Antyperspiranty

juuuhu

Szukam ideału. Nie lubię roll-on. Dotychczas stosowałam sztyfty Lady Speed Stick, ale okazały się niewystarczające. Co polecacie?

koziczka

Ja też używam Lady S.S., które bardzo lubię. Mogę jednak polecić Rexonę maximum protection. Nie jest to sztyft, tylko wychodzi krem. Bardzo skuteczne! Miałam i muszę przyznać, że o pocie nie ma tu mowy! Niestety cena jest trochę hm... no ok. 25zł...

juuuhu

fakt, trochę dużo. A co powiecie o adidasie? Ostatnio strasznie go reklamują

weronkaa84

Ja obecnie mam adidasa 6w1, udało mi się załapać do jego testowania :) I jestem zadowolona, ma ładny, świeży zapach, który jest dość trwały. Dobrze chroni przed potem. Z tym, że ja nie mam problemu z nadmierną potliwością, więc dla mnie ochrona, jaką zapewnia jest w zupełności wystarczająca :)

evelyn1203

Ja używam różnych, np Nivea, Dove, Fa,nie mam swojego ulubieńca. Mój znajomy, który jest eco- maniakiem odradzał mi ostatnio antyperspiranty, które mają w składzie aluminium. Będę teraz bardziej zwracać uwagę na skład.

koziczka

Robiłam zakupy i w promocji są Lady S.S. Zaglądałam na te "protection"- również Dove ma takie, jednak ceny tak samo w gr.25-28zł. Juuuhu, czasem trzeba to przemyśleć, bo są naprawdę dobre i skuteczne. Miałam kiedyś taki problem pocenia się i Rexona mi pomogła- mało tego, wszystko się jakoś tak unormowało...

martus2833

Ja od pewnego czasu używam blokera Ziaja i jestem bardzo zadowolona.

niebieska

Z kolei ja nie lubię sztyftów, więc nie doradzę. Ale chętnie poczytam opinie forumowiczek :) Też używam blokera Ziaji i od kilku miesięcy mam pot z głowy :)

evelyn1203

Wraz z mężem używamy Blokera Ziaji i jesteśmy bardzo zadowololeni. Jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach.

marjories

Coś się jednak zmieniło jeśli chodzi o zapach blokera Ziaji. Mój pierwszy bloker śmierdział, a następny miał zupełnie inny, znacznie przyjemniejszy zapach.

OktawiaB

Ja uwielbiam antyperspiranty/dezodoranty firmy Garnier :) regularnie stosuję od ponad 2 lat i jestem zadowolona, ostatnio musiałam kupić inny, ale tamten zdecydowanie nie przypadł mi do gustu :) więc będę chwalić i złego słowa nie powiem na produkty tego typu firmy GARNIER :)

niebieska

Dla mnie bloker Ziaji w ogóle nie śmierdzi.Właściwie w ogóle nie pachnie.

martus2833

I ja nie czuję zapachu blokera. Kupiłam ostatnio wersję dla mężczyzn mojemu mężowi i o dziwo w ogóle u niego nie działa.