lekarski)? :-)

prawdziwa

Z własnego doświadczenia po stosowaniu kosmetyków z przeznaczeniem,jako te po goleniu,muszę przyznać szczerze,że nie zauważyłam żadnej istotnej różnicy pomiędzy nimi,a zwykłymi balsamami o właściwościach łagodzących.I właśnie ich używam po depilacji.Najczęściej sięgam po mleczka Garniera i sprawdzają się całkiem nieźle.

anka8661

Grincz01 tego jeszcze nie próbowałam, a warty jest zakupu?

Julitta

ja po depilacji nóg balsamuje je zwykłym mleczkiem z Avonu, nie widać podrażnień, nogi są nawilżone

grincz01

Mi ten balsam po goleniu/ depilacji pomaga:-) Ale każda skóra indywidualnie reaguje na dany produkt. Balsam firmy Venus jak dobrze pamiętam kosztuje chyba ok.10 zł

Justyna35356

Balsam z joanny sensual bardzo fajnie nawilżał i wygładzał skórę. Jest bardzo wydajny. Co do opóźnienia odrastania włosków, nie znalazłam jeszcze takowego ;)

Irmina79738

ja używam depilatora do golenia i nie mam problemów z szybkim odrastaniem włosków,no ale mam inny problem dość powszechny to wrastanie włosków w skórę :-( i bądź tu mądry

murana

mi też po goleniu wyskakiwały krostki, cała masa... teraz po depilacji robię peeling [firmy Perfecta Spa, czekoladowy z olejkiem jakimśtam], który zostawia na skórze taki "film" z tego olejku, który nawilża skórę :)

Justyna35356

Peeling tak od razu po depilacji? Nie podrażnia on skóry? Ja zazwyczaj robię przed żeby zetrzeć stary naskórek i podnieść lekko włoski.

grincz01

Mam z Joanny peeling do ciała który można stosować codziennie, ale tak jak jedna z pań napisała zalecane jest stosowanie peelingu przed depilacją żeby między innymi trochę podnieść włoski

ilonaK

Obecnie nie stosuję preparatów przeznaczonych po goleniu ,ale mi pomaga złagodzić podrażnienia balsam pod prysznic z Nivea i chłodna woda. Myślę ,że jeśli nie ma się jakoś bardzo wrażliwej skóry to wystarczy balsamowanie. Co do wrastających włosków zwłaszcza po używaniu depilatorów to jedyny działający sposób to regularny peeling ,albo szczotkowanie taką szczotką na uda .

ati57

Krem aloesowy z Ziaji

marjories

Nigdy nie stosowałam balsamu po goleniu , zawsze natomiast oliwki (np. Hipp lub własnoręcznie przygotowanej mieszanki olejowej). U mnie sprawdza się w 100%, nigdy nie miałam żadnego problemu z podraznieniem czy innych przykrych zdarzeń.

Kolorowa

Zazwyczaj po depilacji stosuję jakiś zwyczajny balsam, byle nie był z alkoholem. Balsam Cztery pory roku z bluszczem okazał się nieodpowiedni do tego celu. Ma w składzie denaturat i okropnie szczypie, wyskakują krostki. Kiedyś miałam z Avonu taki balsam opóźniający odrastanie włosów, ale jakoś nie zauważyłam, żeby wolniej odrastały... Ale za to ładnie pachniał i dobrze nawilżał;-)

Rudzielec

Oliwka bambino zawsze swietnie sie sprawdzala, od jakiegos czasu zmienilam ja na oliwke babydream ze wzgledu na nizsza cene :)

Wiktoria2S

Staram się nie używać maszynki do golenia do depilacji, niechciane włoski usuwam kremem do depilacji (Bielenda Vanity krem z olejkiem różanym), a po depilacji (szczególnie jeżeli zdarzy mi się golić nogi - kompres łagodzący, opóźniający odrastanie włosków od tego samego producenta). Kompres zawiera allantoinę, panthenol i aloes, więc bardzo dobrze łagodzi podrażnienia po depilacji.

safarii

Ale po co balsam skoro teraz jest sporo kremow do depilacji, ktore juz same w sobie fajnie dbaja o depiowana skore, ja mam krem bielendy vanity soft touch z proteinami jedwabiu i nie mam zadnych podraznien, a skora jest wrecz delikatna, mieciutka.

rudadagusia

Ja zawsze używam balsamu [url]https://www.perfumeria.pl/Ona/Cialo/Victorias-Secret-Pure-Seduction-krem-do-ciala[/url] i jestem mega zadowolona, bo świetnie radzi sobie po goleniu. łagodzi podrażnienia, nawilża, a do tego też pięknie pachnie. Jest dość gęsty więc starcza naprawdę na bardzo długo:)